#1 13-06-13 14:53:10

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Reklama naszych blogów ;)

Zakładam ten post, gdyż widziałam coś podobnego na innym forum. Jestem pewna, że nie tylko ja piszę opowiadanka na własnym blogu, tak więc tu możecie umieszczać linki do swoich.

Ja założyłam nowy z opowiadaniem pt. "Bloody Chandra" (z ang. bloody - krwawy i hindi chandra - księżyc) :)

Lisa Sander, 16-to letnia dziewczyna z dobrego i w miarę cichego domu, rozpoczyna nowy rozdział w życiu pod tytułem "Liceum". Z tego powodu dziewczyna nie może spać po nocach, zżera ją stres i koszmary, w których pojawia się czerwona pełnia. Sprawę komplikuje również to, że jest nowa w mieście przez co nie ma wsparcia w przyjaciołach. Mimo strachu udaje jej się zaprzyjaźnić z grupką sympatycznych osób, i w dodatku poznaje w szkole kogoś, kto być może odmieni jej nudne życie.
Jednak Drew Silver jest niedostępny. Przystojny, seksowny, obiekt westchnień każdej dziewczyny w szkole. Wszędzie trzyma się ze swoim rodzeństwem - Luną i Umberto.
Po pewnym czasie Lisa zauważa, że rodzina Sliver budzi w mieszkańcach miasteczka strach i każdy okazuje im przesadny szacunek. Dziewczyna za wszelką cenę chce odkryć co jest tego powodem...

Jest to pierwszy raz, gdy piszę w tym rodzaju narracji więc czasami mogą się pojawić momenty innej ;p

Jeśli ktoś jest fanem moich opek (w co wątpię, bo talentu nie mam), zapraszam: klik.

Teraz Wasza kolej :) Pamiętajcie, aby dodać opisy opek (no, chyba że nie macie :>).


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#2 14-06-13 15:32:18

 Kal-si

Król Rajaram

Skąd: Tam gdzie mój Kishan.
Zarejestrowany: 11-12-12
Posty: 431
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan Sohan Rajaram ♥
Ulubiona część: 2/II/२
Ulubiona para KT: Kishan ♥ Kells

Re: Reklama naszych blogów ;)

Świetne opowiadanie Des! Przeczytałam twoje 2 rozdziały mnie wciągneło :3
Czekam na dalszy ciąg.
A co do mnie, nie posiadam owego bloga. Ale być może kiedyś założe ponieważ pisze jedno opowiadanie ale w zeszycie.

Offline

 

#3 14-06-13 15:58:15

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Reklama naszych blogów ;)

Dawaj, lubię czytać czyjeś opka ^^


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#4 14-06-13 16:45:54

 judryk2003

Król Rajaram

Skąd: Chociwel
Zarejestrowany: 22-04-13
Posty: 412
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren <3
Ulubiona część: Wszystkie :)
Ulubiona para KT: Ren & Kells

Re: Reklama naszych blogów ;)

Ja mam bloga : http://mojeoif.blogspot.com/
W prawdzie ostatni post jest z kwietnia, ale że idą wakacje to zacznę dorzucać rozdziały - na telefonie pisze przed ostatni :)
Tu na forum mam to samo opowiadanie - więc jeżeli się komuś spodobało na blogu jest dalsza część.

To historia dwojga najsłynniejszych władców Avalonu, kraju elfów. Byli złączeni najpotężniejszym z uczuć, siłą która zniszczyłaby najtwardszy miecz, potęgą przy której nasza magia jest niczym. Owa moc to miłość, która potrafi wytrwać wojny i wieki bólu, by rozkwitnąć jako najpiękniejszy kwiat świata.

Des. fajnie piszesz, czekam na ciąg dalszy :)


http://3.bp.blogspot.com/-Ct4w9RzEWug/UXLcBVsb27I/AAAAAAAAAVU/4vB0EcXOS64/s320/REN.gif
„Serce oddane ukochanej osobie pokona każdą przeszkodę, radźkumari. Uwierz w to, a ja dopilnuję, żebyś była bezpieczna.”
Klątwa Tygrysa: Przeznaczenie, str. 321

Offline

 

#5 20-06-13 17:14:17

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Reklama naszych blogów ;)

E tam, każdy jest lepszy ode mnie xD Paczyłam bloga, subcio jest. Jak chcesz, to mogę cię dodać do linków na moim ;3


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#6 20-06-13 18:21:59

 judryk2003

Król Rajaram

Skąd: Chociwel
Zarejestrowany: 22-04-13
Posty: 412
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren <3
Ulubiona część: Wszystkie :)
Ulubiona para KT: Ren & Kells

Re: Reklama naszych blogów ;)

Jasne, że chce - jak bd miała chwile (czyli nie bede nad jeziorem :-) ) to też cie dodam :-D


http://3.bp.blogspot.com/-Ct4w9RzEWug/UXLcBVsb27I/AAAAAAAAAVU/4vB0EcXOS64/s320/REN.gif
„Serce oddane ukochanej osobie pokona każdą przeszkodę, radźkumari. Uwierz w to, a ja dopilnuję, żebyś była bezpieczna.”
Klątwa Tygrysa: Przeznaczenie, str. 321

Offline

 

#7 23-06-13 21:15:23

 Minjami

Anamika

44324206
Skąd: Ostóda :D
Zarejestrowany: 28-10-12
Posty: 700
Punktów :   
Ulubiona postać: nwm wszystkie kocham 
Ulubiona część: 1,2,3 :P
WWW

Re: Reklama naszych blogów ;)

ja też mam bloga ;) http://minjamia.blogspot.com/
piszę na nim 2 opowiadania, oraz dodaję wszelką inna twórczość :D
znienawidzony
opowiadanie o dziewczynie która ma w sobie niezwykłą moc, ma iść do akademii magi i uczyć się z chłopakiem którego szczeże nienawidzi (niestety nie wiem czy będęje kontynuowała, bo dawno nie mam weny a zaczęłam pisać nowe opowiadanie)
te amo
opowieść o dziewczynie która zabija dotykiem, jest łowczynią wszelkich magicznych (najczęściej) z łych stworzeń, oraz łowcą duchów. Jest śmiertelnie niebezpieczna i zabija bez mrugnięcia okiem. ( więcej nie powiem, nie chcę za dużo zdradzać XD )

Ostatnio edytowany przez Minjami (23-06-13 21:15:58)


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m86waqFYRC1rcidgso1_500.gif

Offline

 

#8 24-06-13 14:07:45

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Reklama naszych blogów ;)

Minjami napisał:

ja też mam bloga ;) http://minjamia.blogspot.com/
piszę na nim 2 opowiadania, oraz dodaję wszelką inna twórczość :D
znienawidzony
opowiadanie o dziewczynie która ma w sobie niezwykłą moc, ma iść do akademii magi i uczyć się z chłopakiem którego szczeże nienawidzi (niestety nie wiem czy będęje kontynuowała, bo dawno nie mam weny a zaczęłam pisać nowe opowiadanie)
te amo
opowieść o dziewczynie która zabija dotykiem, jest łowczynią wszelkich magicznych (najczęściej) z łych stworzeń, oraz łowcą duchów. Jest śmiertelnie niebezpieczna i zabija bez mrugnięcia okiem. ( więcej nie powiem, nie chcę za dużo zdradzać XD )

Fajne ;) Dodać cię do linków na moim? :)


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#9 24-06-13 16:50:33

 Minjami

Anamika

44324206
Skąd: Ostóda :D
Zarejestrowany: 28-10-12
Posty: 700
Punktów :   
Ulubiona postać: nwm wszystkie kocham 
Ulubiona część: 1,2,3 :P
WWW

Re: Reklama naszych blogów ;)

Destiny napisał:

Minjami napisał:

ja też mam bloga ;) http://minjamia.blogspot.com/
piszę na nim 2 opowiadania, oraz dodaję wszelką inna twórczość :D
znienawidzony
opowiadanie o dziewczynie która ma w sobie niezwykłą moc, ma iść do akademii magi i uczyć się z chłopakiem którego szczeże nienawidzi (niestety nie wiem czy będęje kontynuowała, bo dawno nie mam weny a zaczęłam pisać nowe opowiadanie)
te amo
opowieść o dziewczynie która zabija dotykiem, jest łowczynią wszelkich magicznych (najczęściej) z łych stworzeń, oraz łowcą duchów. Jest śmiertelnie niebezpieczna i zabija bez mrugnięcia okiem. ( więcej nie powiem, nie chcę za dużo zdradzać XD )

Fajne ;) Dodać cię do linków na moim? :)

nie mam nic przeciwko :*


jeżeli masz obserwatorów to z miłą chęcią do nich dołączę ;)


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m86waqFYRC1rcidgso1_500.gif

Offline

 

#10 25-08-13 11:46:27

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Reklama naszych blogów ;)

"Wydaleni" [klik]

AUDREY to piękna i miła dziewczyna. Silna, ale jednocześnie łagodna. Posłuszna swoim rodzicom... do czasu. Do czasu, gdy jej życie zostanie z góry zaplanowane przez jej rodzinę. Do czasu, gdy będzie musiała poślubić Tegana - przyszłego przywódcę klanu Haylophora. Przez swoją niechęć do młodego księcia, dziewczyna zostaje wydalona przez rodziców do momentu, aż zrozumie, jak ważne jest to małżeństwo. Od tamtej pory Audrey będzie musiała stawić czoła wszelakim niebezpieczeństwom, które czekają na nią w nieznanym świecie, poza murami rodzinnego miasteczka.

BARTHOLOMEW jest młodym żołnierzem Wydalonych - klanu, który nie uznaje innych władców niż ich Ganesh. Każdy dzień spędzony w wiosce, może być jego ostatnim. Wrogowie połączyli siły by zniszczyć ostatni wyobcowany klan. Szturmują wioskę i nie spoczną, póki Wydaleni się nie poddadzą. Jednak Barty nie chce do tego dopuścić, chociażby miał przypłacić za to własnym życiem.

No ten, tego... zapraszam ;d


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#11 29-08-13 15:55:01

 Rensey

Poszukujący pracy

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 18-07-13
Posty: 31
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren
Ulubiona część: Wyprawa
Ulubiona para KT: Ren i Kells
WWW

Re: Reklama naszych blogów ;)

Też piszę bloga :D Może opowiadanie nie jest na nim najważniejszym punktem, ale też tam się gdzieś poniewiera. Zawsze miałam małego  stracha przed publikowaniem własnych dzieł gdziekolwiek poza blogiem o.o Ale wracając do "Kocimiętki" (bo tak zatytułowałam opowiadanie) to jest to zwykła historia miłosna. No, może nie tak schematyczna, jak wam sie od razu wydaje, bo jestem faworytką burzliwych związków z nieszczęśliwym zakończeniem i opowiadań romantycznch, w których miłosny wątek nie wybija się na pierwszy plan. Nie znoszę też nadmiernego słodzenia, miłosci od pierwszego wejrzenia i wyznań miłości po dwóch spotkaniach :P Wszystkie te lubie i nie lubię wmiksowałam w moje opowiadanie, a choć wam go nie opiszę, to zalinkuję bloga:
http://fantasy-is-my-reality.blogspot.com/
Zapraszam! ^^


Sygnatura niezgodna z regulaminem. Prosimy o zmianę i zapoznanie się z zasadami forum ~ Alisun

Offline

 

#12 31-08-13 23:58:11

 cośśka

Zwiedzający

Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Zarejestrowany: 31-08-13
Posty: 11
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: druga
Ulubiona para KT: Dhiren i Kelsey
WWW

Re: Reklama naszych blogów ;)

Na moim blogu znajduje się wiele nieskończonych opowiadań które dalej piszę. Same fantastyki, serdecznie zapraszam: http://lithindur.blogspot.com/

:3


"Bo w życiu nie chodzi, żeby tylko żyć..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
酒店 湤ĺŠ