Sport Beauty Moda Moda 2 Moda 3

Colleen Houck


Colleen Houck (a właściwie Colleen Ray Houck) jest współczesną amerykańską pisarką. Urodziła się 3. października 1969 roku w Tuscon w stanie Arizona (Stany Zjednoczone Ameryki). Pani Houck rzuciła szkołę na rzecz misji kościoła, dzięki czemu poznała swojego obecnego męża. Obecnie mieszka wraz z nim w Salem (stan Oregon).
Pisarka jest przede wszystkim czytelniczką. Uwielbia książki akcji, przygodowe, Sci-Fi i romanse. Sławę i serca milionów czytelników na całym świecie zyskała po wydaniu swojej pierwszej książki "Klątwa Tygrysa" o przygodach zwyczajnej nastolatki i dwóch indyjskich książąt. Wenę twórczą czerpała od "Zmierzchu" Stephanie Mayer. Dlatego też w "Klątwie Tygrysa" można znaleźć kilka podobnych cech i momentów.
Niestety, historia wyjścia książki Colleen na rynek nie jest usłana różami. Wszystkie wydawnictwa, do których zgłosiła się pani Houck odmówiły jej współpracy. W końcu wzięła sprawy w swoje ręce i postanowiła wydać książkę z własnych funduszy. To był trafny wybór, gdyż "Klątwa Tygrysa" zyskała miliony fanów, a producenci filmowi zaczęli walczyć o prawa do książki. I tak oto, na rok 2015 jest zaplanowana ekranizacja pierwszej części przygód Kelsey, Rena i Kishana.Jeśli Colleen Houck jest jedną z twoich idolek i chcesz śledzić jej obecność w świecie oraz internecie, to specjalnie dla ciebie zebraliśmy wszystkie oficjalne konta autorki w jednym miejscu. Jeżeli znasz jeszcze jakieś, których tutaj nie ma napisz prywatną wiadomość do Destiny lub Alisun.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
znajdź tutaj ta strona hurtownia opakowan Piła sprawdz sie cocker spaniel angielski charakter