• Index
  •  » News
  •  » ZMIANY, ZMIANY, ZMIANY!!!

#1 16-04-13 17:35:44

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

ZMIANY, ZMIANY, ZMIANY!!!

Wiosna już zawitała do Polski i niedługo nadejdzie pełnia lata. W dodatku za niecały miesiąc pojawi się w księgarniach czwarta część naszej ukochanej książki!

Nowy rok oznacza nowe zmiany. Tak samo będzie z naszym forum!
Czego możecie oczekiwać?

1. Zmiana rang [+]

Przyznacie chyba, że trochę jesteśmy zacofani jeżeli chodzi tę sprawę. Jednak nie martwcie się, wszystko da się nadrobić. Już wkrótce pojawią się nowe rangi z postaciami nie tylko z poprzednich trzech części, ale i z czwartej. Zmieni się również kolejność. Jeżeli macie jakąś ukochaną postać (lub inną nazwę powiązaną z Klątwą Tygrysa czy Indiami) zapraszam do wysłania jej na moją prywatną wiadomość.

2. Nowy layout [+]

Stare odchodzi, nowe przychodzi. Czas odświeżyć trochę wygląd tigerscurse.pun.pl.

3. Odświeżenie regulaminu [+]

Dodamy nowe informacje i zmienimy niektóre. Pamiętajcie o ponownym zapoznaniu się z naszymi zasadami!

4. Nowe zakładki [+]

Nadszedł również czas na odświeżenie zakładek forum oraz dodanie kilku nowych. Mam nadzieję, że miło Was zaskoczę :>

5. Uzupełnione zakładki z opisami postaci! [+]

Bardziej czytelne i uzupełnione informacjami zarówno o starych, jak i nowych bohaterach tygrysiej sagi.

6. Rekrutacja [+]

Wielkimi krokami zbliżać się będzie rekrutacja związana z naszym fanpage'm i twitterem.

I wreszcie wielka niespodzianka i urozmaicenie:

7. Użytkownik miesiąca [+]

W każdym miesiącu jest użytkownik, który wykazuje się na tle innych. Sądzę, że powinno się ich nagradzać za aktywność i wkład w tworzeniu forum. Od maja będę obserwować forum i użytkowników. Po każdym miesiącu (dokładnie 26 dnia) w nowej kategorii na forum pojawi się sonda z trzema osobami. Tylko jedna wygra, a zwycięzce wybierzecie WY! Użytkownicy mogą się w każdym miesiącu powtarzać. Nagrodą będzie tygodniowa ranga "Użytkownik miesiąca" oraz pojawienie się w nowej zakładce. Dodatkowo użytkownik, który zdobędzie ten tytuł, będzie miał większe szanse na dostanie się do załogi naszego forum.

... i wiele, wiele innych :D


Mam nadzieję, że zmiany się spodobają i liczę na Waszą pomoc (np. w poprawianiu informacji o bohaterach Klątwy Tygrysa).


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 
  • Index
  •  » News
  •  » ZMIANY, ZMIANY, ZMIANY!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://trnava.ibetonove-zumpy.sk Hoteles Islas Norfolk