#1 17-01-13 16:53:56

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

[seria] "Dziedzictwo mroku" Bree Despain

Kocham, po prostu kocham wilkołaki od dziecka. Może dla tego, że mają związek z cudownymi wilkami. Na "Dziedzictwo mroku" natknęłam się przypadkiem. Szukałam w bibliotece jakiejś fajnej książki i pani poleciła mi właśnie tą. Przeczytałam ją w dzień, a na następny zapragnęłam przeczytać część drugą. Nie było jej w bibliotece, więc byłam zmuszona zakupić i nie żałowałam, tak bardzo poruszyła mnie historia Daniela i Grace. Od tamtej pory kocham tą serię. Niestety, ale w końcu (czekając zbyt długo na kontynuację) zapomniałam o niej. Ale dzięki jednej stronce, przedwczoraj dowiedziałam się, że rok temu Bree napisała trzecią i niestety już ostatnią część, "Podarunek śmierci". Oczywiście, jak to ja, w tym samym dniu ją zakupiłam. Wczoraj ją odebrałam, a dziś zaczęłam czytać i z bólem stwierdzam, że już kończę. Czemu takie fajne książki tak szybko się czyta? :'(
No, to teraz czas na krótkie przedstawianie [opis dodam tylko do części pierwszej, gdyż nie chcę wam zdradzać sekretów książki :>]:

http://s.lubimyczytac.pl/upload/books/71000/71966/155x220.jpg

Opis: Grace Divine, córka miejscowego pastora, zawsze wiedziała, że tej nocy, kiedy znikł Daniel Kalbi, wydarzyło się coś strasznego. Tamtej nocy przed domem znalazła swojego brata Jude’a nieprzytomnego i skąpanego we krwi. To, co się wówczas stało, miało pozostać straszliwą tajemnicą.
Wspomnienia, które jej rodzina starała się pogrzebać, powracają, kiedy Daniel zjawia się trzy lata później i zapisuje się do tej samej szkoły, do której chodzą Grace i Jude. Mimo że Grace obiecała bratu, że będzie się trzymać z dala od dawnego przyjaciela, jest zafascynowana jego niezwykłymi zdolnościami artystycznymi i dziwnym, głodnym błyskiem w oczach, a także uczy się spoglądać na świat z nowej perspektywy.
Im bardziej Grace zbliża się do Daniela, tym większe grozi jej niebezpieczeństwo, ponieważ gniew Jude‘a prowadzi go do sojuszu ze starożytnym złem, które Daniel wyzwolił owej straszliwej nocy. Grace musi poznać prawdę o mrocznym sekrecie chłopaka… oraz odkryć lekarstwo, aby ocalić tych, których kocha. Może to jednak wymagać od niej ostatecznej ofiary – z własnej duszy


http://s.lubimyczytac.pl/upload/books/77000/77989/155x220.jpg

http://s.lubimyczytac.pl/upload/books/150000/150557/155x220.jpg

Trailer pierwszej części, tłumaczenie by me :}

klik

Tłumaczenie:
Trzy lata temu stało się coś strasznego i Daniel zniknął. Nikt nie powiedział mi dlaczego. Czy kiedykolwiek go jeszcze zobaczę?

Tłumaczenie napisów
A prodigal son - Syn marnotrawny
A dangerous love - Niebezpieczna miłość
A deadly secret - Śmiertelny sekret


Przyznam, że mój Daniel ani trochę nie wygląda tak, jak gość z trailera xd


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#2 18-01-13 13:13:56

 Kal-si

Król Rajaram

Skąd: Tam gdzie mój Kishan.
Zarejestrowany: 11-12-12
Posty: 431
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan Sohan Rajaram ♥
Ulubiona część: 2/II/२
Ulubiona para KT: Kishan ♥ Kells

Re: [seria] "Dziedzictwo mroku" Bree Despain

KOCHAM KOCHAM KOCHAM <,3
Uwielbiam tą serie.
Jest na mojej półce top 3.
:33

Offline

 

#3 18-01-13 16:28:36

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: [seria] "Dziedzictwo mroku" Bree Despain

Nom, u mnie zajmuje miejsce na półce honorowej :3


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#4 18-01-13 22:04:44

 Kal-si

Król Rajaram

Skąd: Tam gdzie mój Kishan.
Zarejestrowany: 11-12-12
Posty: 431
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan Sohan Rajaram ♥
Ulubiona część: 2/II/२
Ulubiona para KT: Kishan ♥ Kells

Re: [seria] "Dziedzictwo mroku" Bree Despain

xdd. Pewnie wraz z KT ?

Ostatnio edytowany przez Kal-si (18-01-13 22:05:11)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tigerscurse.pun.pl