#1 06-08-12 15:03:08

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

"Hush Hush" by Becca Fitzpatrick

"Szeptem", gdy słyszę tytuł tej książki od razu serce mi przyspiesza, a na mojej twarzy pojawia się wielki banan XD Książki o upadłych aniołach znajdują się u mnie wysoko na pierwszym miejscu, a ta to już po prostu... no nie wiem jak to określić, ale jest dla mnie jak... no niech będzie, krew dla wampira. Nie mogę bez niej żyć ;p Saga "Hush Hush" (światowy bestseller!) składa się jak na razie z III części: "Szeptem", "Crescendo" i "Cisza". W tym roku wyszła ostatnia, IV część pt. "Finale". Z tej książki pochodzi również mój ukochany bohater literacki Patch Cipriano. Dobra, bo się rozpisałam, a nawet nie napisałam o czym to ;p

A więc bohaterką jest nastoletnia Nora Grey, która niedawno straciła ojca. Wokół niej zaczynają się dziać dziwne rzeczy, gdy w szkole pojawia się tajemniczy, przystojny, niebezpieczny i arogancki Patch Cipriano. [Nora] Widzi rzeczy, które potem okazują się fikcją i w dodatku Patch dziwnie się zachowuje... chcecie wiedzieć więcej? Zapraszam do miłej lektury ;>

A tu macie okładki książek:

"Szeptem"

"Crescendo"

"Cisza"

"Finale"

Może ktoś z was już czytał? ;) Chętnie pogadam na temat tej książki ^^

(edytowałam info i okładkę IV części :))

Ostatnio edytowany przez Destiny (09-11-12 18:59:59)


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#2 06-08-12 18:12:44

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: "Hush Hush" by Becca Fitzpatrick

Zapowiada się Ciekawie ;) jak tylko skończę Alaskę biorę się za to ;)

Offline

 

#3 06-08-12 20:41:38

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: "Hush Hush" by Becca Fitzpatrick

Zapomniałam jeszcze wspomnieć (ale jak ktoś czytał całość tylnej okładki I części"KT" będzie widział), że Becca Fitzpatrick poleca "Klątwę Tygrysa" ;)


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#4 06-08-12 21:26:12

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Re: "Hush Hush" by Becca Fitzpatrick

Czytasz Alaskę ???!!! .I jaka !?


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#5 06-08-12 22:15:58

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Re: "Hush Hush" by Becca Fitzpatrick

Nie czytałam ,ale chyba muszę zacząć ;)


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#6 08-08-12 15:11:22

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: "Hush Hush" by Becca Fitzpatrick

no Alaska jest spk ;) jestem w 3 rozdziale ;)

Offline

 

#7 25-09-12 17:28:25

 marichetti

Sprzątający cyrk

Zarejestrowany: 24-09-12
Posty: 51
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Wyzwanie
WWW

Re: "Hush Hush" by Becca Fitzpatrick

Kocham Szeptem (choć czytałam jedną część, ale reszta czeka u mnie na pułce). Patch~~

Czekam na Finale!


http://wygrajlige.blox.pl/resource/Tygrys_animacja.gif  Kishan~! ;)

Offline

 

#8 25-09-12 17:47:29

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: "Hush Hush" by Becca Fitzpatrick

"Finał" wyjdzie 2 listopada. Już nie mogę się doczekać zakończenia :O


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#9 29-09-12 20:16:54

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: "Hush Hush" by Becca Fitzpatrick

Jutro ide szukać tego w księgarniach :D

Offline

 

#10 08-11-12 22:43:34

 AfterAll

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 07-11-12
Posty: 36
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren, Kadam
Ulubiona część: Pierwsza
Ulubiona para KT: Ren + Kells

Re: "Hush Hush" by Becca Fitzpatrick

Patch z 'Szeptem' i Ren z Klątwy Tygrysa - dwaj wyśnieni faceci :P Szeptem jest rewelacyjne... polecam serię!

Offline

 

#11 09-11-12 15:56:58

 Minjami

Anamika

44324206
Skąd: Ostóda :D
Zarejestrowany: 28-10-12
Posty: 700
Punktów :   
Ulubiona postać: nwm wszystkie kocham 
Ulubiona część: 1,2,3 :P
WWW

Re: "Hush Hush" by Becca Fitzpatrick

tak Szeptem jest wspaniałe, niestety czytałam tylko 3 tomy, nie moge doczekać się kiedy przeczytam 4 :D


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m86waqFYRC1rcidgso1_500.gif

Offline

 

#12 09-11-12 18:56:23

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: "Hush Hush" by Becca Fitzpatrick

A ja jutro spotkam się z samą Beccą!!!! Jestem zdeterminowana i będę się pchać, aż uda mi się zdobyć chociaż autograf na mojej książce "Szeptem" :D Też nie mogę się doczekać kiedy kupię "Finale" <3 Ale obawiam się, że najszybciej w grudniu ;/


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#13 09-11-12 19:19:10

 Minjami

Anamika

44324206
Skąd: Ostóda :D
Zarejestrowany: 28-10-12
Posty: 700
Punktów :   
Ulubiona postać: nwm wszystkie kocham 
Ulubiona część: 1,2,3 :P
WWW

Re: "Hush Hush" by Becca Fitzpatrick

omomom jednak jedziesz *.*     napisz potem jak było : *


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m86waqFYRC1rcidgso1_500.gif

Offline

 

#14 09-11-12 19:25:27

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: "Hush Hush" by Becca Fitzpatrick

Nom, jadę. Nie łatwo było przekonać rodziców, ale poprosiłam aby mi zaufali i pozwolili. Okej ;*

Nawet Becca dzisiaj mi na twitterze odpisała (już dwa razy xd). O Colleen już nie wspomnę, bo ona odpisuje mi na każde tweety xD

edit:

Moje sprawozdanie ze spotkania ;d

BYŁO CUDOWNIE! Wciąż nie mogę uwierzyć w moje szczęście. Dzisiejszy dzień na długo zostanie w mojej pamięci. Becca Fitzpatrick jest naprawdę cudowną kobietą, o czym mogłam się przekonać osobiście. Co prawda pierwszym moim wrażeniem, gdy przed nią stanęłam była otwarta buźka i niemoc wypowiedzenie czegokolwiek. Jednak wystarczył jeden jej uśmiech, abym wzięła się w garść. Ale przyznam, że ręce wciąż mi się trzęsą. Teraz kocham ją jeszcze bardziej ♥

A tu na dowód, że byłam fotka i autograf na moim egzemplarzu "Szeptem". Dla bardzo kiepskich w angielskim, jest tam napisane "Dla Agnieszki - dzięki za bycie fanką xo (xo znaczy całusy i uściski)" no i oczywiście podpis pani Fitzpatrick ;3

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/c67.0.403.403/p403x403/544739_302716399843342_1927418574_n.jpg

http://25.media.tumblr.com/tumblr_mda4bhkOPj1rj7jyxo1_500.jpg


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#15 26-11-12 20:39:33

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: "Hush Hush" by Becca Fitzpatrick

ok, wczoraj ściagnęłam, dzisiaj już dwie części przeczytałam- strasznie krótkie są te książki. Niecałe 200 stron- 1,5 godziny i z głowy.


Jakie moje zdanie?
Da się czytać, ale....

Okładka pierwszej części boska, ale chyba na tym kończy się moja pozytywna opinia. Nora mentalnie jest 16-stolatką, ale z życia czerpie jakby miała już sporawe doświadczenie... Vee jest jakby wyrwała się z liceum katolickiego i próbowała odbić sobie szkolną dyscyplinę ( taka bohaterka jest też w książce "3 metry nad niebem"), a o samym upadłym aniele nic nie wiemy poza tym że jest przystojny i ma twarde, umięśnione ciało. Ale akt można go polubić- w końcu kobiety lubią drani :D

Sorry Destiny ;/

ps.  jeśli lubisz czytać o upadłych aniołach sięgnij po Sagę o Ludziach Lodu- tam jest opisana miłość Lucyfera. O miłości normalnego anioła do ziemianki można przeczytać w innej sadze tej autorki- Saga o czarnoksiężniku.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tigerscurse.pun.pl