#1 11-12-12 16:11:12

 Kal-si

Król Rajaram

Skąd: Tam gdzie mój Kishan.
Zarejestrowany: 11-12-12
Posty: 431
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan Sohan Rajaram ♥
Ulubiona część: 2/II/२
Ulubiona para KT: Kishan ♥ Kells

,,Ever" raz inne 5 części.

Hej
,,Ever" to sześcio-tomowa opowieść o Pewnej niezwykłej dziewczynie Która nazywa się Ever Bloom.
Jej rodzice oraz młodsza dwunastoletnia siostra Riley i pies maślanka giną w wypadku samochodowym a Ever Przeżywa ten wypadek w magiczny sposób , wychodzi z niego z kilkoma zadrapaniami i skręconą kostką. Do szkoły chodziła ubrana w szare ,,bezpłciowe" bluzy jak nazwał to jej Kolega i dżinsy , Ale jeden nowy chłopak który wzbił się na szczyty szkoły wraz Ze Stacią Miller która niecierpi Ever Polubił ją. Jednak Nowy chłopak Damen miał na nią dziwne działanie , przyciągało ją do niego. Ever broniła się przed miłością do Damena. Jednak czasem czułą jakby go znała wieki , złamała barierę przyjaźni i dała swojej mało lubianej również koleżance powód do zazdrości bo to Haven go zaklepała. Pokochali się i Damen o krótszym czasie wyjawił jej sekret : Jesteśmy Nieśmiertelni.
Ever dowiedziała się że są Nieśmiertelni, Przez całę wieki damen z nią był , Gdy była Niewolnicą , Córeczką tatusia w paryżu... Szukał jej ciągle gdy odradzała się jej dusza, Ponieważ Drina żona Damena sprzed wieków chciałą isę pozbyć na zawsze jak to uznała tej zasmarkanej nastolatki z ich życia , Ale Damen pokochał tylko i wyłącznie Ever....
Polecam książka warta czytania...

Offline

 

#2 11-12-12 16:41:45

 Minjami

Anamika

44324206
Skąd: Ostóda :D
Zarejestrowany: 28-10-12
Posty: 700
Punktów :   
Ulubiona postać: nwm wszystkie kocham 
Ulubiona część: 1,2,3 :P
WWW

Re: ,,Ever" raz inne 5 części.

hahahahahha kojarzę XD mam to na telefonie ;)     ale niestety dziwnym trafem zaczęłam czytać od 2  a nie 1 części i tak jakoś dalej nie czytałam już a nie mam czasu ostatnio na czytanie na telefonie XD    ale książka fajna fajna XD


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m86waqFYRC1rcidgso1_500.gif

Offline

 

#3 11-12-12 17:14:24

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Re: ,,Ever" raz inne 5 części.

Przeczytałam tylko 1 część-Ever .Pozostałych nie mogłam zdobyć w biblio ,ale jakoś mnie nie ciągnie


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#4 13-12-12 20:17:09

 Koldunka

Phet

12692383
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 20-11-12
Posty: 214
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Kelsey i Dhiren

Re: ,,Ever" raz inne 5 części.

A co jeszcze możesz napisać o tej książce? co dzieje się dalej gdy dziewczyna dowiaduje się o swojej nieśmiertelności? w książce pojawiają się jeszcze jakieś nadprzyrodzone istoty?


http://i61.tinypic.com/2m5miva.gif

                      "(...)-Zawsze byłaś taką upartą,ślepą,bezmyślną dziewczyną?
                                         -Czyżbyś nazwał mnie głupią?
                       -Owszem,tyle że w nieco bardziej poetycki sposób! (...) "

KT. Wyprawa

Offline

 

#5 14-12-12 14:04:47

 Kal-si

Król Rajaram

Skąd: Tam gdzie mój Kishan.
Zarejestrowany: 11-12-12
Posty: 431
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan Sohan Rajaram ♥
Ulubiona część: 2/II/२
Ulubiona para KT: Kishan ♥ Kells

Re: ,,Ever" raz inne 5 części.

Hmm ..  Jedyne co się jeszcze pojawia magicznego to Nasi źli nieśmiertelni czyli ,,uroczy" Romano i była koleżanka Ever Haven , Nasz zaczarowany Jude który był też koło Ever przez  wieki , Pojawia się Sumerland i Shadowland , Shadowland jest miejscem Wiecznej śmierci , Tam trafiają nieśmiertelni jeśli się ich zabiję (wiem dziwnie to brzmiXD) Czyli trafi w ich słaby punkt - Czakrę , tych czakr mamy osiem. Dusza jestsamotna i widzi swoję błędy zyciowe , Zato Sumerland jest przeciwieństwem tej grozy , Jest tak pieknie , można unaczniać sobię wszystko co się chcę , Konia , wieloryba , deszcz....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
TesnĂŠ betónovĂŠ Ĺžumpy KomĂĄrno lacnĂĄ doprava Hoteller Grand Junction