#46 24-05-13 20:28:35

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Układamy opowiadanie xd

Znowu ten sam sen: góry, kotlina, kobieta przy jeziorze i jej słowa: "Odnajdź mnie".
Obudziłam się. Delling był nieprzytomny. Trawa, na której leżał przybrała szkarłatny kolor. Ciągle krwawił, przeraziłam się, jak wiele krwi stracił.  Nie przeżyje długo... Gorzko zapłakałam.
Delikatnie pogładziłam bok Dellinga, w który został ranny, uważając, żeby go nie urazić. Byłam wściekła, na tych ludzi, na wszystko co się stało. Nagle poczułam ciepło w dłoniach i zobaczyłam jak moje dłonie otoczyła delikatna błękitna poświata.Z sekundy na sekundę światło stawało się mocniejsze- w miarę, jak moja złość wzrastała. Po paru chwilach, które wydawały mi się wiecznością, poświata zniknęła, a ja ze zdziwieniem stwierdziłam, że rana się zasklepiła. Byłam zbyt zmęczona, żeby się zastanawiać jak to możliwe.
Upadłam obok Delinga i zasnęłam.


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#47 25-05-13 11:16:55

 Maksyma

Bileciarz

Zarejestrowany: 24-05-13
Posty: 96
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: 1,2,3,4 i 5 też będzie
Ulubiona para KT: Dhiren i Kellsey

Re: Układamy opowiadanie xd

Znowu się obudziłam. Delling był dalej nie przytomny, ale już nie krwawił i było z nim coraz lepiej. Moje ręcę były całe we krwi. Dopiero później zorientowałam się, że przytulałam się do krwawiącego Dellinga. Przypomniałam sobie, że Xara będzie wiedziała co zrobić w takiej sytuacji. Przyleciałyśmy na miejsce, w którym  to wszystko się stało, ale nikogo nie było, więc zawróciłyśmy spowrotem. Delling dalej nie odzyskiwał przytomności..."Miecz, którym go zraniono był zatruty"- powiedziała Maksyma. Miała bardzo ciekawy głos: niski i ciężki, a zarazem lekki i bardzo kobiecy.- Jak to zatruty?!
" Ma w sobie jad, który powoduje bardzo ciężką do wyleczenia chorobe, ale naszczęście pani światła go wyleczyła."

Ostatnio edytowany przez Maksyma (25-05-13 11:18:17)


http://oi43.tinypic.com/amyvqw.jpg

Offline

 

#48 25-05-13 11:33:05

 LissaSeille

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Skąd: Tajemnica ;P
Zarejestrowany: 27-02-13
Posty: 153
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan, Dhiren, Kels...
Ulubiona część: 1 i 3
Ulubiona para KT: Kels+Ren=<3
WWW

Re: Układamy opowiadanie xd

- Kim jest pani światła?- zapytałam. "Pani światła? Jest dobrym duchem. Chodzą słuchy, że wieki temu została uwięziona na dnie morza, Jej mąż dwiedział się, że zdradziła go z jego bratem. Był wściekły. Zaczął ją szarpać, dusić. W końcu ją rozebrał, związał sznurem, zgwałcił i wrzucił do morza. Teraz podobno wychodzi z morza i pomaga innym."
- To straszne!!! "Ale to tylko legenda".
-Czyli gdy by nie ona...to Delling by zginął! Przez moją głupotę!- zaczęłam szlochać. "O nie! Moja pani nie będzie płakać!"- przytuliła mnie, a ja sobie przypomniałam jak ważne dla mnie są konie i jak dobrze, że ją mam.


"Biały tygrys zawsze będzie twoim obrońcą, Kelsey. Żegnaj, prijatama."
KT- Wyprawa.

Offline

 

#49 25-05-13 11:51:11

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Układamy opowiadanie xd

Po jakimś czasie zauważyłam, że Delling się poruszył. Nie byłam pewna czy tak było rzeczywiście, czy to moja wyobraźnia płata mi figle. Wpatrywałam się w niego z nadzieją. Po chwili otworzył oczy.
- Delling, ty żyjesz- zawołałam radośnie i rzuciłam mu się na szyję.
- Tak. wszystko w porządku- odpowiedział odwzajemniając uścisk.- Co się stało? Gdzie jesteśmy?


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#50 25-05-13 12:27:04

 Maksyma

Bileciarz

Zarejestrowany: 24-05-13
Posty: 96
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: 1,2,3,4 i 5 też będzie
Ulubiona para KT: Dhiren i Kellsey

Re: Układamy opowiadanie xd

- Przykro mi, ale nic nie pamiętam! Tak w ogóle gdzie jest Xara?
- Sama nie wiem...szukałam jej, ale nigdzie jej nie ma .
-Jak to nigdzie jej...
- Zobacz! Mustang! - przerwałam mu. Muszę przyznać...ten końbył boski! Długa, czarna grzywa, maść- bułana, dobrze zbudowany... i jego oczy. Rybie oczy...Mój wzrok spotkał się z jego wzrokiem. Chciałam podejść bliżej, ale się spłoszył...- Piękny...- wydusiłam zachwycona.
- Dobrze, ale może pomyślmy o Xarze?!- powiedział Delling. Był dziwnie nerwowy. Nigdy się tak nie zachowywał.


http://oi43.tinypic.com/amyvqw.jpg

Offline

 

#51 25-05-13 12:52:56

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Układamy opowiadanie xd

Wpatrywałam się w niego z niepokojem. Coś się w nim zmieniło... Jego spojrzenie... było jakieś dziwne...
- Dlaczego jej nie szukałaś?- przeraziłam się tonem, w jakim to wypowiedział.- Nawet się nie starałaś!
Delling był roztrzęsiony. Stałam obok niego i nie wiedziałam co robić, jak zareagować.
- I te sny...-  kontynuował.- Dlaczego mi nie powiedziałaś, że śni ci się ta wiedźma!? 
Wiedział... Skąd on to wszystko wiedział?


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#52 25-05-13 13:03:31

 Maksyma

Bileciarz

Zarejestrowany: 24-05-13
Posty: 96
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: 1,2,3,4 i 5 też będzie
Ulubiona para KT: Dhiren i Kellsey

Re: Układamy opowiadanie xd

Zbliżył się do mnie. Cała drżałam. Maksymy nigdzie nie było. Na szczęście mustang stanął przedemną na tylnych nogach i  mnie obronił.  Po czym przewrócił się i zamienił w...MĘŻCZYZNE?

Ostatnio edytowany przez Maksyma (25-05-13 13:03:55)


http://oi43.tinypic.com/amyvqw.jpg

Offline

 

#53 25-05-13 14:41:21

 Dhiren <3

Początkujący

Call me!
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 27-04-13
Posty: 24
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren
Ulubiona część: Jeszcze trzeba poczekać

Re: Układamy opowiadanie xd

Po czym wstał i stanął do mnie twarzą w twarz obok Dellinga. Chcąc nie chcąc musiałam ich porównać nieznajomy wyglądał jak Hiszpan-był przystojny, muskularny o czekoladowych włosach, oraz jego skóra miała złoto-kawowy odcień. Delling miał turkusowe oczy, czekoladową karnację,posiadał blond włosy i był bardzo umięśniony. Nieznajomy odezwał się pierwszy:
-Nie krzycz na nią i nie bij tej młodej damy! Cóż ci takiego zrobiła? Nawet wyleczyła ci rany!
-Nie wtrącaj się!
-Cóż mu zrobiłaś Czika ??

Ostatnio edytowany przez Dhiren <3 (25-05-13 14:41:52)


I saw the light fade from the sky
On the wind I heard a sigh
As the snowflakes cover my fallen brothers
I will say this last goodbye
[...]
I bid you all a very fond farewell.
Billy Boyd- The Last Goodbye   :')

Offline

 

#54 25-05-13 17:43:52

 Maksyma

Bileciarz

Zarejestrowany: 24-05-13
Posty: 96
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: 1,2,3,4 i 5 też będzie
Ulubiona para KT: Dhiren i Kellsey

Re: Układamy opowiadanie xd

- Ni-nii-nie wie-mm. Nie wiem. - odparłam drżącym głosem.
- Nie lękaj się princesa! Ja cie obronić przed tym  idiota! On zrobić krzywda hermoso ángel?! Jak tak to ja zabić idiota!!!- powiedział śmiesznym akcentem. Był taki słodki! - Hihi, bardzo ci dziękuje,ale znam Dellinga i wiem, że nie zrobił mi by krzywdy...przynajmniej mam taką nadzieję...- spojrzałam na niespokojnego Dellinga, któremu na te słowa widocznie zrobiło się głupio. - Nie ma za co! To była wielka przyjemność pomóc czika! Ale panienka lepiej nie mieć taka pewność, bo stać się krzywda!
-Wiesz...ufam mu. Wiele razy mnie obrnił...-przerwał mi-To dobrze, ale ja lepiej pomóc czika i idiota! Bo ja znać idiota, on być nieszkodliwy, ale głupi. Ach ja się nie przedstawić! Jestem Diego- pocałował moją dłoń.-A panienka?


http://oi43.tinypic.com/amyvqw.jpg

Offline

 

#55 25-05-13 18:53:20

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Układamy opowiadanie xd

- Cassidy- odpowiedziałam drżącym głosem, - ale w zasadzie możesz mi mówić Casi.
Czułam jak cała czerwienieje. Dlaczego ja się tak zachowuje? Przy Dellingu jakoś szło mi lepiej... Delling... Popatrzyłam na niego. Wpatrywał się na mnie i na Diego. Widać było, że w środku aż się gotował.
- Czego ty tu szukasz?- wybuchnął. Gwałtowność jego głosu sprawiła, że aż podskoczyłam.- Wynoś się stąd, nie potrzebujemy cię.
Nie wierzyłam własnym uszom. Czy to naprawdę ten sam chłopak, którego kochałam?


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#56 25-05-13 19:48:48

 Maksyma

Bileciarz

Zarejestrowany: 24-05-13
Posty: 96
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: 1,2,3,4 i 5 też będzie
Ulubiona para KT: Dhiren i Kellsey

Re: Układamy opowiadanie xd

- Delling! - krzyknęłam nie wierzą swojej pewności siebie.- Na pewno przyda się nam ktoś jeszcze! Łatwiej znajdziemy Xare. A poza tym mam już dość ciebie i twojego towarzy...- przerwałam. Nie chciałam tego powiedzieć, kochałam go. Nadal go kochałam! Mina mu zrzedła.- Delling!
- Wybacz mi Casi za moje zachowanie. Obiecuje, że już nie będę cię denerwować. Wybacz dzisiaj zachowałem się okropnie! Wybacz...On się tobą zajmie! Niedługo wrócę! A teraz- zmienił się w lodowego ptaka i znikł. Czułam się okropnie! Było mi go tak żal, tęskniłam. Jak mogłam mu takie coś powiedzieć?- Panienka nie płakać! Ja mieć zająć się panienka, a Czika płakać?! O nie....! Głowa do góry. Idiota kochać flor de loto i Diego mu się nie dziwić. Diego też kochać  hermoso ángel. Diego cie utulić do snu, bo noc. Chodż...-przytulił mnie. Tak...delikatnie, przyjemnie.


http://oi43.tinypic.com/amyvqw.jpg

Offline

 

#57 26-05-13 11:39:39

 LissaSeille

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Skąd: Tajemnica ;P
Zarejestrowany: 27-02-13
Posty: 153
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan, Dhiren, Kels...
Ulubiona część: 1 i 3
Ulubiona para KT: Kels+Ren=<3
WWW

Re: Układamy opowiadanie xd

Bawił się moimi włosami....-Jest Ci zimno?Bo ty popsuć swój sweter na idiota?
-Tak...Delling miał dużo ran i mudiałam...
-Hermoso ángel nic nie musieć!
- Co to znaczy "hermoso ángel"?
-Piękny anioł.
-Heh, ja piękny anioł?! -parsknęłam śmiechem.


"Biały tygrys zawsze będzie twoim obrońcą, Kelsey. Żegnaj, prijatama."
KT- Wyprawa.

Offline

 

#58 26-05-13 19:12:13

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Układamy opowiadanie xd

Był taki czarujący. Nie dało się go nie lubić, a jego akcent... cudowny....
Ale jednak było mi trudno ogarnąć się w tej sytuacji. Delling był mi tak bliski, a to co się z nim stało tak bardzo mnie przeraziło... Zastanawiałam się, gdzie teraz jest.
I jeszcze ta kobieta z moich snów... Skąd Delling o nich wiedział? I dlaczego tak go to zdenerwowało? Czyżby te sny kryły w sobie coś więcej?


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#59 26-05-13 21:09:04

 LissaSeille

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Skąd: Tajemnica ;P
Zarejestrowany: 27-02-13
Posty: 153
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan, Dhiren, Kels...
Ulubiona część: 1 i 3
Ulubiona para KT: Kels+Ren=<3
WWW

Re: Układamy opowiadanie xd

- Czika być zimno! Poczekaj...!- ściągnął swoją koszulke i mnie ją okrył. To było takie urocze! Gdy mu już podziękowałam zaczęłam rozmowe.
- Zobacz jakie te gwiazdy są piękne!
-Może i piękne...Ale Casi jest moją La más bella estrella. "Lecz choćby oczy jej były na niebie, a owe gwiaz­dy w op­ra­wie jej oczu, blask jej ob­licza zaw­stydziłby gwiazdy. ".
- Co to znaczy?
- Najpiękniejsza gwiazda-znów się zawstydziłam. Znałam go tylko 1 dzień...


"Biały tygrys zawsze będzie twoim obrońcą, Kelsey. Żegnaj, prijatama."
KT- Wyprawa.

Offline

 

#60 27-05-13 20:15:19

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Układamy opowiadanie xd

Noc spędziliśmy w lesie, w zaimprowizowanym obozowisku.
Długi czas nie mogłam zmrużyć oka, bałam się tego, co mogło mi się przyśnić.
Gdy wreszcie udało mi się usnąć, ku mojemu zdziwieniu, nie śniła mi się tajemnicza kobieta, tylko Delling... Delling, którego ciągle nie mogłam zapomnieć...


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Milanówek Montaż kominków Ξενοδοχεία Visakhapatnam