#16 30-03-13 14:21:38

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Układamy opowiadanie xd

-Kiedyś się dowiesz. - I wyszedł bez słowa.
Wstałam i przebrałam się w coś wygodniejszego. Postawiłam na czarne rurki top na ramiączkach i katanę.
Zeszłam powoli na dół po pięknych drewnianych schodach.
Panował straszny rumor i nie ład, wszyscy chodzili w tę i z powrotem dyskutując o czymś.
Nagle dobiegł mnie głos chłopaka.

Offline

 

#17 31-03-13 23:47:32

 LissaSeille

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Skąd: Tajemnica ;P
Zarejestrowany: 27-02-13
Posty: 153
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan, Dhiren, Kels...
Ulubiona część: 1 i 3
Ulubiona para KT: Kels+Ren=<3
WWW

Re: Układamy opowiadanie xd

Zemdlałam. Kiedy się obudziłam stałam na...neptunie?! Później zorientowałam się, że lodowy ptak leci w moją stronę. Wystraszona zamknęłam oczy czekając na śmierć. Kiedy otworzyłam oczy ujrzałam przystojnego mężczyznę. Przystojnego to za mało powiedziane! Miał turkusowe oczy, czekoladową karnację, był bardzo umięśniony. Zrobiłam wielkie oczy zastanawiając się o co w tym wszystkim chodzi.
- Boisz się mnie? -uśmiechnął się nieśmiało i podszedł bliżej, a ja zrobiłam dwa kroki do tyłu. Moje nogi systematycznie zamieniły się w galaretę.
-K-kim jesteś? To tylko sen? Tak?! Obudzę się i zobaczę moją rodzinę! Tak?! Ciebie już nie będzie! Prawda? Prawda! Powiedz, że tak!
-Nie bój się moja droga...nie zrobię Ci krzywdy. Wiem, że cierpisz...- uśmiechnął się ze wspóczuciem. Zrobiło mi się głupio. Po chwili byłam czerwona jak burak.
- Pomogę Ci...złapał mnie za rękę. Nazywam się Delling.- poczułam się tak dobrze...Niestety się obudziłam i Delling znikł.Dopiero go poznałam,ale już tęskniłam

Ostatnio edytowany przez LissaSeille (02-04-13 22:29:41)


"Biały tygrys zawsze będzie twoim obrońcą, Kelsey. Żegnaj, prijatama."
KT- Wyprawa.

Offline

 

#18 25-04-13 16:33:12

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Układamy opowiadanie xd

Wyjrzałam za okno i stwierdziłam, że jest środek dnia. Ubrałam się i wyszłam z pokoju. Postanowiłam dowiedzieć się wreszcie prawdy o tym, co się tutaj dzieje, jednak dom był pusty. Nie spotkałam nikogo, kto mógłby odpowiedzieć na moje pytanie. Po godzinie bezskutecznych poszukiwań doszłam do obszernego pomieszczenia, który pełnił funkcję biblioteki. Znajdowało się tutaj wiele regałów z przeróżnymi książkami. Postanowiłam spędzić tutaj nieco czasu. Na jednej z półek natrafiłam na tom, który od razu przykuł moją uwagę - okładka przedstawiała dużego, niebieskiego ptaka, tego samego, którego widziałam wcześniej. Otworzyłam książkę z nadzieją, że znajdę w niej jakieś informacje.


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#19 27-04-13 13:31:50

 LissaSeille

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Skąd: Tajemnica ;P
Zarejestrowany: 27-02-13
Posty: 153
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan, Dhiren, Kels...
Ulubiona część: 1 i 3
Ulubiona para KT: Kels+Ren=<3
WWW

Re: Układamy opowiadanie xd

Napisane było tam " Idź prosto". Nic więcej? Przypomniałam sobie tajemniczego Dellinga, lodowego ptaka, śmierć...To wszystko było takie dziwne! Nie wiedziałam co robić! Postanowiłan wyjść na dwór, ale było ciemno...Jednak gdy spoglądałam przez okno zdawało mi się, że jest jasno...Nagle ujrzałam białą postać. Była to kobieta, miała niebieskie oczy, ubraną suknię ślubną, bladą cerą i czarne włosy. Podeszłam bliżej, a ona zaczęła się śmiać.
-Witaj moja droga-powiedziała.


"Biały tygrys zawsze będzie twoim obrońcą, Kelsey. Żegnaj, prijatama."
KT- Wyprawa.

Offline

 

#20 27-04-13 18:38:27

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Układamy opowiadanie xd

Wpatrywałam się w nią z niepokojem. Coś w jej osobie przyciągało, ale również onieśmielało... to te oczy, błękitne jak ocean, jak... skrzydła tajemniczego ptaka...
Dlaczego o tym pomyślałam?- zastanawiałam się z roztargnieniem.
Kobieta uśmiechnęła się, jak gdyby czytała w moich myślach.
- Długo na ciebie czekałam - powiedziała.- Mam Ci tyle do powiedzenia.


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#21 27-04-13 21:17:55

 Tigers love

Poszukujący pracy

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 31-03-13
Posty: 37
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren
Ulubiona część: wszystkie ^.^
Ulubiona para KT: Ren & Kells

Re: Układamy opowiadanie xd

Nie wiedziałam co odpowiedzieć. Przez dłuższą chwilę wpatrywałam się w nią i nie byłam w stanie wypowiedzieć słowa. Kobieta najwyraźniej wyczuła moje obawy, gdyż nie czekając na moją odpowiedź mówiła dalej.
- Zapewne domyślasz się już kim jestem?-zapytała.
Nie odpowiedziałam i nadal stałam w miejscu, nie mogąc odwrócić wzroku.

Offline

 

#22 28-04-13 10:29:21

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Układamy opowiadanie xd

- Ty... Ten ptak... Ja... Jestem zagubiona...- Zdołałam wreszcie wykrztusić i poczułam jak łzy spłynęły mi po policzkach, nie dałam już rady tego powstrzymać. To wszystko mnie przerastało. 
Kobieta popatrzyła na mnie z dziwnym wyrazem twarzy. Zatonęłam w jej spojrzeniu, dziwnym i niebezpiecznym. Na chwilę dostrzegłam w nich coś, jakby zrozumienie, ale po chwili wszystko się zmieniło. Kobieta uśmiechnęła się, a jej oczy stały się zimne i bezwzględne. Poczułam straszliwy ból i straciłam przytomność.
Po jakimś czasie obudziłam się. Leżałam przy dogasającym ognisku. Dostrzegłam jeszcze kilka innych osób, w tym dziwną kobietę.

Ostatnio edytowany przez Alhena (28-04-13 10:29:58)


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#23 10-05-13 22:48:00

 LissaSeille

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Skąd: Tajemnica ;P
Zarejestrowany: 27-02-13
Posty: 153
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan, Dhiren, Kels...
Ulubiona część: 1 i 3
Ulubiona para KT: Kels+Ren=<3
WWW

Re: Układamy opowiadanie xd

Oprócz niej lodowy ptak, który po chwli zamienił się w Dellinga. Kłócili się. Kiedy już stanęłam, zorientowałam się, że znowu płaczę. Kobieta zaczęła się śmiać, w jej oczach widziałam pogardę, natomiast Delling był najwyraźniej smutny i przejęty. Nagle moją uwagę przykuł koń- piękna klacz, czarny pegaz o fiołkowych oczach. Spoglądał prosto na mnie. Zawsze kochałam konie i będę kochać. Gdy byłam mała miałam swoją klacz, nazywała się Maksyma. Niestety zachorowała...
- Podoba Ci się co? Heh, w końcu to twoje przeznaczenie. Możliwe, że zostaniecie razem na zawsze- powiedziała tajemnicza kobieta.-Już czas!- dodała.
- Na co?- zapytałam, a klacz podbiegła do mnie. Później ją pogłaskałam. Stwierdziłam, że imię Maksyma do niej pasuje.
-Jest piękna jak kwiat czarnej orchidei, ale przelotna jak galopujący wiatr. Przypomina twoją dawną klacz- powiedziała. Skąd ona wie o Maksymie?!- pomyślałam. Wtedy Delling złapał mnie za rękę i pogładził po policzku.


"Biały tygrys zawsze będzie twoim obrońcą, Kelsey. Żegnaj, prijatama."
KT- Wyprawa.

Offline

 

#24 11-05-13 17:33:14

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Układamy opowiadanie xd

-Nie bój się- powiedział bacznie mi się przyglądając.- ten dzień był Ci pisany.
Chciałam coś powiedzieć, dowiedzieć się, czego oni ode mnie chcą, ale nie byłam w stanie wykrztusić ani słowa.
Zanim zdążyłam zaprotestować  Delling objął mnie i pomógł usiąść na klaczy.  Zatonęłam w jego spojrzeniu, a on uśmiechnął się do mnie.
-Czas ruszać w drogę.
-Poczekaj- zdołałam wreszcie powiedzieć.- Wyjaśnij mi, co to wszystko ma znaczyć.

Ostatnio edytowany przez Alhena (12-05-13 10:42:35)


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#25 12-05-13 21:56:50

 LissaSeille

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Skąd: Tajemnica ;P
Zarejestrowany: 27-02-13
Posty: 153
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan, Dhiren, Kels...
Ulubiona część: 1 i 3
Ulubiona para KT: Kels+Ren=<3
WWW

Re: Układamy opowiadanie xd

-Jeszcze nie teraz....
-Nie, nie i nie! Chce się wreszczie dowiedzieć co stało się z moją rodziną, kim ona jest- wskazałam na kobietę- i kim ty jesteś!
- Dzika i piękna jak zawsze...- uśmiechnął się złośliwie i zawołał "Bajkał". Sekundę później zobaczyłam białego jednorożca. Był taki jak na filmach! Piękny...
Delling wskoczył na konia. Byłam oczarowana jednorożcem...zresztą mój pegaz nie był gorszy. Nagle ktoś strzelił do mnie z łuku. Strzała była już tak blisko, ale w ostatniej chwili Delling mnie uratował. Strzała wbiła mu się w prawe ramię, po czym upadł z konia. Łzy poleciały mi po policzkach. "Żyjesz? Boli? Powiedz coś! proszę..."- szlochałam. - Nic mi się nie stało piękna. Nie płacz!- przytulił moją dłoń.


"Biały tygrys zawsze będzie twoim obrońcą, Kelsey. Żegnaj, prijatama."
KT- Wyprawa.

Offline

 

#26 13-05-13 10:58:59

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Układamy opowiadanie xd

Kilku ludzi ruszyło w stronę drzew, aby zatrzymać napastnika, a tajemnicza kobieta zajęła się opatrywaniem Dellinga. Zastanawiałam się dlaczego to zrobił, dlaczego mnie uratował? I, co najważniejsze, kto chciał mnie zabić?
Łzy znowu napłynęły mi do oczu. Ta cała sytuacja zaczynała coraz bardziej mnie przerażać.
Wpatrywałam się w Dellinga szukając pocieszenia.
- Wszystko będzie dobrze - powiedział, po czym stracił przytomność.

Ostatnio edytowany przez Alhena (13-05-13 16:34:05)


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#27 14-05-13 21:43:05

 LissaSeille

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Skąd: Tajemnica ;P
Zarejestrowany: 27-02-13
Posty: 153
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan, Dhiren, Kels...
Ulubiona część: 1 i 3
Ulubiona para KT: Kels+Ren=<3
WWW

Re: Układamy opowiadanie xd

Dziwna kobieta spojrzała na mnie ze zrozumieniem.- Nie bój się. Będzie z nim dobrze...- nagle podszedł do mnie jeden z "tych ludzi". - Czy bogini koni chcieć pić?".- Spojrzałam na mężczyznę z niezrozumieniem co zauważyła tajemnicza kobieta. - Wszyscy uważają cię za boginie konie, ponieważ ta czarna klacz dała ci się dosiąść. Nikomu nie dała się dosiąść- tylko tobie. Legenda mówi, że ten kto jej dosiądzie jest bogiem koni. Ta klacz należy do Ciebie.- powiedziała.
-Dlaczego Delling...się dla mnie poświęcił?- zapytałam. - A jak myślisz?-odparła -Yh..Czyli on się we mnie...
-Widocznie tak. - przerwała. -A! No tak! Wybacz, że się nie przedstawiłam. Jestem Xara, a ty Irtea.- IRTEA?! Że co..piwerwszy raz słyszę takie imię...-powiedziałam sobie w myślach.


"Biały tygrys zawsze będzie twoim obrońcą, Kelsey. Żegnaj, prijatama."
KT- Wyprawa.

Offline

 

#28 15-05-13 17:14:40

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Układamy opowiadanie xd

-Chodź, usiądź ze mną, spróbuję  odpowiedzieć na twoje pytania.
Poszłam za Xarą i usiadłyśmy na trawie pod jednym z drzew. Czułam się przy niej strasznie zakłopotana. Nie ufałam jej, ale chciałam się dowiedzieć o co chodzi.
- Domyślam się, że chcesz wiedzieć, dlaczego tutaj jesteś, kim są ci ludzie i dlaczego nazywamy cię innym imieniem, a nawet boginią?- kobieta wybuchnęła perlistym śmiechem, a ja poczułam się jeszcze gorzej.- Może jeszcze się tego nie domyślasz, ale nie jesteś zwykłą dziewczyną. To o tobie wspominają gwiazdy. Zostałaś wybrana, aby wypełniła się przepowiednia.


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#29 15-05-13 21:17:40

 LissaSeille

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Skąd: Tajemnica ;P
Zarejestrowany: 27-02-13
Posty: 153
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan, Dhiren, Kels...
Ulubiona część: 1 i 3
Ulubiona para KT: Kels+Ren=<3
WWW

Re: Układamy opowiadanie xd

- Nie rozumię.- Xara ciężko westchnęła. - Posłuchaj...powiem ci wprost. Konie są stworzone właśnie dla ciebie.- w tej samej chwili poczułam ciepły i delikatny dotyk na karku. Nie trudno się domyślić, że to był Delling. Xara uśmiechnęła się i zostawiła nas samych. - Wszystko w porządku? Jak się czujesz? Dlaczego zaryzykowałeś i...i poświęciłeś swoje życie dla...mnie.- Coś mnie przełamało. Ból i żal pożerał moje serce. Zaczęłam głośno szlochać. Delling złapał mnie za dolną część kregosłupa po czym błyskawicznie zmieniłam pozycję. Siedziałam obok niego. Pzytulił mnie i otarł łzy. -Proszę Cię...nie płacz...Nic mi się nie stało. Żyję! Już dobrze.- trochę się uspokoiłam.Wziął mnie na ręce i zaniósł do jakieś chatki.Położył na wielkim łóżku i przykrył kołdrą. Zrobił mi ciepłe kakao i usiadł obok mnie. -Jesteś zmęczona. Pora spać.-siedział obok mnie i bawił się moimi włosami. Więcej nie pamiętam. Zasnęłam i śniłam o mojej pięknej, czarnej, skrzydlatej klaczy.


"Biały tygrys zawsze będzie twoim obrońcą, Kelsey. Żegnaj, prijatama."
KT- Wyprawa.

Offline

 

#30 17-05-13 19:11:34

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Układamy opowiadanie xd

We śnie leciałam nad wysokimi górami. Była to jakaś mroźna kraina, cała skuta lodem. Ale, co najdziwniejsze, w ogóle nie czułam chłodu. Nagle wleciałyśmy do małej kotlinki. Wydawało mi się, że jestem w jakimś magicznym świecie. Dookoła góry skute lodem, a pośrodku zielona dolinka, pełna słońca. W tym miejscu klacz wylądowała, a ja poczułam się szczęśliwsza niż kiedykolwiek wcześniej.
Obudziłam się... Dlaczego ten sen nie mógł trwać dłużej? Ciągle była jeszcze noc. Postanowiłam wyjść na dwór i trochę się przewietrzyć.


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://4prestige.pl/