#76 31-08-13 19:40:13

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Co teraz czytasz?

DhirenLove napisał:

No właśnie tej nazwy mi brakowało na języku :3 Spodobała mi się taka "kategoria" książki i jestem ciekawa czy znajdę jakieś jeszcze inne powieści tego typu :) Oczywiście chciałabym również przeczytać nową książkę pisaną przez Colleen Houck :>>

Ja kocham tego rodzaju książki, więc mam ich już trochę za sobą. Jak chcesz, to mogę ci parę fajnych polecić ;)

@Clarissa Ja teraz czekam na "Into the Still Blue" i próbuje ogarnąć, co to jest "Roar and Liv". Jakiś dodatek do serii, czy co? ;d


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#77 31-08-13 20:53:06

 Clarissa

Zwiedzający

Zarejestrowany: 26-05-13
Posty: 18
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: Uwielbiam wszystkie!
Ulubiona para KT: Kelsey + Dhiren

Re: Co teraz czytasz?

@Destiny "Roar and Liv" to dodatek 0.5 w formie ebook'a do "Przez burze ognia". Jest o wydarzeniach sprzed spotkania Perry'ego i Arii dotyczących Roara i Liv (przynajmniej tyle zrozumiałam z opisu, który jest po angielsku).
Ps. Tutaj jest opis: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/169629/roar-and-liv

Offline

 

#78 01-09-13 17:06:19

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Co teraz czytasz?

Też to widziałam. Właśnie dzięki tej stronie odkryłam "Roar and Liv". I dobrze zrozumiałaś xD

Ale mnie będę czytać. Mnie najbardziej obchodzi Peregrine xd


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#79 02-09-13 10:34:32

 Deschen

Nilima

Zarejestrowany: 27-06-13
Posty: 394
Punktów :   
Ulubiona postać: Sohan Kishan Rajaram <3
Ulubiona część: Klątwa tygrysa Wyprawa
Ulubiona para KT: Kishan i Kelsey

Re: Co teraz czytasz?

Ja czytam książkę "Nieśmiertelny"
http://s.lubimyczytac.pl/upload/books/53000/53032/155x220.jpg

Szkoła dla dziewcząt Wyldcliffe Abbey jest bardzo ekskluzywna, bardzo droga i nie bardzo przyjazna. Szesnastoletnia Evie zastanawia się, jak przetrwa naukę – i towarzystwo snobistycznych koleżanek. Samotność pozwala jej znieść tylko tajemniczy Sebastian – na spotkania z nim Evie wymyka się niemal co noc. Ale nawet jemu nie przyznaje się, że czasem na szkolnym korytarzu widzi dziewczynę zdumiewająco do niej podobną, lecz ubraną w staroświecką suknię. Nieznajoma chce jej coś powiedzieć, przed czymś ostrzec... Jakby znała jakiś sekret - Evie i Sebastiana...

dopiero ją zaczęłam ale wydaje się fajna


http://24.media.tumblr.com/3e72ee281347e05828a1721b28f05088/tumblr_mg60a1tN7c1qhu3hxo2_500.gif?width=500

Offline

 

#80 02-09-13 19:59:24

 Minjami

Anamika

44324206
Skąd: Ostóda :D
Zarejestrowany: 28-10-12
Posty: 700
Punktów :   
Ulubiona postać: nwm wszystkie kocham 
Ulubiona część: 1,2,3 :P
WWW

Re: Co teraz czytasz?

ja czytam pll sary shepard :D
a dokładniej to 6 tom XD


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m86waqFYRC1rcidgso1_500.gif

Offline

 

#81 02-09-13 20:38:52

 bilauta_♥

Początkujący

Zarejestrowany: 28-08-13
Posty: 28
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan i Ren
Ulubiona część: I ; II ; III
Ulubiona para KT: Kishan i Kelsey

Re: Co teraz czytasz?

ja teraz skupiam się na serii "szeptem" ale niestety na razie stanęłam bo w żadnej bibliotece nie mogę dostać trzeciej części bo wciąż jest nie oddana co strasznie mnie irytuje :| aczkolwiek mam nadzieję że jutro w szkole skoczę do biblioteki i znajdę tam jeszcze nie wypożyczoną Ciszę i znów zacznę czytać o Norze i Patchu ♥

Offline

 

#82 11-09-13 01:09:36

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Co teraz czytasz?

Destiny napisał:

A ja od wczoraj czytam czwartą książkę, czyli "Powrót" z serii "Księga Wszytkich Dusz".

ha, kilka dni temu wpadła mi w ręce owa seria.... i już ja przeczytałam. Fajna była, chociaż chyba pierwsza część mi odpowiadała najbardziej.
I ponieważ nasza 4 kończy sie dziwnie, na 95% będzie część 5, chociaż wydawnictwa piszą wlasnie o 4, że to część ostatnia..
Ale w takim razie.. co z walką  z Knoxem? co z księgą? i z tym tajemniczym Benjaminem?

BTW, w Stanach to jest trylogia- u nas postanowili wydawcy to inaczej podzielić...a zgodnie z informacją na stronie autorki, III część jeszcze nie została wydana, a potencjalna premiera będzie w 2014.


Tak więc Des, jeszcze do Diany i Mateusza wrócisz:P


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#83 11-09-13 17:24:33

 Khandi

Zagubiony w dżungli

Skąd: Idris
Zarejestrowany: 30-04-13
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren, Kishan, smoki, Phet ;3
Ulubiona część: Wyprawa oraz Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Kellsren

Re: Co teraz czytasz?

1 tom "39 wskazówek" oraz "Niewidzialny gracz".


-To, że czasem potrzebujemy pomocy, nie znaczy, że jesteśmy słabi.
– Klątwa Tygrysa na zawsze w moim serduszku ♡

Offline

 

#84 11-09-13 20:40:06

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Co teraz czytasz?

Moja zła passa wreszcie odmieniła się na lepsze i po dłuższym czasie znalazłam naprawdę fajną książkę. A raczej trzy książki.
"Trylogia Mrocznego Elfa" Roberta Salvatore opowiada, jak sama nazwa wskazuje,  o życiu i przygodach mrocznego elfa :). Chce on uciec od zła i okrucieństwa swojej ojczyzny ( w świecie podziemnym) i poszukać lepszego życia na powierzchni.   
Książka jest bardzo dobrze napisana, czyta się ją łatwo i przyjemnie. Jak na razie nie znalazłam  żadnych wad chociaż może się to zmienić (jeszcze jestem na pierwszej części).


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#85 11-09-13 21:01:39

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Co teraz czytasz?

Alhena napisał:

Moja zła passa wreszcie odmieniła się na lepsze i po dłuższym czasie znalazłam naprawdę fajną książkę. A raczej trzy książki.
"Trylogia Mrocznego Elfa" Roberta Salvatore opowiada, jak sama nazwa wskazuje,  o życiu i przygodach mrocznego elfa :). Chce on uciec od zła i okrucieństwa swojej ojczyzny ( w świecie podziemnym) i poszukać lepszego życia na powierzchni.   
Książka jest bardzo dobrze napisana, czyta się ją łatwo i przyjemnie. Jak na razie nie znalazłam  żadnych wad chociaż może się to zmienić (jeszcze jestem na pierwszej części).

Czytałam! dobre 10 lat temu, ale dobrze ją wspominam- lubię takie postacie jak Drizzt :)
Poza tym, ze jest kilka serii-kontynuacji przygód Drizzda i Guenhwyvar
A tak poza tym, R. Salvatore to juz klasyka, gratuluję dobrego wyboru lektury! :)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#86 13-09-13 19:46:35

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Co teraz czytasz?

Wczoraj zaczęłam "Gildię magów". Całkiem fajna książka. ;D


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#87 13-09-13 21:13:16

 jula02

Zwiedzający

Skąd: Podkarpackie
Zarejestrowany: 13-09-13
Posty: 15
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: 4
Ulubiona para KT: Ren i Kells

Re: Co teraz czytasz?

Ja teraz czytam Igrzyska Śmierci :fala:


,,Piekło jest puste wszystkie diabły są tu"

Offline

 

#88 13-09-13 23:28:52

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Co teraz czytasz?

Destiny napisał:

Wczoraj zaczęłam "Gildię magów". Całkiem fajna książka. ;D

Hmmm.. książka o Sonei i Akkarinie :)
Sięgnij też po Uczennicę Maga, prequel trylogii czarnego maga


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#89 14-09-13 17:24:11

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Co teraz czytasz?

lutka napisał:

Destiny napisał:

Wczoraj zaczęłam "Gildię magów". Całkiem fajna książka. ;D

Hmmm.. książka o Sonei i Akkarinie :)
Sięgnij też po Uczennicę Maga, prequel trylogii czarnego maga

No nie wiem... książka nieco mnie nudzi xD Nie mówię, że jest głupia. Nie. Ale po prostu... nie moje klimaty xD


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#90 14-09-13 17:43:30

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Co teraz czytasz?

Destiny napisał:

No nie wiem... książka nieco mnie nudzi xD Nie mówię, że jest głupia. Nie. Ale po prostu... nie moje klimaty xD

hmm :) szkoda. Mnie sie ta seria bardzo podobała. Nie chciałabym spojlerować, ale potem akcja sie rozkręca. Nie jest to romans na pewno, ale watek romantyczny sie pojawi. Poza tym Akkarin jest genialną postacią, taką niezbyt łatwą do przewidzenia.  ale lubię go tak samo mocno, jak Richarda z Miecza Prawdy i w sumie Mateusza z Księgi Wszystkich Dusz.

Szkoda tylko, że na ostatnią część tej  serii o Dianie i mateuszu jeszcze trochę czeka poczekać ;/


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tigerscurse.pun.pl