#16 02-02-13 15:36:25

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Student of the year (2012)

Koldunka napisał:

Faktycznie zauważa się różnice pomiędzy tańcem starszych aktorów a "świeżaków". Może jest to spowodowane tym, że młodsze pokolenie wychowuje się na innego rodzaju muzyce, starsi są bardziej przywiązani do tradycyjnego,mniej sztywnego ruchu, przynajmniej dla mnie tym różni się technika tańca starszego i młodszego pokolenia aktorów. Chociaż i tak nie ma co narzekać :) mimo wszystko poruszają się świetnie :) typowe kocie ruchy haha:D  ciekawe ilu aktorów kina europejskiego lub amerykańskiego byłoby w stanie tak tańczyć :) kolejny podziw dla Malhotry  który mimo słusznego wzrostu znakomicie się rusza XD

to bardzo możliwe wyjaśnienie :)

od siebie dodałabym jeszcze jedno- kiedyś aktor bolly obowiązkowo musiał umieć tańczyć- i było to dla nich tak naturalne, że oglądającemu wydawało sie, że tańczone kroki są banalnie łatwe- ale powtórzyć je- to już sztuka. I ci starsi aktorzy umieją się odnaleźć w obecnych czasach- SRK jest najlepszym przykładem- czy jest to taniec tradycyjny czy nowoczesny- nie razi w nim, podobnie jest z Maduri Dixit, Preity Zinta, Akshay Kumarem czy Aishwaryią Rai.

Gdyby popatrzeć teraz na kilku młodych(poniżej 30) aktorów- jak ta Alia z (SOTY), czy Anuschka Sharma, czy nawet Shahid Kapoor (który jest przecież wykształconym tancerzem)- w towarzystwie starszego aktora ich ruchy są nieporadne. Jedynym wyjątkiem tutaj jest Katrina Kaif- która tańczy naprawdę genialnie. Ale teraz określone umiejętności np taneczne- nie są już chyba tak ważne. Filmy sa nowoczesne, taniec tradycyjny zanika, a aktorom nie jest już tak dobrze znany.
jak dla mnie szkoda- to mnie wlaśnie najbardziej do filmów bolly przyciagało.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#17 02-02-13 20:54:19

 Tigra

Zagubiony w dżungli

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 30-10-12
Posty: 197
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren
Ulubiona część: czekam
Ulubiona para KT: Ren&Kelsey

Re: Student of the year (2012)

Dobry tancerz zatańczy wszystko, a dobry aktor wszystko zagra... Tyle, że ciężko jest to czasem połączyć.
A co do wzrostu... wyróżnia się w tłumie! Byś wysokim, naprawdę wysokim, i dobrze tańczyć to sztuka.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tigerscurse.pun.pl