#106 03-11-12 12:08:31

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Moja wymarzona obsada

lutka napisał:

Destiny napisał:

Czemu wszyscy na świecie widzą na Rena Shahida Kapoor? :( On pasuje na Kishana. Imran Abbas ma być Renem, koniec kropka :omfg: A właśnie, piszcie w komach, że chcecie Imrana na Rena: klik xD

Ja żadnego z nich nie widzę w tych rolach :D
CZekam na inne propozycje :P

Widzę, że ciężko jest wpasować się w twój gust ;) Ale w sumie to jest najtrudniejsze - znaleźć aktora na postać z książki. Każdy ma inne wyobrażenia i teraz weź znajdź kogoś, kto podpasuje wszystkim... to chyba niemożliwe.


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#107 03-11-12 13:18:37

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Moja wymarzona obsada

Destiny napisał:

lutka napisał:

Destiny napisał:

Czemu wszyscy na świecie widzą na Rena Shahida Kapoor? :( On pasuje na Kishana. Imran Abbas ma być Renem, koniec kropka :omfg: A właśnie, piszcie w komach, że chcecie Imrana na Rena: klik xD

Ja żadnego z nich nie widzę w tych rolach :D
CZekam na inne propozycje :P

Widzę, że ciężko jest wpasować się w twój gust ;) Ale w sumie to jest najtrudniejsze - znaleźć aktora na postać z książki. Każdy ma inne wyobrażenia i teraz weź znajdź kogoś, kto podpasuje wszystkim... to chyba niemożliwe.

masz rację, nie jest to możliwe, by każdemu podpasować
A już zwłaszcza mi :)
a co do aktorów, to ja nie mam swoich typów, zobaczymy jakich aktorów dobiorą - albo mi podpasują, albo nie. Na razie mnie jeszcze żaden z aktorów nie ujął na tyle, by wiedzieć, że o ten będzie się nadawał na Rena, Kishana.

Na pewno aktorzy muszą być hindusami - ale w przypadku np. Rena - niezbyt "pełnej krwi", na pewno muszą być śniadzi ciemnowłosi, z wyraźnymi oznakami  rasy. Moim zdaniem bez problemu Rena i Kishana mogą zagrać starsi aktorzy. Nie 20-i 21-latkowie jak nasi bohaterowie, ale starsi. Ludzie kiedyś się szybciej starzeli, a już zwłaszcza ludzie w Indiach. 

Przede wszystkim muszą być to męscy aktorzy, bez chłopięcych już oznak - a tacy właśnie są 20- i 21-latkowie

Z tego jegomościa żaden aktor, i może jest nieco za stary ( chociaż ludzie z XVII wieku szybciej się starzeli) na Rena czy Kishana, ale ma rysy prawdziwego Hindusa i kwadratową szczękę i rzeźbione usta i widać że pięknie umięśnione plecy :D

http://i49.tinypic.com/hx9bh4.jpg

Macie na Rena ślicznego, młodziutkiego Hinduska, nazywa się- Siddharth Malhotra:

http://i45.tinypic.com/nct4k.jpg (obrazek)


http://www.missmalini.com/2012/09/11/ba … -malhotra/


Nie piszemy dwóch i więcej postów pod rząd, ponieważ jest to zakazane - punkt 3. Regulaminu (Za łamanie zasad dostaje się ostrzeżenia, przy 4 to już ban) ~ Alisun

Ostatnio edytowany przez Alisun (17-11-12 10:57:38)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#108 16-11-12 21:37:34

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Moja wymarzona obsada

( Alisun, wybacz, rozmawiałyśmy dzisiaj o tym, ale... uznałam, że to warte ostrzeżenia, a nawet małego bana :D )


Dzisiaj wpadło mi w oko nazwisko Ruslaan Mumtaz ... i znalazłam swojego idealnego Kishana :)
Ma boskie ciało i dobre, wesołe oczy!


http://i48.tinypic.com/2i6hyiq.jpg

Po 1. Jedno zdjęcie wystarczy, bo spam obrazkami na jedną stronę postów jest niesmaczny :/  i jak ktoś będzie chciał zobaczyć inne zdjęcia to istnieje takie coś jak google grafika...
Po 2. Mówiłam, żebyś porozmawiała z Des...
Po 3. Ostrzeżenie nic nie da jak i tak będziesz to dalej czynić
Po 4. Porozmawiaj z Destiny ~Alisun

Ostatnio edytowany przez Alisun (17-11-12 10:54:33)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#109 18-11-12 02:00:49

 AfterAll

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 07-11-12
Posty: 36
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren, Kadam
Ulubiona część: Pierwsza
Ulubiona para KT: Ren + Kells

Re: Moja wymarzona obsada

http://www.imdb.com/media/rm2441326336/nm2080363

on by mi do Kishana pasował :P

Offline

 

#110 18-11-12 08:23:01

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Moja wymarzona obsada

lutka napisał:

Po 2. Mówiłam, żebyś porozmawiała z Des...
Po 3. Ostrzeżenie nic nie da jak i tak będziesz to dalej czynić
Po 4. Porozmawiaj z Destiny ~Alisun

rozmawiałam, jestem na etapie układanie nowego punktu do regulaminu :P
A ty mogłaś przecież zamiast mnie wciąż ostrzegać dodać jakiś post prawda?
wtedy nie byłoby ciągłych postów jednej osoby.

AfterAll, ale ten Richard jest z Australii.

Ostatnio edytowany przez lutka (18-11-12 08:24:21)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#111 18-11-12 13:34:12

 Alisun

Administrator

Zarejestrowany: 21-07-12
Posty: 1003
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan/Damon
Ulubiona część: wszystkie

Re: Moja wymarzona obsada

lutka napisał:

A ty mogłaś przecież zamiast mnie wciąż ostrzegać dodać jakiś post prawda?
wtedy nie byłoby ciągłych postów jednej osoby.

Wiem, ale jak widzę, że napisałaś już 2 posty to co by toi pomogło, tak jak z tymi kolejnymi dwoma. Cały czas na forum nie siedzę więc nie mogę sprawdzać i przewidywać, kto i gdzie coś na pisze, a także nie mam zamiaru pisać postów, żeby komuś coś ułatwić jak sama nie mam co pisać w jakimś temacie. Nie będę spamować.


"-Chciałem być odważny, tak jak ty...
-Jestem odważny, kiedy trzeba, odwaga to nie jest narażanie się bez potrzeby
-Ale ty się nie boisz niczego!  -Dziś się bałem...   -Dziś?
-Tak, bałem się, że cię stracę" ~Lion King

Offline

 

#112 18-11-12 16:25:21

 AfterAll

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 07-11-12
Posty: 36
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren, Kadam
Ulubiona część: Pierwsza
Ulubiona para KT: Ren + Kells

Re: Moja wymarzona obsada

lutka napisał:

AfterAll, ale ten Richard jest z Australii.

i co z tego? Dobra charakteryzacja i pasuje :P

Offline

 

#113 18-11-12 16:43:52

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Moja wymarzona obsada

no wlasnie nie, Hindusi mają charakterystyczną urodę.
jeszcze na Rena mozna trochę mieszana uroda pasuje, ale Kishan miał być normalnym,  ssniaym hindusem


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#114 18-11-12 17:42:39

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Moja wymarzona obsada

Ble, nie!! Tylko nie ten Siddharth Malhotra na Rena. Przecież oni są zupełnie różni, nie, nie nie! :fire:

Ale wiecie co... wiem, że to Amerykanin. Jednak jakby go wzięli na Rena... nie obraziłabym się. :ojej: :omfg:

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mdoveii2hU1rj7jyxo1_500.jpg

Chociaż wolę, aby on grał inną książkową postać. Jednak to nie jest odpowiednie forum xD


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#115 18-11-12 19:28:48

 Minjami

Anamika

44324206
Skąd: Ostóda :D
Zarejestrowany: 28-10-12
Posty: 700
Punktów :   
Ulubiona postać: nwm wszystkie kocham 
Ulubiona część: 1,2,3 :P
WWW

Re: Moja wymarzona obsada

Destiny napisał:

Chociaż wolę, aby on grał inną książkową postać. Jednak to nie jest odpowiednie forum xD

zapewne chodzi ci o Patcha :D      ale do Rena tez by pasował XD


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m86waqFYRC1rcidgso1_500.gif

Offline

 

#116 18-11-12 21:11:23

 AfterAll

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 07-11-12
Posty: 36
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren, Kadam
Ulubiona część: Pierwsza
Ulubiona para KT: Ren + Kells

Re: Moja wymarzona obsada

nie zdziwię się jeżeli w obsadzie nie będzie żaden z książąt typowo z Indii. Amerykańskie wytwórnie robią dużo na opak więc musimy cierpliwie czekać.

Offline

 

#117 18-11-12 21:40:20

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Moja wymarzona obsada

AfterAll napisał:

nie zdziwię się jeżeli w obsadzie nie będzie żaden z książąt typowo z Indii. Amerykańskie wytwórnie robią dużo na opak więc musimy cierpliwie czekać.

Z tym się zgodzę  w zupełności :)
Ale własnie najwięcej magii miałby film zgodny z powieścią.
A Hindusi to całkiem całkiem faceci i nieźli aktorzy :)

Tak dla porównania- Pattinson grał Polaka w filmie "woda dla słoni"- sam film cudowny, a ja musiałam zrewidować swoją negatywną opinię o nim samym, ale mam to ale= skoro aktor decyduje sie zagrać obcokrajowca, i w filmie mówić w obcym języku, niech nauczy się dobrze swojej kwestii, a tymczasem polskie słowa Pattinsona brzmiały tak, jakby pierwszy raz próbował pewnych słów sie nauczyć. Obcy akcent to jedno- i jest wybaczalny, ale bełkot, który ma celu udawanie jakiegoś języka to drugie.

Ren, Kishan posługują się często hindi, teraz wyobraź sobie- piękne kolorowe Indie, bajkowe świątynie, dziką dżunglę, amerykańskich blondynów przefarbowanych na czarno, komputerowo umięśnionych i kaleczących piękny indyjski język- obciach.

O tak- doskonale sobie zdaję sprawę, że wytwórnia filmów  ze Stanów tak może zrobić i jest na to 99% szans. Ale jest też ten jeden procent, że Coleen sama będzie miała wpływ jakiś na wybór aktorów, a z tego co mozna w necie zauważyć, ma już pewne swoje typy na konkretne postaci (Kelsey, pan Kadam). Mimo wszystko, w stanach powstało też wiele cudownych filmów, których akcja zgodna była z fabuła, a aktorzy byli dobrani wspaniale. Pozostaje tylko kwestia, czy dana wytwórnia będzie po prostu chciała zarobić szybko, tak jak rezyserzy serii Zmierzch, czy może pojdą trochę dalej i stworzą cudowny, ciepły, pełen czułości ale i przygód film. Wiele będzie zalezało także od scenariusza. Obserwując galimatias, jaki istnieje w "Pamiętnikach wampirów" trudno powiedziec, co pani Plec napisze.

Mam jeszcze jedną uwagę: Ren i Kishan urodzili się w XVII wieku, czyli w czasach, gdy ich naród był dość czysty- chodzi mi o to, że nie było związków  typowymi białasami z Europy. Anglicy dopiero 100 lat później wkrocza do Indii,  a niewiele przed nimi Persowie. Stąd ich uroda, zwłaszcza Kishana musi być zgodna z przynależnością rasową.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#118 18-11-12 22:05:48

 AfterAll

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 07-11-12
Posty: 36
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren, Kadam
Ulubiona część: Pierwsza
Ulubiona para KT: Ren + Kells

Re: Moja wymarzona obsada

A gdzie można znaleźć te typy Coleen?

Offline

 

#119 18-11-12 22:20:50

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Moja wymarzona obsada

AfterAll napisał:

A gdzie można znaleźć te typy Coleen?

Facebook i google prawdę ci powiedzą :)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#120 20-11-12 08:22:47

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Moja wymarzona obsada

Minjami napisał:

Destiny napisał:

Chociaż wolę, aby on grał inną książkową postać. Jednak to nie jest odpowiednie forum xD

zapewne chodzi ci o Patcha :D      ale do Rena tez by pasował XD

Yyy.... nie... *mówi rumieniąc się* xD

AfterAll napisał:

A gdzie można znaleźć te typy Coleen?

Na jej progilu na fb, twitter, google, oficjalna strona KT itp. ;3 Też się boję, że bracia nie będą hindusami :angry:


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tigerscurse.pun.pl