#1 18-01-13 11:31:46

 Kobaltowa

Sprzątający cyrk

36859316
Zarejestrowany: 12-01-13
Posty: 59
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona para KT: Kells&Ren
WWW

Nasze zwierzaki.

Sama nazwa wskazuje, że wątek jest poświęcony naszym zwierzakom.
To jakie masz zwierzę w domu albo jakie chciałabyś mieć?
Ja mam Lucky'ego - mieszańca wyżła i cocker spaniela. Kolor rudy odziedziczył po matce, ale budową ciała przypomina ojca. Mój rudzielec ma 5 lat.
Jeszcze mam kotkę. Pysia, Serafina, Szarusia to najczęstsze zwroty wypowiadane w stronę mojej pięknej. Ma obecnie siedem lat. Jest szara, a na jej grzbiecie widać czarne pręgi.
Mam jeszcze kury, dokładnie dziesięć, ale o nich to nie mam co pisać.
No i oczywiście pająki w piwnicy, ale to chyba się nie liczy...
Przedstaw swoje zwierzaki! :heart:


Wczoraj to już historia.
Jutro to tajemnica.
Ale dzisiaj to dar losu, a dary są po to żeby się nimi cieszyć.

Offline

 

#2 18-01-13 12:30:42

 Minjami

Anamika

44324206
Skąd: Ostóda :D
Zarejestrowany: 28-10-12
Posty: 700
Punktów :   
Ulubiona postać: nwm wszystkie kocham 
Ulubiona część: 1,2,3 :P
WWW

Re: Nasze zwierzaki.

http://img152.imageshack.us/img152/9358/dsc00070xx.jpg




To jest mój Mifuś ;) ma już 7 lat :D jest moim oczkiem w głowie XD uwielbia jeść i spać ;)

Ostatnio edytowany przez Minjami (18-01-13 12:33:23)


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m86waqFYRC1rcidgso1_500.gif

Offline

 

#3 18-01-13 16:37:03

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Nasze zwierzaki.

OMG, ale ten Mifuś słooooooodki :D

To ja wam przedstawiam moje urwisy ;D

Mój półtora roczny biszkoptowy labrador retriever Maksymilian (choć mówimy na niego po prostu 'Maksio') z rodowodem.

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/403734_151781774936806_1278951596_n.jpg

i pięciomiesięczny chomik dżungarski Picollo

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/154394_304349633013352_443236492_n.jpg

Dwa największe urwisy w domu, zresztą widać np. po budzie Maksa ;>


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#4 18-01-13 16:49:16

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Nasze zwierzaki.

Kobaltowa?? jak wygląda mieszaniec wyzła i spaniela??jakiego wyzła?


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#5 18-01-13 17:57:31

 Kobaltowa

Sprzątający cyrk

36859316
Zarejestrowany: 12-01-13
Posty: 59
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona para KT: Kells&Ren
WWW

Re: Nasze zwierzaki.

lutka napisał:

Kobaltowa?? jak wygląda mieszaniec wyzła i spaniela??jakiego wyzła?

Przyznam, że nie wiem. Wydaje mi się, że wyżeł niemiecki. Ale tu zdj. mojego pięknego i pięknej.
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-a … 7775_n.jpg
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-a … 0177_n.jpg
Mam nadzieję, że podgląd zdj. będzie możliwy.


Wczoraj to już historia.
Jutro to tajemnica.
Ale dzisiaj to dar losu, a dary są po to żeby się nimi cieszyć.

Offline

 

#6 18-01-13 18:42:36

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Nasze zwierzaki.

Kobaltowa napisał:

Przyznam, że nie wiem. Wydaje mi się, że wyżeł niemiecki. Ale tu zdj. mojego pięknego i pięknej.

zdjęcia widac :)
To nie jest wyżeł niemiecki tylko na 80% labrador.

A dam sobie obie ręce obciąć, ponieważ sama mam wyżły niemieckie krótkowłose i jestem też asystentem kynologicznym czyli ucze się na sędziego.
To moja czarna Gruszka- wyżeł niem.:

http://i48.tinypic.com/34j4q38.jpg


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#7 18-01-13 18:50:38

 Kobaltowa

Sprzątający cyrk

36859316
Zarejestrowany: 12-01-13
Posty: 59
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona para KT: Kells&Ren
WWW

Re: Nasze zwierzaki.

nie. Ojciec (też wabi się Lucky) jest na 100% wyżłem. Tylko nie wiem jakim. Nazywali mego psa Golden Retriver (przepraszam jeżeli pokręciłam nazwę), ale pamiętaj lutka, że mój piękny jest krzyżówką wyżła z cocker spanielem. Po matce odziedziczył kolor i (w takim razie) coś jeszcze.


Wczoraj to już historia.
Jutro to tajemnica.
Ale dzisiaj to dar losu, a dary są po to żeby się nimi cieszyć.

Offline

 

#8 18-01-13 19:16:55

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Nasze zwierzaki.

Kobaltowa napisał:

nie. Ojciec (też wabi się Lucky) jest na 100% wyżłem. Tylko nie wiem jakim. Nazywali mego psa Golden Retriver (przepraszam jeżeli pokręciłam nazwę), ale pamiętaj lutka, że mój piękny jest krzyżówką wyżła z cocker spanielem. Po matce odziedziczył kolor i (w takim razie) coś jeszcze.

A miałabyś zdjęcie tego wyżła? Wówczas mogłabym Ci powiedzieć, czy to wyżeł i jaki. Ja nie znam sie na wielu rzeczach, ale psy rasowe wciąnęły mnie na tyle, że wiem o nich absolutnie wszystko.

moi sąsiedzi mają psa identycznego jak Twój, tylko jest bardziej biszkoptowy. i jest Labradorem.
Golden retriverem  też nie jest- ponieważ one wyglądają całkowicie inaczej. przede wszystkim maja dlugi, falujący włos.
Cocery uwielbiam, ale nie pozwalają mi trzymac w domu psów długowłosych ;/


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#9 18-01-13 19:35:03

 Kobaltowa

Sprzątający cyrk

36859316
Zarejestrowany: 12-01-13
Posty: 59
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona para KT: Kells&Ren
WWW

Re: Nasze zwierzaki.

nie mam kontaktu z wlaścicielami rodziców mojego psiaka. więc zdj. nie pokażę. nic nie powiem już na ten temat, bo się nie znam.


Wczoraj to już historia.
Jutro to tajemnica.
Ale dzisiaj to dar losu, a dary są po to żeby się nimi cieszyć.

Offline

 

#10 19-01-13 13:33:04

 Tigress

Zwiedzający

Skąd: Płonsk, a najczęściej mój pokó
Zarejestrowany: 22-07-12
Posty: 16
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan <3
Ulubiona część: 2

Re: Nasze zwierzaki.

Mam półtoraroczną suczkę, która wabi się Saba. Jest to owczarek niemiecki długowłosy. Na podwórku też mam dwa koty około roczne Klakiera i Dame. W domu mam czteromiesięcznego kociaka Tigera :) jest strasznie szalony :) oprócz tych czterech zwierzaczków mam jeszcze 15 letniego brata Pawła :)


Jestem jak pies. Czasem mogę ugryźć, ale nie możesz nienawidzić psa. To takie kochane stworzenia.

Offline

 

#11 19-01-13 14:47:25

 Tigra

Zagubiony w dżungli

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 30-10-12
Posty: 197
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren
Ulubiona część: czekam
Ulubiona para KT: Ren&Kelsey

Re: Nasze zwierzaki.

Ja mam tylko dwa oczka w głowie.
Psa Westa- NESIA, ma 9 lat i kotkę- TIGRĘ, która ma około 5 lat. Nie jestem pewna jej wieku, gdyż jest przygarnięta, a dosłownie zwinięta z działek.
Tak samo jak Tigress brata- Kacpra, który w tym roku będzie miał już 10 lat.

Ostatnio edytowany przez Tigra (19-01-13 14:51:13)

Offline

 

#12 19-01-13 20:09:30

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Nasze zwierzaki.

Tigress napisał:

Mam półtoraroczną suczkę, która wabi się Saba. Jest to owczarek niemiecki długowłosy. Na podwórku też mam dwa koty około roczne Klakiera i Dame. W domu mam czteromiesięcznego kociaka Tigera :) jest strasznie szalony :) oprócz tych czterech zwierzaczków mam jeszcze 15 letniego brata Pawła :)

A to wszystko moje chrześniaki xD [nie wnikać :P]


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#13 20-01-13 13:53:40

 Tygryska

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Zarejestrowany: 17-11-12
Posty: 161
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan i Ren
Ulubiona część: Czekajmy więc

Re: Nasze zwierzaki.

Ja mam 5 oczek w głowie.
Mój słodki szczeniak mieszaniec huscy i jakiejś rasy której na oczy nie widziałam (nie mam kontaktu z jego rodzicami) ma na imię Misiek (a dokładniej Misiek Lol Ferdynard Łobuz Brown Kishan 3 ) ma 10 miesięcy :3
Kotkę Kiare 2 którą oswoiłyśmy razem z siostrą kiedy miała około 2 lata teraz ma około 10 lat.
Świnkę morską trójkolorową  o imieniu Łatka ( a dokładniej Łatka Franciszka Kunegunda Sharona Sweety 3 )
Rozgadaną are o imieniu Gaduła ( Gaduła Smile Olka Nilima 4) umie między innymi powiedzieć: ,, Jaki lol " ,,Mućka,, Itp.
I białego araba (konia) który nie mieszka w domu tylko w stajni ;) ma na imie Prince ( Prince Kolbat Złoty Saber 1)

Ostatnio edytowany przez Tygryska (24-01-13 23:51:34)

Offline

 

#14 20-01-13 14:25:48

 Tigra

Zagubiony w dżungli

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 30-10-12
Posty: 197
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren
Ulubiona część: czekam
Ulubiona para KT: Ren&Kelsey

Re: Nasze zwierzaki.

Zazdroszczę konia... Zawsze chciałam jeździć, ale finansowo nie da rady. Dlaczego Kiara? Mnie to imię kojarzy sie z KRÓLEM LWEM 2. Bajkę kocham, tak samo jak KIARĘ I KOWU. Jak oglądam to śpiewam razem z postaciami... znam te piosenki niemalże na pamięć.

Offline

 

#15 24-01-13 23:50:27

 Tygryska

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Zarejestrowany: 17-11-12
Posty: 161
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan i Ren
Ulubiona część: Czekajmy więc

Re: Nasze zwierzaki.

Tigra ja mam tak samo!!!
UWIELBIAMY Z SIOSTRĄ TEN FILM I ROBIMY SOBIE QIZY TYPU ,,KIEDY IKTO POWIEDZIAŁ TO I TO,,
I to właśnie od tej Kiary się wzięło ;) .
Miałyśmy jeszcze drugiego kota (Kowu ;) ) i Kiara miała z nim w młodości kociaki ale jakieś 3 miesiące temu wykitował :zgon:  :cry:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hubba.pl ładowarka 12v/1000