#1 06-01-13 16:40:23

 Kal-si

Król Rajaram

Skąd: Tam gdzie mój Kishan.
Zarejestrowany: 11-12-12
Posty: 431
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan Sohan Rajaram ♥
Ulubiona część: 2/II/२
Ulubiona para KT: Kishan ♥ Kells

Pytanie i sprawa.

Cześć.
Jedno pytanie mam, nie jest jakieś ważne ale dobra bo ciekawość mnie zżera A więc tak ;

"- Kupiłeś im pierwsze wydania? - szepnełam - Przecież każde z nim musiało kosztować parę tysięcy dolarów!
(...)
- W domu czeka na ciebie taki sam zestaw. Nie bądź zazdrosna,,

KT. Wyzwanie str. 58 Rozdzaiał 5

Ok ok... Kupił Dzieciakom pierwsze wydania, ale jak Kelss może mieć też takie pierwsze wydania? ALbo tego nie kumam Ale Pani Houck się coś pomieszało. Ale dobra to mało istotnę, przejdźmy do sprawy ;
Ktoś zna dokładną Datę premiery Polskiej Wersji KT. Przeznaczenie ? Ja ok przeczytałam tutaj cała czwórkę, ale nie ma to jak zapach nowej książke i przewracanie kartce po kartce i ten szum :333
Jeśli ktoświe kiedy wyjdzię prosze na pww bo jestem straaaasznie Niecierpliwa ;,c

Offline

 

#2 06-01-13 17:11:50

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Pytanie i sprawa.

Ok ok... Kupił Dzieciakom pierwsze wydania, ale jak Kelss może mieć też takie pierwsze wydania? ALbo tego nie kumam Ale Pani Houck się coś pomieszało.

Pierwsze wydanie- tzn pierwszy nakład książki. To takie perełki dla koneserów, którzy uwielbiaja ksiązki.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#3 23-05-13 13:03:09

 Clint Hawkeye

Zwiedzający

41235498
Skąd: Stany Zjednoczone
Zarejestrowany: 23-05-13
Posty: 15
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren
Ulubiona część: 4
Ulubiona para KT: Dhiren+ Kelsey

Re: Pytanie i sprawa.

Nie znam dokładnej daty premiery, ale na moich półkach część czwarta już jest- zakupiona w bibliotece. W empiku można już kupić, jak i w pomniejszych sklepach. :)
(przeczytana! Jupi ya yey!)
Pod koniec moje prośby zostały spełnione. :)
Mam nadzieję, że inni też prosili o taki koniec.


http://img853.imageshack.us/img853/968/asdfzd.jpg
Wszystko, co piszę, co robię, co myślę- jest związane jedynie z książką.
Nie ma nic wspólnego z wiarą, osobami i przypadkami. Choć zapytany posiadam wiedzę i
na ten temat.
Young Avengers

Offline

 

#4 23-05-13 18:14:49

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Pytanie i sprawa.

Ja miałam IV część już we wrześniu zeszłego roku. Dobrze jest czasem zna ang. na poziomie średnio zaawansowanym :D


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tigerscurse.pun.pl