#31 12-06-13 23:37:00

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Rozdział XXXV- Pierwotne, oryginalne zakończenie

Miya napisał:

W ogóle jak dla mnie I część najlepsza-

Ale wpisane masz w profilu, że II część jest ulubiona :)
(tak jak i u mnie zresztą :P)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#32 24-06-13 09:28:53

 Khandi

Zagubiony w dżungli

Skąd: Idris
Zarejestrowany: 30-04-13
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren, Kishan, smoki, Phet ;3
Ulubiona część: Wyprawa oraz Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Kellsren

Re: Rozdział XXXV- Pierwotne, oryginalne zakończenie

Destiny napisał:

Ech, powtarzam to po raz setny: dla mnie V część może powstać. Oby tylko pani Houck nie ważyła się tknąć mi Rensey ;p

Właśnie!!!
Niech tylko spróbuje!!!!

Ale fakt,jest tyle niejasności...

I rozbroiło mnie to:
"spytałam mojego wijącego sie tłumoczka"

:D   :)


A poza tym,to jeszcze to:

"jestem swoim własnym przodkiem"


;D


-To, że czasem potrzebujemy pomocy, nie znaczy, że jesteśmy słabi.
– Klątwa Tygrysa na zawsze w moim serduszku ♡

Offline

 

#33 02-07-13 18:59:08

 Deschen

Nilima

Zarejestrowany: 27-06-13
Posty: 394
Punktów :   
Ulubiona postać: Sohan Kishan Rajaram <3
Ulubiona część: Klątwa tygrysa Wyprawa
Ulubiona para KT: Kishan i Kelsey

Re: Rozdział XXXV- Pierwotne, oryginalne zakończenie

haha Khandi masz racje mi to zdanie sie podobalo :D


http://24.media.tumblr.com/3e72ee281347e05828a1721b28f05088/tumblr_mg60a1tN7c1qhu3hxo2_500.gif?width=500

Offline

 

#34 02-08-13 15:12:29

 fanka czarnych tygrysów

Nowy

Skąd: Kiszkinda :)
Zarejestrowany: 09-06-13
Posty: 3
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Klątwa tygrysa Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Kelsey i Ren, Anamika i Kishan

Re: Rozdział XXXV- Pierwotne, oryginalne zakończenie

bonusowe rozdziały są fajne chociaż wolę  te które ukazały się w książce. Przy okazji ona opisuje że niby jest szczęśliwa i on przy niej też, ale który przyszły ojciec nie widzi swojej żony i wyjeżdża na 8 miesięcy!?Przecież to jego firma mógł mianować Nilmę zastępcą!


Gdybyś mógł być kimś innym- Co byś zrobił?        Merida Waleczna

Offline

 

#35 04-08-13 23:34:14

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Rozdział XXXV- Pierwotne, oryginalne zakończenie

fanka czarnych tygrysów napisał:

bonusowe rozdziały są fajne chociaż wolę  te które ukazały się w książce. Przy okazji ona opisuje że niby jest szczęśliwa i on przy niej też, ale który przyszły ojciec nie widzi swojej żony i wyjeżdża na 8 miesięcy!?Przecież to jego firma mógł mianować Nilmę zastępcą!

Jak to jaki, typowy induski facet, głowa rodziny :P


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#36 31-08-13 12:14:14

 bilauta_♥

Początkujący

Zarejestrowany: 28-08-13
Posty: 28
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan i Ren
Ulubiona część: I ; II ; III
Ulubiona para KT: Kishan i Kelsey

Re: Rozdział XXXV- Pierwotne, oryginalne zakończenie

a mi się bardziej to zakończenie podobało, miło było usłyszeć że Kelsey wciąż jest największą miłością Kishana :3 bo Anamiki nie lubię po tym jak przez nią Kishan musiał zostać w przeszłości więc nie podoba mi się fakt że to z nią by mógł być szczęśliwszy :/ chciałbym żeby w V znów się we trójkę spotkali było by to miłe zaskoczenie ;)

Offline

 

#37 16-02-15 16:37:02

 Nutella00003

Karmiący zwierzęta

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 15-02-15
Posty: 110
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Kishan+ktoś inny niż Kelsey

Re: Rozdział XXXV- Pierwotne, oryginalne zakończenie

Dla mnie Kishan zawsze będzie młody i przystojny nie ma co :) powinien sobie znaleźć dziewczyne :D


W pewnej chwili kamień z sufitu oberwał się i spadł mi na noge ale przeniknął przez nią jak przez ducha. Krzyknąłem i właśnie wtedy złoty promień wleciał mi do ust. Zachłysnąłem się i poczułem jak przenika przez moje ciało. Przed oczami stanęło mi białe światło, poczułem mocne popchnięcie a potem nie było już nic. (...)
Obudziły mnie głosy. Znajome głosy. Poczułem, że ktoś trzyma mi ręke na czole i łagodnym głosem mówi:
-Wstawaj
Jęknąłem. Za jasno.
-Proszę cie wstawaj już.
Z trudem otworzyłem oczy. Zaczekałem aż kolorowe kropeczki nabiorą normalnych kształtów i poznałem go. Kadam

Offline

 

#38 07-01-16 00:08:59

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Rozdział XXXV- Pierwotne, oryginalne zakończenie

fragment który znalazlam w innym bonusie:

Starzec stanał przed drzwiami pięknego domu zbudowanego na zboczu góry i zamknął na chwilę oczy -korzystając z ogarniającego go zapachu sosen i deszczu. Kochał Oregon i chciałby w nim zostać odrobinę dłużej, ale niestety czas mu na to nie pozwala. Pomyślał- iz to,  że nie maja wystarczająco dużo czasu, jest ironiczne, biorąc pod uwagę, że nosi na szyji  kawałek amulet na szyi, który pozwala mu skakać przez lata do woli.
Był co prawda zdenerwowany swoim zadaniem,  jednak upewnił się, że ludzie wewnątrz go nie rozpoznają.
Zadzwonil do drzwi, umieścił paczkę pod pachą i czekał.

Czekał, aż pojawi się w nich Książę Alagan Dhiren Rajaram.

"W czym mogę pomóc?" Zapytał książkę.

Mężczyzna zamrugał i przypomniał sobie swoje zadanie- "Paczka dla ciebie, panie. Proszę pokwitować  tutaj. "
Podał paczkę,  skinął głową i z uśmiechem się  pożegnał, a Ren zamknął za nim drzwi.

Nie mogąc się oprzeć, starzec chwycił go amulet i przesunął się w czasie, pojawiając się w szafie sypialn młodej pary młode pary, skąd mógł ich oglądac.  Łzy wypełniły mu oczy, gdy zobaczył, że młoda żona księcia nuci cicho do swego nowo narodzonego syna.

Ren wszedł i połozył paczkę na łóżku a potem podniósł syna, tuląc go w ramionach.

(... tu nastepuje opis odkrywania manuskryptu z części II- tego w szklanej gablotce...)


Z tymi ostatnimi słowami cichy obserwator zacisnął rękę. Z usmiechem i łzą zabłąkaną w oku zniknął, pozostawiając  starannie ukrytą w kołyskę rodzinną królewską piecząć rodu Rajaram, Nie wiedział, czy przyszłe pokolenia będą jej potrzebować, ale wierzył, że słowa wyryte na niej- viveka, Jagarana, Vira i Anukampa zawsze będą wryte w serce Rajarama.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#39 09-01-16 22:06:11

 Nutella00003

Karmiący zwierzęta

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 15-02-15
Posty: 110
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Kishan+ktoś inny niż Kelsey

Re: Rozdział XXXV- Pierwotne, oryginalne zakończenie

Nie moge oprzeć się przeczuciu, że ten starzec to nie Phet ;(


W pewnej chwili kamień z sufitu oberwał się i spadł mi na noge ale przeniknął przez nią jak przez ducha. Krzyknąłem i właśnie wtedy złoty promień wleciał mi do ust. Zachłysnąłem się i poczułem jak przenika przez moje ciało. Przed oczami stanęło mi białe światło, poczułem mocne popchnięcie a potem nie było już nic. (...)
Obudziły mnie głosy. Znajome głosy. Poczułem, że ktoś trzyma mi ręke na czole i łagodnym głosem mówi:
-Wstawaj
Jęknąłem. Za jasno.
-Proszę cie wstawaj już.
Z trudem otworzyłem oczy. Zaczekałem aż kolorowe kropeczki nabiorą normalnych kształtów i poznałem go. Kadam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tigerscurse.pun.pl