#16 14-08-15 17:54:40

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Data premiery

Z tego co znalazłam, reżyserem filmu jest Shekhar Kapur - czyli Indus.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#17 15-08-15 21:14:16

 Marshall

Początkujący

Skąd: Chełm
Zarejestrowany: 07-03-15
Posty: 24
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Ren i Kells

Re: Data premiery

Widziałam wiele filmów jego reżyserii i bardzo mi się podobały, więc mam nadzieje że Klątwa wyjdzie ŚWIETNIE. I że to będzie już W K R Ó T C E


-Czasami tylko przebiegłością można coś osiągnąć.
[...]spojrzał na niego trochę zdezorientowany i odparł:
-Jak na razie stoimy w miejscu.

Offline

 

#18 03-03-16 18:31:21

 Nutella00003

Karmiący zwierzęta

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 15-02-15
Posty: 110
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Kishan+ktoś inny niż Kelsey

Re: Data premiery

No i chyba będzie dopiero w 2017.. :'( ! Czemu aż tyle?! Przecież prace zaczęły się w 2012! Mam tylko nadzieje, że w tym czasie Colleen napisze już Tiger's Dream bo chyba oszaleje czekając!


W pewnej chwili kamień z sufitu oberwał się i spadł mi na noge ale przeniknął przez nią jak przez ducha. Krzyknąłem i właśnie wtedy złoty promień wleciał mi do ust. Zachłysnąłem się i poczułem jak przenika przez moje ciało. Przed oczami stanęło mi białe światło, poczułem mocne popchnięcie a potem nie było już nic. (...)
Obudziły mnie głosy. Znajome głosy. Poczułem, że ktoś trzyma mi ręke na czole i łagodnym głosem mówi:
-Wstawaj
Jęknąłem. Za jasno.
-Proszę cie wstawaj już.
Z trudem otworzyłem oczy. Zaczekałem aż kolorowe kropeczki nabiorą normalnych kształtów i poznałem go. Kadam

Offline

 

#19 05-03-16 22:10:35

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Data premiery

Ja powiem tak, widząc to stwierdzam, że na film NIE IDĘ!!!! Jeśli tak ma wyglądać mój książę, to pójdę z nożem do tego, kto go wybrał do roli.


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#20 06-03-16 22:17:03

 Nutella00003

Karmiący zwierzęta

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 15-02-15
Posty: 110
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Kishan+ktoś inny niż Kelsey

Re: Data premiery

Destiny napisał:

Ja powiem tak, widząc to stwierdzam, że na film NIE IDĘ!!!! Jeśli tak ma wyglądać mój książę, to pójdę z nożem do tego, kto go wybrał do roli.

Jest nadzieja, że to nie Ren. W tym filmiki widać wycinki z Harrego Pottera, Zmierzchu i Indiana Johnsa więc możliwe że przedstawiony tu Ren jest z jakiegoś innego filmu, bo podzielam twoje zdanie-KOSZMAR. Wole aktorów  z tej listy: http://www.iflist.com/stories/tigerscursethetigersaga


W pewnej chwili kamień z sufitu oberwał się i spadł mi na noge ale przeniknął przez nią jak przez ducha. Krzyknąłem i właśnie wtedy złoty promień wleciał mi do ust. Zachłysnąłem się i poczułem jak przenika przez moje ciało. Przed oczami stanęło mi białe światło, poczułem mocne popchnięcie a potem nie było już nic. (...)
Obudziły mnie głosy. Znajome głosy. Poczułem, że ktoś trzyma mi ręke na czole i łagodnym głosem mówi:
-Wstawaj
Jęknąłem. Za jasno.
-Proszę cie wstawaj już.
Z trudem otworzyłem oczy. Zaczekałem aż kolorowe kropeczki nabiorą normalnych kształtów i poznałem go. Kadam

Offline

 

#21 08-03-16 13:48:40

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Data premiery

O TAK!! Shahid Kapoor jako Ren to od samego początku mój faworyt ;)


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
HĂ´tels Brewster