#16 30-04-13 13:03:47

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Czy lubisz postać Kelsey

Alhena napisał:

Trudno stwierdzić czy ją lubię czy nie. Jestem w stanie zrozumieć jej zachowanie i strach (szczególnie 1. część) była w końcu osobą po przejściach i bała się odrzucenia. Z drugiej strony bardzo irytowało mnie to, że gdy już zaczęło się wszystko układać pomiędzy nią, a jednym z braci, to potrafiła zniszczyć każdą miłą chwilę.

hehe, czyli jak każda normalnie zakompleksiona nastolatka :P


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#17 30-06-13 21:07:27

 Deschen

Nilima

Zarejestrowany: 27-06-13
Posty: 394
Punktów :   
Ulubiona postać: Sohan Kishan Rajaram <3
Ulubiona część: Klątwa tygrysa Wyprawa
Ulubiona para KT: Kishan i Kelsey

Re: Czy lubisz postać Kelsey

czasem mnie irytowała ale... ogólnie bardzo ją lubię :D


http://24.media.tumblr.com/3e72ee281347e05828a1721b28f05088/tumblr_mg60a1tN7c1qhu3hxo2_500.gif?width=500

Offline

 

#18 18-07-13 21:46:22

 Kelsey Hayes

Sprzątający cyrk

Skąd: podkarpackie
Zarejestrowany: 16-07-13
Posty: 41
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: Wszystkie<3
Ulubiona para KT: Durga i Damon

Re: Czy lubisz postać Kelsey

Kiedy go rani? To, że on "zablokował się", jak to mówił Phet, i dlatego jej dotyk go ranił, to ni ejej wina
A tak moje zdanie: Ja Kelsey lubię najbardziej, szczególnie watek miłosny, który jest tak zagmatwany i jednocześci eciekawy, że nie można się oderwać. <3

Tigra napisał:

Ja ją lubię, ale tylko z tego powodu, że nie poddała się i pomaga bracią zdjąć z nich klątwę. Też jednak wkurza mnie jej niepewność. OK. Nie chce zostawić Kishana by go nie ranić, ale czy ona nie widzi tego, że jeśli z nim zostanie to zrani go dużo bardziej, niż to gdyby z nim zerwała? Ona go nie kocha-nie całym sercem- a trzymając go przy sobie uniemożliwia mu spotkanie odpowiedniej kobiety. Na dodatek rani Rena.


Old Movies Rules

Offline

 

#19 07-08-13 14:37:30

 Zoffijka

Bileciarz

Zarejestrowany: 13-05-13
Posty: 80
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren. ♥
Ulubiona część: Część pierwsza i czwarta.
Ulubiona para KT: Kelsey i Ren.

Re: Czy lubisz postać Kelsey

Zaznaczyłam "nie", ponieważ bardzo nie lubię, wręcz nienawidzę Kelsey. Ktoś może sobie teraz pomyśleć: "Jak to?! Przecież ona jest świetną postacią!!!". Właśnie o to mi chodzi. Według mnie jest ZBYT świetna. Nie podoba mi się, kiedy postaci są wyidealizowane, wydają mi się wtedy strasznie sztuczne. Choć panna Hayes na początku jest opisywana jako typowa, przeciętna nastolatka z Ameryki, to z biegiem czasu staje się coraz bardziej perfekcyjna. Nawet, jeśli czasami popełni błąd, to zbiegiem okoliczności i tak w końcu wszystko się jej uda. Wszyscy chłopcy walczą o jej względy, bo przecież to taka ładna, bystra, ambitna, mądra, wysportowana, zabawna, sympatyczna, wrażliwa, pomocna dziewczyna! Wszystko łapie w lot, każda misja z nią kończy się powodzeniem po pierwszej próbie, umie świetnie gotować i ma prawo jazdy! Aż chce się wymiotować.
Kolejna cecha Kells, która mnie denerwuje, to zdecydowanie zbyt niskie mniemanie o sobie. Zwykle skromni bohaterowie książek od razu zyskują moją sympatię; gdyby jednak wszystko, co uważa o sobie główna postać, byłoby prawdą, to wyglądałaby ona jak zwykła szara myszka. Tymczasem... mówi o sobie, że jest gruba i brzydka, ale przy każdej okazji słyszy od mężczyzn komplementy na temat swojej urody, a stając przed lustrem, wciąż nie może się nadziwić, jak ona szczupło wygląda. Większość dziewczyn może tak o sobie myśleć, ale bez przesady! To wkurzające, że za każdym razem, kiedy taka brzydula spojrzy na siebie, widzi boginię. Cały czas powtarza, że jest beznadziejna w sportach, ale z misjami, w których niekiedy potrzeba dużej sprawności fizycznej, radzi sobie doskonale.
Inna rzecz, której nie lubię w pannie Hayes, to jej dziecinne, infantylne rozterki. Opisy jej wiecznej niepewności, ciągnące się przez wiele stron, sprawiają, że wręcz zmuszam się do czytania lub po prostu pomijam te, jakże ważne, przemyślenia. Na dodatek zmienia ona chłopaków tysiące razy, nie zwracając uwagi na to, że ich rani, bo przecież musi dogłębnie zastanowić się nad wyborem, żeby przypadkiem w przyszłości jej wybranek nie złamał jej serca. Jedyną osobą, której uczucia są dla niej ważne, to ona sama. W ogóle nie zastanawia się, czy swoim zachowaniem nie sprawi przykrości innym ludziom!
Cała perfekcyjność Kelsey w połączeniu z jej wiecznym narzekaniem na siebie i nieliczenie się z uczuciami chłopaków czynią z niej bohaterkę, która - moim zdaniem - nie ma w sobie nic ludzkiego i nie da się jej polubić. ;/

Ostatnio edytowany przez Zoffijka (19-08-13 08:51:12)


https://24.media.tumblr.com/7605eafa220051e67ec592010335d9a1/tumblr_mthki7qrk41rqm76ko1_500.gif
Samu... <3

Offline

 

#20 08-08-13 16:19:14

 DhirenLove

Bileciarz

34455413
Zarejestrowany: 08-08-13
Posty: 84
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey
WWW

Re: Czy lubisz postać Kelsey

Ja lubię Kelsey, ponieważ mimo upartego rozumku jest odważna i kocha swoje tygrysy :> Wbrew irytujących jej czasem zachowań, zrobi wszystko dla bezpieczeństwa i szczęścia bliskich osób. To prawda potrafi czasem, a nawet dość często zepsuć piękne chwile (I część ) i czasem nie wie czego chce ale rozumiem ją i popieram. Ona po stracie rodziców chce ułożyć życie na nowo, ale jej rodzina była dla niej najważniejsza i nie chce więcej tracić bliskie dla niej osoby. Ona przypomina trochę mnie, odważna, ale czasem błądzi. To pokazuje że Kelsey jest człowiekiem - nie jest idealna, ma wady jak i zalety. Pokazuje jak większość osób w pewnych sytuacjach może się zachować. Jednak mimo upartego charakteru, dąży do celu i zaspokaja szczęście innych a dopiero potem swoje :)


http://img90.imageshack.us/img90/1980/vtt3.png

Offline

 

#21 08-08-13 17:36:41

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Czy lubisz postać Kelsey

Zofijka, moim zdaniem opisałaś typową nastolatkę :)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#22 06-09-13 15:31:55

 Tygrys02

Nilima

48241186
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 26-06-13
Posty: 359
Punktów :   
Ulubiona postać: Sohan Kishan
Ulubiona część: Wszystkie
Ulubiona para KT: Ren ♥ Kelsey

Re: Czy lubisz postać Kelsey

Daje ,,nie mam zdania" poniewarz złości mnie jak się bawi Renem i Kishanem :P
Ale z drugiej strony mi się podoba :L


"Tell the world how awesome you are ... or that you really like cookies."

Offline

 

#23 10-01-14 19:23:21

Lekcja Lotosu

Początkujący

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 08-01-14
Posty: 28
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: III
Ulubiona para KT: Kishan&Kelsey

Re: Czy lubisz postać Kelsey

Generalnie lubię Kelsey, ale czasem nie mogę jej pojąć. Na przykład czemu wściekała się na Rena, kiedy był z Anamiką? Mogła być zazdrosna, w porządku, ale od razu " oskarżać " księcia o " zdradę " ?
Co ona sobie myślała, że Ren będzie żył w celibacie, tylko dlatego, że ona jest z Kishanem?


" Nie pozwolę, żebyś jeszcze kiedykolwiek był sam. Ja też cię kocham, Kishanie. "
Kt Wyprawa, obietnica Kelsey

Offline

 

#24 05-10-14 15:16:10

 Deschen

Nilima

Zarejestrowany: 27-06-13
Posty: 394
Punktów :   
Ulubiona postać: Sohan Kishan Rajaram <3
Ulubiona część: Klątwa tygrysa Wyprawa
Ulubiona para KT: Kishan i Kelsey

Re: Czy lubisz postać Kelsey

Lekcja Lotosu napisał:

Generalnie lubię Kelsey, ale czasem nie mogę jej pojąć. Na przykład czemu wściekała się na Rena, kiedy był z Anamiką? Mogła być zazdrosna, w porządku, ale od razu " oskarżać " księcia o " zdradę " ?
Co ona sobie myślała, że Ren będzie żył w celibacie, tylko dlatego, że ona jest z Kishanem?

W sumie racja ;)


http://24.media.tumblr.com/3e72ee281347e05828a1721b28f05088/tumblr_mg60a1tN7c1qhu3hxo2_500.gif?width=500

Offline

 

#25 16-02-15 16:12:49

 Nutella00003

Karmiący zwierzęta

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 15-02-15
Posty: 110
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Kishan+ktoś inny niż Kelsey

Re: Czy lubisz postać Kelsey

Kelsey zaczęła mnie wkurzać już w drugiej części, a potem było już tylko gorzej...


W pewnej chwili kamień z sufitu oberwał się i spadł mi na noge ale przeniknął przez nią jak przez ducha. Krzyknąłem i właśnie wtedy złoty promień wleciał mi do ust. Zachłysnąłem się i poczułem jak przenika przez moje ciało. Przed oczami stanęło mi białe światło, poczułem mocne popchnięcie a potem nie było już nic. (...)
Obudziły mnie głosy. Znajome głosy. Poczułem, że ktoś trzyma mi ręke na czole i łagodnym głosem mówi:
-Wstawaj
Jęknąłem. Za jasno.
-Proszę cie wstawaj już.
Z trudem otworzyłem oczy. Zaczekałem aż kolorowe kropeczki nabiorą normalnych kształtów i poznałem go. Kadam

Offline

 

#26 04-03-15 17:24:43

 KingOfTheTiger

Zwiedzający

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 04-03-15
Posty: 13
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Renshan ;p

Re: Czy lubisz postać Kelsey

Była fajna do Wyzwania ;p


,,Jeśli czegoś chcę, zdobywam to." ~Kishan

Offline

 

#27 08-08-15 23:47:54

 Khandi

Zagubiony w dżungli

Skąd: Idris
Zarejestrowany: 30-04-13
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren, Kishan, smoki, Phet ;3
Ulubiona część: Wyprawa oraz Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Kellsren

Re: Czy lubisz postać Kelsey

Dobra, wycofuję to. Po przeczytaniu KT po dwóch (?) latach ponownie, mam jej dosyć. Raz akceptowała swoją miłość do Rena, by potem stwierdzić, że nie mogą być razem.
Naprawdę, momentami mam jej dosyć. Rozumiem, myślała, że z powodu rodziców nie zasługuje na miłość bla bla bla, ale... Bez przesady. Co chwila coś postanawiała i nie potrafiła przy tym wytrwać + raniła innych.
Moim zdaniem nie chodziło o rodziców. Tu chodziło o nią.


-To, że czasem potrzebujemy pomocy, nie znaczy, że jesteśmy słabi.
– Klątwa Tygrysa na zawsze w moim serduszku ♡

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
UbytovĂĄnĂ­ Banyuwangi Alojamento Rotonda West