#91 19-09-13 19:44:38

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Co teraz czytasz?

Ja lubiłam tego... omg, jak on się nazywał? o.O To był jeden ze starych znajomych Sonei. Jeden od czasu ostatniego spotkania urósł, a drugi był tym, co jego ojciec ze Złodziejami jakieś układy miał czy coś i potem , co szukali Sonei, to ten drugi tam przez te tunele ich prowadził. I ja właśnie tego drugiego lubiłam, ale jego imienia nie pamiętam xd

Mi wreszcie udało się wypożyczyć "Idiotę" Dostojewskiego, ale najpierw muszę skończyć "Szewców" (skurczyflak xD) i "Pocałunki z piekła" ;p I jeszcze mnie tom pierwszy (jesień) "Chłopów" czeka... -.-


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#92 19-09-13 22:50:46

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Co teraz czytasz?

Destiny napisał:

Ja lubiłam tego... omg, jak on się nazywał? o.O To był jeden ze starych znajomych Sonei. Jeden od czasu ostatniego spotkania urósł, a drugi był tym, co jego ojciec ze Złodziejami jakieś układy miał czy coś i potem , co szukali Sonei, to ten drugi tam przez te tunele ich prowadził. I ja właśnie tego drugiego lubiłam, ale jego imienia nie pamiętam xd

Mi wreszcie udało się wypożyczyć "Idiotę" Dostojewskiego, ale najpierw muszę skończyć "Szewców" (skurczyflak xD) i "Pocałunki z piekła" ;p I jeszcze mnie tom pierwszy (jesień) "Chłopów" czeka... -.-

Ja przeczytałam prawie wszystkie lektury szkolne. mówie prawie, bo niektórym sie oficjalnie sprzeciwiłam- mówię o dziadach III cz, Chłopi, i literatura obozowa. I uzasadniając swój sprzeciw, zostałam przez polonistkę.. usprawiedliwiona..

a co do twojego wskazania powieści,,,:) Twój opis mnie rozbroił ( niemal jak pomysły moich uczniów), i powiem szczerze, że nie umiem ich zidentfikowac po Twoich słowach. A Sonea przyjźniła sie tylko z Rothenem, Cerynim... i z Dannylem.. Bo Akkarin wówczas do kręgu jej przyjaciół nie należał.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#93 21-09-13 19:53:25

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Co teraz czytasz?

Cery!!! O niego mi chodziło xD Mi się "Szewcy" strasznie podobają ;p


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#94 29-09-13 19:41:24

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Co teraz czytasz?

Ja ostatnio skończyłam pierwszą część "Zwiadowców"  Johna Flanagana - "Ruiny Gorlanu".

Ciekawa historia w klimacie fantasy, fajnie napisana. Tylko trochę zbyt delikatna jak dla mnie (chyba z myślą o młodych czytelnikach), aczkolwiek ja polecam ją osobą w każdym wieku. :)


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#95 19-11-13 20:51:24

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Co teraz czytasz?

Cery!!! O niego mi chodziło xD Mi się "Szewcy" strasznie podobają ;p

Szewców akurat nie czytałam jeszcze...
A Ceryni.. cóż, na poczatku wydawalo mi sie, że z Sonęą będą parą mimo wszystko.. a tu jednak niespodzianka..

----------------------------------------------------------------------------------

A ja wpadłam całkowicie jak śliwka w kompot- znalazłam sobie kolejna serię która mnie wchłonęła całkowicie. Tylko zakończenie ostatnie części rozbiło mnie ..ździebko. Po przetrawieniu jednak jest dla mnie do zaakceptowania :D

a moja seria to "Czarne Kamienie" Anne Bishop

składa się z IX części, z których pierwsze 3 stanowią trylogię, a pozostałe są .... trudno powiedzieć- może odpowiedzią na reakcję fanów? Nie wiem, ale poziomem pióra nie odbiegają od pierwszych tomów. Świetnie skosntruwane postaci-  jednej strony groźne,mroczne,czasem sadystyczne, a mimo to kierujące się honorem i sprawiedliwością.. i te imiona: Saetan, Lucivar, Daemon, Jeanelle, Andulvar, Mephis, Hekateh...i Surreal

http://i39.tinypic.com/35bcyo7.jpg

W świecie Mrocznego Królestwa, przepełnionego zdradą i korupcją, zasady ustalają Krwawi - rasa czarownic i czarnoksiężników, których moc określają magiczne Kamienie...

Przed ponad 700 laty czarownica sabatów Klepsydry ujrzała spełniającą się starożytną przepowiednię - nadejście najpotężniejszej Królowej w historii Krwawych, żywego mitu, Czarownicy, która posiadać będzie więcej mocy niż sam Wielki Lord Piekła.

Przepowiednia zaczyna się spełniać...

Źródło- wyd. INITIUM

na koniec recenzja:


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#96 29-12-13 15:49:41

 Tygrys02

Nilima

48241186
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 26-06-13
Posty: 359
Punktów :   
Ulubiona postać: Sohan Kishan
Ulubiona część: Wszystkie
Ulubiona para KT: Ren ♥ Kelsey

Re: Co teraz czytasz?

Pozaświatowcy: zarzewie buntu (2 część) Brandona Mulla


"Tell the world how awesome you are ... or that you really like cookies."

Offline

 

#97 04-01-14 14:18:07

tina

Nowy

Zarejestrowany: 01-01-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Co teraz czytasz?

Podejrzewam, że czytałam tę seria wcześniej. Wiem co się wydarzy za parę stron. Wy też tak macie?

Offline

 

#98 08-01-14 21:02:37

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Co teraz czytasz?

A ja nie mam co czytać :c Nienawidzę tego stanu ;/ Ale w tym miesiącu ma chyba wyjść trzecia i ostatnia część "Przez burze ognia". Tylko ciekawe, czy będzie można ją po ang. u nas kupić, czy ściągnąć...


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#99 09-01-14 16:37:18

 Tygrys02

Nilima

48241186
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 26-06-13
Posty: 359
Punktów :   
Ulubiona postać: Sohan Kishan
Ulubiona część: Wszystkie
Ulubiona para KT: Ren ♥ Kelsey

Re: Co teraz czytasz?

Zwiadowcy księga ósma :D JOhna Flanagana


"Tell the world how awesome you are ... or that you really like cookies."

Offline

 

#100 18-02-14 23:09:01

 Julia111

Poszukujący pracy

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 18-02-14
Posty: 37
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Wszystkie
Ulubiona para KT: Kelsey & Kishan

Re: Co teraz czytasz?

Ja ostatnio przeczytałam sagę ,,Baśniobór" i jestem bardzo zadowolona. Historia losów 14-letniej Kendry i jej młodszego, dzielnego brata Setha. Gdy rodzice bohaterów jadą na rejs, dzieci muszą zamieszkać z ich dziwnym dziadkiem mieszkającym na odludziu. Jaką tajemnicę skrywa to miejsce? Czy dzieci staną na wysokości zadania? I co właściwie stało się z ich babcią? Możecie się dowiedzieć sięgając po tę książkę. Serdecznie polecam Julia111


Powiedziałam kiedyś Renowi, że nasza historia nie dobiegła końca.
I nie dobiegła.
Jeszcze nie.

Bon Jovi-It' s My Life http://www.youtube.com/watch?v=vx2u5uUu3DE  :)

Offline

 

#101 09-05-14 23:39:42

grai

Nowy

Zarejestrowany: 09-05-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Co teraz czytasz?

hej. możecie mi polecić  jakąs dobra książke fantasy ?

Offline

 

#102 10-05-14 11:56:58

 Kal-si

Król Rajaram

Skąd: Tam gdzie mój Kishan.
Zarejestrowany: 11-12-12
Posty: 431
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan Sohan Rajaram ♥
Ulubiona część: 2/II/२
Ulubiona para KT: Kishan ♥ Kells

Re: Co teraz czytasz?

Ja aktualnie czytam "Druga Szansa" Katarzyny Bereniki Miszczuk.
Cudowna książka :')

Offline

 

#103 10-05-14 23:52:14

grai

Nowy

Zarejestrowany: 09-05-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Co teraz czytasz?

znalazlam genialną książke „Troje” S.Lotz, zdobyłam jej fragment i jest mega.  Motyw katastrofy ale ciekawie przedstawiony, grupka ocalałych dzieciaków i paranormalne zjawiska. Jestem strasznie ciekawa jak sie to rozwinie. Mysle ze warto sprawdzić :)

Offline

 

#104 09-02-15 19:09:44

 white tiger

Nowy

Skąd: Tam skąd jest mój ukochany Ren
Zarejestrowany: 09-02-15
Posty: 1
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan<3
Ulubiona część: Klątwa tygrysa cz.1
Ulubiona para KT: Ren&Kelsey

Re: Co teraz czytasz?

Ja czytam teraz "Wierną". Ma trzy części "Niezgodna","Zbuntowana" i "Wierna". Niezgodną i Zbuntowaną już przeczytałam.Polecam!!!    Opis "Wiernej":Ten, kto łączył cechy charakteru kilku frakcji, był NIEZGODNY – i musiał być wyeliminowany...

Ale to już przeszłość. Społeczeństwo frakcyjne, w które Tris tak wierzyła, legło w gruzach – podzielone walką o władzę, naznaczone śmiercią i zdradą. Jednego tyrana zastąpił drugi. Miastem rządzą niepodzielnie bezfrakcyjni. Tris wie, że czas uciekać. Lecz jaki świat rozciąga się poza znanymi jej granicami? Może za murem będzie mogła zacząć z Tobiasem wszystko od nowa, bez trudnych kłamstw, podwójnej lojalności, bolesnych wspomnień? A może poza miastem nie ma żadnego świata…


Better than nothing

Offline

 

#105 25-02-15 15:46:14

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Co teraz czytasz?

ja tam ostatnio czytałam....
Serię Patricii Briggs o Mercy Thompson, Bractwo Czarnego sztyletu i serię o Meredith Gentry.
Bractwa i Meredith nie polecam poniżej 18 r.z orz tym którzy nie lubią elementów erotyki  książkach.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
badania słuchu lublin, protetyka słuchu baza kajakowa dębki