• Index
  •  » News
  •  » Kolejna książka z serii Klątwa tygrysa : Tiger's promise już w Czerwcu

#1 01-03-14 15:14:47

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Kolejna książka z serii Klątwa tygrysa : Tiger's promise już w Czerwcu

Jak poinformowała sama autorka serii Colleen Houck, w czerwcu w Stanach ukaże się prequel Klątwy Tygrysa, czyli ksiażka ,w której główną bohaterką będzie...Yesubai! Na razie mnie ma dokładniejszych informacji ani nie znamy daty wydania w Polsce ,ale dla fanów to i tak super prezent :)


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#2 01-03-14 21:44:31

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Kolejna książka z serii Klątwa tygrysa : Tiger's promise już w Czerwcu

hmm, a jesteś pewna że to będzie książka cała a nie tylko nowela?


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#3 02-03-14 20:42:28

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Re: Kolejna książka z serii Klątwa tygrysa : Tiger's promise już w Czerwcu

Nie, nie jestem. Nie znalazłam zadnej informacji o ewentualnej noweli...myślę ,że wszystko to kwestia czasu kiedy będziemy mieć więcej info.


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#4 10-03-14 15:05:40

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Kolejna książka z serii Klątwa tygrysa : Tiger's promise już w Czerwcu

Phahahaha, Colleen, przestań ty wyciągać od nas kasę i robić wszystko na siłę, bo w końcu tygrysia saga będzie niczym pamiętniki wampirów - długa, nudna i bez sensu :)

Ja osobiście nie czekam, nie kupię i nie przeczytam. Nawet, jeśli ma tam pojawić się Ren. Dlaczego? Już sam fakt, że głównym bohaterem będzie dziewczyna, przez którą mój kochany tyle wycierpiał i przez którą na braci została rzucona klątwa, mnie zniechęca. Sorry, sad but true story :3


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#5 10-03-14 19:11:11

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Kolejna książka z serii Klątwa tygrysa : Tiger's promise już w Czerwcu

Destiny napisał:

Ja osobiście nie czekam, nie kupię i nie przeczytam. Nawet, jeśli ma tam pojawić się Ren. Dlaczego? Już sam fakt, że głównym bohaterem będzie dziewczyna, przez którą mój kochany tyle wycierpiał i przez którą na braci została rzucona klątwa, mnie zniechęca. Sorry, sad but true story :3

patrzcie, jaka buntowniczka:P


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#6 11-03-14 14:49:52

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Kolejna książka z serii Klątwa tygrysa : Tiger's promise już w Czerwcu

Nie buntowniczka, tylko już mnie denerwuje stałe wyciąganie kasy. Przez to seria robi się po prostu nudna i najczęściej traci sens ;p

Poza tym, już to sobie wyobrażam:
"O Boże, Ren obcuje z ludem, o Boże chce mi skracać imię. O Boże, a Kishan jest taki i taki" :D No chyba bym trupem padła czytając to.


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#7 15-03-14 19:25:19

 Iadala9

Zwiedzający

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 07-09-13
Posty: 12
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren
Ulubiona część: IV

Re: Kolejna książka z serii Klątwa tygrysa : Tiger's promise już w Czerwcu

Matko już to sobie wyobrażam i...powiem szczerze jestem co najmniej lekko przerażona!! Jaka Yesubai?! Przecież to wszystko przez tą wredotę...(proszę o wybaczenie osoby, które lubią tą postać) książkę raczej kupię ale tylko po to by sobie pouzupełniać informacje co się działo wcześniej, ale zachwycona nią zapewne nie będę.. zapewne ;)

Offline

 

#8 15-03-14 23:33:44

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Kolejna książka z serii Klątwa tygrysa : Tiger's promise już w Czerwcu

przesadzacie lekko :)
To ma być nowelka- opowiadanie w stylu tych bonusowych rozdziałów które załączone sa tu na forum.
Cóż złego by było w nakreśleniu szczegółów życia rena, Kishana i yesubai? czy w pokazaniu nawiazywania się milości między Kishanem a Yesubai- przecież Ren i tak nie wiedział z kim się ma ożenić. Jemu to bylo obojetne.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#9 23-03-14 18:59:31

Lekcja Lotosu

Początkujący

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 08-01-14
Posty: 28
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: III
Ulubiona para KT: Kishan&Kelsey

Re: Kolejna książka z serii Klątwa tygrysa : Tiger's promise już w Czerwcu

Yesubai jako główna bohaterka - to może być ciekawe. Czekam  z niecierpliwością !


" Nie pozwolę, żebyś jeszcze kiedykolwiek był sam. Ja też cię kocham, Kishanie. "
Kt Wyprawa, obietnica Kelsey

Offline

 
  • Index
  •  » News
  •  » Kolejna książka z serii Klątwa tygrysa : Tiger's promise już w Czerwcu

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania kaset mokotów ts2 space blog