• Index
  •  » Dyskusja
  •  » Czego oczekujecie od ostatniej części?

#106 13-09-13 21:01:54

 jula02

Zwiedzający

Skąd: Podkarpackie
Zarejestrowany: 13-09-13
Posty: 15
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: 4
Ulubiona para KT: Ren i Kells

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Ja osobiście liczę na to, że będzie jakaś wzmianka o Kishanie i Durdze np. Ren i Kelsey pojadą do którejś ze świątyń i tam się z nimi spotkają. :)


,,Piekło jest puste wszystkie diabły są tu"

Offline

 

#107 06-10-13 22:38:00

swargaduta

Nowy

Zarejestrowany: 05-10-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Chciałabym żeby dalej autorka pisała o bochaterach poprzednich części a że jakieś tam dziecko Rena i Kelsey.  :nie: Ren z Kelsey powinni się spotkać z Kishanem. Powinno być całkiem sporo o Nillimie(  i jej chlopaku, (nie pamiętam jak miał na imię)) więcej niż w poprzednich częściach. Autorka powinna się bardziej pospieszyć w pisaniu bo już dłużeja nie moge czekać!!! aaaaa nie mogę suę doczekać, Powinno być jeszcze więcej części i powinny być dłuższe bo nie chcę zeby się skończyło tak szybko :( KOCHAM TĄ KSIĄŻKĘ TO JEST MOJA ULUBIONA KSIĄZKA!!! :*  I <3 KLĄTWA TYGRYSA

Ostatnio edytowany przez swargaduta (06-10-13 22:38:44)

Offline

 

#108 24-10-13 17:32:55

 GreenZ

Nowy

Zarejestrowany: 18-08-13
Posty: 3
Punktów :   

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Już pod koniec czwartej części myślałam, że może Ren, Kelsey, Kishan i Durga spotkaliby się w świątyni. To jest naprawdę dobry pomysł :)

Ostatnio edytowany przez GreenZ (24-10-13 17:33:50)


~ BlackTiger ;3

Offline

 

#109 24-10-13 17:35:31

 GreenZ

Nowy

Zarejestrowany: 18-08-13
Posty: 3
Punktów :   

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

swargaduta napisał:

Chciałabym żeby dalej autorka pisała o bochaterach poprzednich części a że jakieś tam dziecko Rena i Kelsey.  :nie: Ren z Kelsey powinni się spotkać z Kishanem. Powinno być całkiem sporo o Nillimie(  i jej chlopaku, (nie pamiętam jak miał na imię)) więcej niż w poprzednich częściach. Autorka powinna się bardziej pospieszyć w pisaniu bo już dłużeja nie moge czekać!!! aaaaa nie mogę suę doczekać, Powinno być jeszcze więcej części i powinny być dłuższe bo nie chcę zeby się skończyło tak szybko :( KOCHAM TĄ KSIĄŻKĘ TO JEST MOJA ULUBIONA KSIĄZKA!!! :*  I <3 KLĄTWA TYGRYSA

Ja tak samo ;3


~ BlackTiger ;3

Offline

 

#110 26-10-13 18:26:15

 Twilight Sparkle

Zwiedzający

Zarejestrowany: 25-10-13
Posty: 16
Punktów :   
Ulubiona część: pierwsza, trzecia
Ulubiona para KT: Dhiren i Kelsey

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Mam nadzieję że będzie ciekawa i będzie chociaż trochę wątków fantastycznych oraz przygodowych. Fajnie jak Collen zrobi coś w stylu "Zaginionych Opowieści" jak to było w przypadku mojej ulubionej powieści - "Zwiadowców". Jeśli będzie tylko o Kishanie, to raczej nie przeczytam.

Offline

 

#111 27-10-13 19:21:53

 Miya

Bileciarz

Skąd: Gdzieś nad morzem :3
Zarejestrowany: 25-01-13
Posty: 85
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II "Wyzwanie"

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Meeh, ja już totalnie nie wiem, o czym to powinno być. Może alternatywne zakończenie? xD Tak dalej nie mogę się pogodizć z tym, jak skonczył Kishan.


http://25.media.tumblr.com/tumblr_md732gBndd1qm7ctho1_400.gif

Offline

 

#112 27-12-13 18:45:04

 KelseyHayes

Nowy

42688559
Skąd: Tam gdzie Dihren ^ ^
Zarejestrowany: 27-12-13
Posty: 1
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey, Dihren, Kishan...
Ulubiona część: Wszystkie
Ulubiona para KT: Kelsy & Dihren

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Witajcie :) jestem tu nowa i próbuję się wczuć w ten klimat. Przeczytałam wszystkie 4 części Klątwy Tygrysa i jestem pod wielkim ważeniem. Gdy dowiedziałam się, że ma być 5 część, zastanawiałam się o czym będzie? Powinna być kontynuacja historii Kelsey oraz Rena, koniecznie zawarte losy Anamiki oraz Kishana, chociaż napisał w liście trochę rzeczy ale to za mało. Również o Sunilu i Nilimie ;3 Kocham te książki i nie wiem czy wytrzymam do 2015 roku :c Chciałabym ( na pewno nie tylko ja ), żeby autorka wydała tą książkę dużo prędzej :)
     Kocham Klątwę Tygrysa, fabułę, wątki miłosne, bohaterów ( oczywiście dobrych ), klimat, fantastykę, przygody oraz emocje. Często płakałam, ponieważ byłam wzruszona. Do 2015 roku, przeczytam je jeszcze nie raz :)


- Wyruszyłam w podróż z tygrysem, a wróciłam z mężem (...)
- A ja wyruszyłem z niczym, a wróciłem ze wszystkim. Kocham cię, Kelsey Hayes Rajaram.
   <3 

Offline

 

#113 27-12-13 19:26:20

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

KelseyHayes napisał:

Witajcie :) jestem tu nowa i próbuję się wczuć w ten klimat. Przeczytałam wszystkie 4 części Klątwy Tygrysa i jestem pod wielkim ważeniem. Gdy dowiedziałam się, że ma być 5 część, zastanawiałam się o czym będzie? Powinna być kontynuacja historii Kelsey oraz Rena, koniecznie zawarte losy Anamiki oraz Kishana, chociaż napisał w liście trochę rzeczy ale to za mało. Również o Sunilu i Nilimie ;3 Kocham te książki i nie wiem czy wytrzymam do 2015 roku :c Chciałabym ( na pewno nie tylko ja ), żeby autorka wydała tą książkę dużo prędzej :)
     Kocham Klątwę Tygrysa, fabułę, wątki miłosne, bohaterów ( oczywiście dobrych ), klimat, fantastykę, przygody oraz emocje. Często płakałam, ponieważ byłam wzruszona. Do 2015 roku, przeczytam je jeszcze nie raz :)

Z tego, co kiedyś znalazła dla nas lutka, wynika, że V część ma być tylko o Kiszonce, a na okładce ponoć pojawi się pomarańczowy tygrys.
Btw, witam na forum.


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#114 24-02-14 14:19:10

 Khandi

Zagubiony w dżungli

Skąd: Idris
Zarejestrowany: 30-04-13
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren, Kishan, smoki, Phet ;3
Ulubiona część: Wyprawa oraz Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Kellsren

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Fajnie byłoby się dowiedzieć jak Kishan "zdobywał" Anamikę :3


-To, że czasem potrzebujemy pomocy, nie znaczy, że jesteśmy słabi.
– Klątwa Tygrysa na zawsze w moim serduszku ♡

Offline

 

#115 01-03-15 16:23:28

 Nutella00003

Karmiący zwierzęta

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 15-02-15
Posty: 110
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Kishan+ktoś inny niż Kelsey

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Mi osobiście podoba się pomysł ponownego spotkania Rena, Kells i Kishana. Czy Kishan będzie miał dzieci? Jeśli tak, to może Anik i to dziecko X, wpakowali się w tarapaty a RKK musieliby ich ratować bo coś w tym rodzaju? Bo nie wyobrażam sobie klątwy tygrysa bez Kishana. Już strata Kadama jest meeega smutna. A tak ps.skoro Kishan w pewnym sensie jest bogiem, to niech wskrzesi swoich rodziców xD

Ostatnio edytowany przez Nutella00003 (02-03-15 15:53:52)


W pewnej chwili kamień z sufitu oberwał się i spadł mi na noge ale przeniknął przez nią jak przez ducha. Krzyknąłem i właśnie wtedy złoty promień wleciał mi do ust. Zachłysnąłem się i poczułem jak przenika przez moje ciało. Przed oczami stanęło mi białe światło, poczułem mocne popchnięcie a potem nie było już nic. (...)
Obudziły mnie głosy. Znajome głosy. Poczułem, że ktoś trzyma mi ręke na czole i łagodnym głosem mówi:
-Wstawaj
Jęknąłem. Za jasno.
-Proszę cie wstawaj już.
Z trudem otworzyłem oczy. Zaczekałem aż kolorowe kropeczki nabiorą normalnych kształtów i poznałem go. Kadam

Offline

 

#116 07-03-15 23:28:21

 Marshall

Początkujący

Skąd: Chełm
Zarejestrowany: 07-03-15
Posty: 24
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Ren i Kells

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Nutella00003 napisał:

Mi osobiście podoba się pomysł ponownego spotkania Rena, Kells i Kishana. Czy Kishan będzie miał dzieci? Jeśli tak, to może Anik i to dziecko X, wpakowali się w tarapaty a RKK musieliby ich ratować bo coś w tym rodzaju? Bo nie wyobrażam sobie klątwy tygrysa bez Kishana. Już strata Kadama jest meeega smutna. A tak ps.skoro Kishan w pewnym sensie jest bogiem, to niech wskrzesi swoich rodziców xD

Wskrzeszenie ich rodziców!! OMG to by było super!!


-Czasami tylko przebiegłością można coś osiągnąć.
[...]spojrzał na niego trochę zdezorientowany i odparł:
-Jak na razie stoimy w miejscu.

Offline

 

#117 08-08-15 23:29:28

 Khandi

Zagubiony w dżungli

Skąd: Idris
Zarejestrowany: 30-04-13
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren, Kishan, smoki, Phet ;3
Ulubiona część: Wyprawa oraz Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Kellsren

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

O, wiem co jeszcze mnie nurtuje. Był motyw wody, ognia, powietrza, ziemi, więc teraz czas na kosmos. A co mi się kojarzy z kosmosem? Rodzice smoków... No i oczywiście nasz "Phet".
Wyczuwam, że Duch Indii pojawi się tu nie raz... No i mam jakieś dziwne przeczucie, że być może Kadam również.


-To, że czasem potrzebujemy pomocy, nie znaczy, że jesteśmy słabi.
– Klątwa Tygrysa na zawsze w moim serduszku ♡

Offline

 

#118 03-03-16 17:55:41

 Nutella00003

Karmiący zwierzęta

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 15-02-15
Posty: 110
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Kishan+ktoś inny niż Kelsey

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Khandi napisał:

O, wiem co jeszcze mnie nurtuje. Był motyw wody, ognia, powietrza, ziemi, więc teraz czas na kosmos. A co mi się kojarzy z kosmosem? Rodzice smoków... No i oczywiście nasz "Phet".
Wyczuwam, że Duch Indii pojawi się tu nie raz... No i mam jakieś dziwne przeczucie, że być może Kadam również.

miniSPOILER!


Phet pojawia się już w prologu Tiger's Dream :)


W pewnej chwili kamień z sufitu oberwał się i spadł mi na noge ale przeniknął przez nią jak przez ducha. Krzyknąłem i właśnie wtedy złoty promień wleciał mi do ust. Zachłysnąłem się i poczułem jak przenika przez moje ciało. Przed oczami stanęło mi białe światło, poczułem mocne popchnięcie a potem nie było już nic. (...)
Obudziły mnie głosy. Znajome głosy. Poczułem, że ktoś trzyma mi ręke na czole i łagodnym głosem mówi:
-Wstawaj
Jęknąłem. Za jasno.
-Proszę cie wstawaj już.
Z trudem otworzyłem oczy. Zaczekałem aż kolorowe kropeczki nabiorą normalnych kształtów i poznałem go. Kadam

Offline

 

#119 03-03-16 17:58:16

 Nutella00003

Karmiący zwierzęta

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 15-02-15
Posty: 110
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Kishan+ktoś inny niż Kelsey

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Marshall napisał:

Nutella00003 napisał:

Mi osobiście podoba się pomysł ponownego spotkania Rena, Kells i Kishana. Czy Kishan będzie miał dzieci? Jeśli tak, to może Anik i to dziecko X, wpakowali się w tarapaty a RKK musieliby ich ratować bo coś w tym rodzaju? Bo nie wyobrażam sobie klątwy tygrysa bez Kishana. Już strata Kadama jest meeega smutna. A tak ps.skoro Kishan w pewnym sensie jest bogiem, to niech wskrzesi swoich rodziców xD

Wskrzeszenie ich rodziców!! OMG to by było super!!

Mi tylko się wydaje, że gdyby nie mieli większego znaczenia to autorka nie wspominałaby o nich tak często, bo przez to mam wielką ochotę poczytać o nich więcej; w akcji książki a nie tylko wspomnieniach Kadama czy w Obietnicy :)


W pewnej chwili kamień z sufitu oberwał się i spadł mi na noge ale przeniknął przez nią jak przez ducha. Krzyknąłem i właśnie wtedy złoty promień wleciał mi do ust. Zachłysnąłem się i poczułem jak przenika przez moje ciało. Przed oczami stanęło mi białe światło, poczułem mocne popchnięcie a potem nie było już nic. (...)
Obudziły mnie głosy. Znajome głosy. Poczułem, że ktoś trzyma mi ręke na czole i łagodnym głosem mówi:
-Wstawaj
Jęknąłem. Za jasno.
-Proszę cie wstawaj już.
Z trudem otworzyłem oczy. Zaczekałem aż kolorowe kropeczki nabiorą normalnych kształtów i poznałem go. Kadam

Offline

 

#120 28-05-16 23:06:39

 Khandi

Zagubiony w dżungli

Skąd: Idris
Zarejestrowany: 30-04-13
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren, Kishan, smoki, Phet ;3
Ulubiona część: Wyprawa oraz Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Kellsren

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Dobra, w tym momencie od Tiger's Dream oczekuję jedynie tego, żeby już się pojawiło XDDDD
Ile lat można czekać? :(


-To, że czasem potrzebujemy pomocy, nie znaczy, że jesteśmy słabi.
– Klątwa Tygrysa na zawsze w moim serduszku ♡

Offline

 
  • Index
  •  » Dyskusja
  •  » Czego oczekujecie od ostatniej części?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
anties.pl pozycjonowanie stron rejowiec