• Index
  •  » Offtopic
  •  » Jak dowiedzieliście się o Klątwie Tygrysa?

#1 04-08-13 21:20:32

 Deschen

Nilima

Zarejestrowany: 27-06-13
Posty: 394
Punktów :   
Ulubiona postać: Sohan Kishan Rajaram <3
Ulubiona część: Klątwa tygrysa Wyprawa
Ulubiona para KT: Kishan i Kelsey

Jak dowiedzieliście się o Klątwie Tygrysa?

W jaki sposób dowiedzieliście się o istnieniu książki? Czy ktoś wam ją kupił, dał w prezencie, kupiliście ją sami? Dowiedzieliście się od znajomych, z internetu, przez zwykły przypadek?

Ja dostałam pierwsze 3 części pod choinkę w Boże Narodzenie :3 Przeczytałam je w tydzień tak mnie zafascynowały :D


http://24.media.tumblr.com/3e72ee281347e05828a1721b28f05088/tumblr_mg60a1tN7c1qhu3hxo2_500.gif?width=500

Offline

 

#2 04-08-13 23:28:50

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Jak dowiedzieliście się o Klątwie Tygrysa?

Deschen napisał:

W jaki sposób dowiedzieliście się o istnieniu książki? Czy ktoś wam ją kupił, dał w prezencie, kupiliście ją sami? Dowiedzieliście się od znajomych, z internetu, przez zwykły przypadek?

przeczytałam absolutnie wszystko  co miałam do czytania w domu, a na straganie z tania książką trafiła się piękna promocja- i akurat taką kwotę miałam w portfelu.
Czysty przypadek.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#3 05-08-13 09:30:32

 Deschen

Nilima

Zarejestrowany: 27-06-13
Posty: 394
Punktów :   
Ulubiona postać: Sohan Kishan Rajaram <3
Ulubiona część: Klątwa tygrysa Wyprawa
Ulubiona para KT: Kishan i Kelsey

Re: Jak dowiedzieliście się o Klątwie Tygrysa?

haha ale chyba opłacalny przypadek co? :D


http://24.media.tumblr.com/3e72ee281347e05828a1721b28f05088/tumblr_mg60a1tN7c1qhu3hxo2_500.gif?width=500

Offline

 

#4 05-08-13 12:03:43

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Jak dowiedzieliście się o Klątwie Tygrysa?

Deschen napisał:

haha ale chyba opłacalny przypadek co? :D

Opłacalny pod względem kasy- tak, jak najbardziej.
Bo ja mam nieco inne odejście wobec tej książki niż duża część zarejestrowanych tu użytkowniczek-  dla mnie każda kolejna książka jest tak samo wartościowa jak ta, którą skończyłam czytać, każdą niemal książkę uwielbiam. Klątwę sie b.dobrze czyta, a skutkiem tej lektury jest powrót mojej fascynacji Indiami i ich kulturą.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#5 05-08-13 15:42:42

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Jak dowiedzieliście się o Klątwie Tygrysa?

U mnie to był czysty przypadek.
Książkę po raz pierwszy zobaczyłam, gdy chodziłam po księgarniach szukając czegoś na mikołajki dla koleżanki. Okładka od razu mnie urzekła- kocham koty ;)
Fajnie się złożyło, że akurat za parę dni kolega próbował się dowiedzieć, co też ja bym chciała dostać, a że nie miałam żadnych pomysłów wybór padł na Klątwę.
Przez jakieś pierwsze 50 stron okropnie tego żałowałam, ale zmieniłam zdanie i szybko dorobiłam się dwóch kolejnych części. ( pod choinkę i na urodziny ;))


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#6 05-08-13 20:03:17

 Deschen

Nilima

Zarejestrowany: 27-06-13
Posty: 394
Punktów :   
Ulubiona postać: Sohan Kishan Rajaram <3
Ulubiona część: Klątwa tygrysa Wyprawa
Ulubiona para KT: Kishan i Kelsey

Re: Jak dowiedzieliście się o Klątwie Tygrysa?

lutka napisał:

Deschen napisał:

haha ale chyba opłacalny przypadek co? :D

Opłacalny pod względem kasy- tak, jak najbardziej.
Bo ja mam nieco inne odejście wobec tej książki niż duża część zarejestrowanych tu użytkowniczek-  dla mnie każda kolejna książka jest tak samo wartościowa jak ta, którą skończyłam czytać, każdą niemal książkę uwielbiam. Klątwę sie b.dobrze czyta, a skutkiem tej lektury jest powrót mojej fascynacji Indiami i ich kulturą.

Indie są warte zainteresowania :3 tak samo jak KT :*


http://24.media.tumblr.com/3e72ee281347e05828a1721b28f05088/tumblr_mg60a1tN7c1qhu3hxo2_500.gif?width=500

Offline

 

#7 05-08-13 20:40:12

 Bilauta

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 20-01-13
Posty: 174
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan, Ren, Kelsey
Ulubiona część: Klątwa Tygrysa. Wyzwanie
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey

Re: Jak dowiedzieliście się o Klątwie Tygrysa?

Ja zobaczyłam reklamę na przystanku. Na reklamie był to samo co na okładce, a oprócz tego fragment jak Ren przedstawia się Kelsey pod chatką Pheta kiedy pierwszy raz pokazał się jej jako człowiek :3


http://i1284.photobucket.com/albums/a578/Chilunia/Big%20Bang/Obrazki/LT78_zps26ad70a7.gif?t=1377195137

Offline

 

#8 05-08-13 22:19:05

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Jak dowiedzieliście się o Klątwie Tygrysa?

Empik + półka z książkami + przypadek = totalne zakochanie w "KT" (taką matematykę to ja lubię xd)


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#9 05-08-13 22:53:48

 judryk2003

Król Rajaram

Skąd: Chociwel
Zarejestrowany: 22-04-13
Posty: 412
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren <3
Ulubiona część: Wszystkie :)
Ulubiona para KT: Ren & Kells

Re: Jak dowiedzieliście się o Klątwie Tygrysa?

Prezent na urodziny od przyjaciółki - nigdy nie przestanę jej dziękować :)


http://3.bp.blogspot.com/-Ct4w9RzEWug/UXLcBVsb27I/AAAAAAAAAVU/4vB0EcXOS64/s320/REN.gif
„Serce oddane ukochanej osobie pokona każdą przeszkodę, radźkumari. Uwierz w to, a ja dopilnuję, żebyś była bezpieczna.”
Klątwa Tygrysa: Przeznaczenie, str. 321

Offline

 

#10 06-08-13 12:18:15

 Deschen

Nilima

Zarejestrowany: 27-06-13
Posty: 394
Punktów :   
Ulubiona postać: Sohan Kishan Rajaram <3
Ulubiona część: Klątwa tygrysa Wyprawa
Ulubiona para KT: Kishan i Kelsey

Re: Jak dowiedzieliście się o Klątwie Tygrysa?

widzę że dużo osób przez przypadek dowiedziało się o KT :D

Ostatnio edytowany przez Deschen (06-08-13 12:18:44)


http://24.media.tumblr.com/3e72ee281347e05828a1721b28f05088/tumblr_mg60a1tN7c1qhu3hxo2_500.gif?width=500

Offline

 

#11 20-08-13 21:22:38

 Koldunka

Phet

12692383
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 20-11-12
Posty: 214
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Kelsey i Dhiren

Re: Jak dowiedzieliście się o Klątwie Tygrysa?

Cóż mówi się "Nie ocenia się książki po okładce" a u mnie to ona zadecydowała :) W jednej z gazet było zdjęcie okładki KT i króciutki opis, nast. dnia po splądrowaniu Empiku książka była już moja :D


http://i61.tinypic.com/2m5miva.gif

                      "(...)-Zawsze byłaś taką upartą,ślepą,bezmyślną dziewczyną?
                                         -Czyżbyś nazwał mnie głupią?
                       -Owszem,tyle że w nieco bardziej poetycki sposób! (...) "

KT. Wyprawa

Offline

 

#12 20-08-13 21:35:54

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Jak dowiedzieliście się o Klątwie Tygrysa?

Deschen napisał:

Indie są warte zainteresowania :3

Owszem, Indie są piękne, kolorowe i warte uwagi. Jednak nie zapominaj, iż są też niebezpieczne. Zwłaszcza dla kobiet z Europy i innych, bardziej "cywilizowanych", krajów. Dlatego, jeżeli nie masz ze sobą mężczyzny, rodziny która mogłaby cię tam odebrać i przyjąć do siebie lub zorganizowanej grupy, nie jedź (to tak na przyszłość). Samotny wypad kobiety do Indii... to bardzo niebezpieczna sprawa. Sam Ishfaq mnie ostrzegł, więc on wie co i jak.
Colleen przedstawiła w "KT" aż nazbyt świętych Hindusów. Owszem, nie wszyscy są źli, ale niestety są też ci... no wiadomo... Poza tym, Houck według mnie popełniła błąd. Wątpię, że którykolwiek z rodziców puściłby córkę (czy to prawdziwą czy adoptowaną) samą do Indii z nieznanym zupełnie mężczyzną.


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#13 21-08-13 09:33:52

 Tygrys02

Nilima

48241186
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 26-06-13
Posty: 359
Punktów :   
Ulubiona postać: Sohan Kishan
Ulubiona część: Wszystkie
Ulubiona para KT: Ren ♥ Kelsey

Re: Jak dowiedzieliście się o Klątwie Tygrysa?

Ja sobie byłem popatrzyć na nowe ksiązki w empiczku i gdy zobaczyłem KT od razu bez wachania ją wziąłem. A dlaczego akurat KT ?
Po 1: Uwielbiam indie poniewarz większość mojej rodziny tam było i wiem że tam jest pięknie.
Po 2: Uwielbiam tygrysy, lamparty i inne duże koty :p

Ostatnio edytowany przez Tygrys02 (06-04-14 15:02:31)


"Tell the world how awesome you are ... or that you really like cookies."

Offline

 

#14 21-08-13 12:37:09

 DhirenLove

Bileciarz

34455413
Zarejestrowany: 08-08-13
Posty: 84
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey
WWW

Re: Jak dowiedzieliście się o Klątwie Tygrysa?

Cóż, szukałam nowej książki - nie miałam pojęcia jakiej, jakiego typu i wgl. Poszłam do Empiku na czuja :> Zobaczyłam na okładce pewnej książki tygrysa z błękitnymi oczami. Uwielbiam dzikie koty *-* popychając ludzi podeszłam do książki i przeczytałam z tyłu fabułę. Wiedziałam, że to książka dla mnie i muszę ją mieć ;> Czekałam cały dzień na przeczytanie jej, ponieważ uwielbiam czytać około 23:00 kiedy jest ciemno, tylko lampka i taki klimacik :> Czytałam i nie mogłam oczu oderwać od liter *-* Potem pocztą na prezent dostałam pozostałe 3 części i bez wahania zaczęłam czytać :D


http://img90.imageshack.us/img90/1980/vtt3.png

Offline

 

#15 02-09-13 17:34:06

 Zoffijka

Bileciarz

Zarejestrowany: 13-05-13
Posty: 80
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren. ♥
Ulubiona część: Część pierwsza i czwarta.
Ulubiona para KT: Kelsey i Ren.

Re: Jak dowiedzieliście się o Klątwie Tygrysa?

Ja, kupując pierwszą część, trochę ryzykowałam. Na forum o innej książce, którą lubię, jedna użytkowniczka napisała, że niedawno kupiła sobie w księgarni pierwszy tom serii o tygrysach, która bardzo ja zainteresowała. Nie napisała na jej temat nic więcej, ale ja nie miałam akurat nic do czytania, więc postanowiłam, że również ją nabędę. Nie czytałam ani opisu, ani recenzji, ani fragmentów powieści w internecie. Po prostu poszłam do Empiku, tłumacząc sobie, że jeśli nie zaryzykuję, być może stracę okazję do przeczytania ciekawej historii. Stwierdziłam, że jeśli "Klątwa tygrysa" nie przypadnie mi do gustu, po prostu sprzedam ją na Allegro lub oddam do antykwariatu... Na szczęście nie musiałam tego robić. Choć mam pewne zastrzeżenia do stylu pani Houck, a przemyślenia Kelsey niejednokrotnie mnie denerwowały, seria bardzo mnie zaciekawiła i nie żałuję, że zabrałam się do czytania jej. :)


https://24.media.tumblr.com/7605eafa220051e67ec592010335d9a1/tumblr_mthki7qrk41rqm76ko1_500.gif
Samu... <3

Offline

 
  • Index
  •  » Offtopic
  •  » Jak dowiedzieliście się o Klątwie Tygrysa?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Private Bedroom and Bathroom in shared appartment