• Index
  •  » Dyskusja
  •  » Czego oczekujecie od ostatniej części?

#91 01-05-13 14:42:28

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Khandi napisał:

lutka napisał:

No cóz, z powyższych tekstów po angielsku- które są wyciete przeze mnie z Fb colleen widac, że jak najbardziej, seria nie jest jeszcze zakończona.

Chodziło mi o ten "trójkąt miłosny",bo przecież książka kończy się ślubem Kells i Rena , ;D

Tak uważa większość z nas tutaj :) jednak nadal jest sporo wątków niewyjaśnionych, i Colleen twierdzi, że odpowiedzi na te pytania znajda się w części V.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#92 14-05-13 16:06:14

 Alan

Bileciarz

42106052
Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 13-05-13
Posty: 92
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren, Kishan, Kelsey, Kadam
Ulubiona część: Wszystkie <3
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Może w 5 części będzie coś więcej o Sunilu i Nilimie (bo wątpię, że Kishan będzie z Nilimą) ale to tylko przypuszczenia ;)

Offline

 

#93 24-05-13 18:34:29

 judryk2003

Król Rajaram

Skąd: Chociwel
Zarejestrowany: 22-04-13
Posty: 412
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren <3
Ulubiona część: Wszystkie :)
Ulubiona para KT: Ren & Kells

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Ja mam nadzieję, że zostanie wyjaśnionych kilka spraw:
1. Co z jajem feniksa
2. Czy Kells zobaczy Kadama i swoich rodziców
3. Kells ma powiedzieć Renowi o tym co dzieło się gdy była z feniksem (nie mam pewności czy nie dowiedział się gdy Kells stała się Durgą)
I jeszcze dzisiaj rano miałam 4. ale zapomniałam :(


http://3.bp.blogspot.com/-Ct4w9RzEWug/UXLcBVsb27I/AAAAAAAAAVU/4vB0EcXOS64/s320/REN.gif
„Serce oddane ukochanej osobie pokona każdą przeszkodę, radźkumari. Uwierz w to, a ja dopilnuję, żebyś była bezpieczna.”
Klątwa Tygrysa: Przeznaczenie, str. 321

Offline

 

#94 24-05-13 22:28:14

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Alan napisał:

wątpię, że Kishan będzie z Nilimą

to byloby i tak niemożliwe- Kishan ma lat 20 ( zapominając o tym 300-letnim zawieszeniu czasowym) Nilima zas jest dorosłą, 30 letnia kobietą.
Zapominamy, że gdy Kadam ją zatrudnił, miała już doktorat (czyli jakieć 27 lat), w korporacji pracowala już jakiś czas, a od odnalezienia jej przez Kadama, do okresu z klątwy minęło jakieś 5 lat. Powiedzmy sobie więc, że w przybliżeniu Nilima ma okolo 32-33 lat.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#95 07-06-13 22:29:50

 Satvari~

Początkujący

Skąd: Gdzieś, gdzie czeka mój Ren
Zarejestrowany: 06-03-13
Posty: 28
Punktów :   
Ulubiona postać: Alagan Dhiren Rajaram
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Ren&Kelsey <3

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Hmm, no cóż ja bym tam chciała, żeby Kishan wrócił do nich na jakiś czas. I żeby znowu była wartka akcja, pościgi i K O L E J N E rozterki sercowe Kells <3 no wiem, że Kishan ma Anamikę, ale ja tam lubiłam te jej rozterki... albo jak to sie nie sprawdzi to taki jakby "dziennik" prowadzony przez Rena i Kishana jak byli młodsi. ano i oczywiście wyjaśnienie paru spraw jak to judryk2003 napisała :D ano i chciałabym, żeby Collen pokazała także ciemną stronę Indii... biedę, głód oraz cierpienie wielu osób. Wszystko, nawet ideały MUSZĄ mieć ukazaną swoją ciemną stronę, według mnie. A tak to chyba juz innych zyczen co do V nie mam ;)


Mudźhe tumse pjar hai, Ren ♥

Offline

 

#96 15-06-13 14:46:07

 Altar

Zwiedzający

41381526
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 15-06-13
Posty: 10
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: wszystkie ^^
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Hmm... Czego oczekuję? Oczekuję, że będzie coś jeszcze, np. znów spotkają Kishana z Anamiką, albo Nilima weźmie ślub. Cóż,  wiadomo, że Sunil starał się o jej rękę, więc tego właśnie oczekuję. Czy coś jeszcze? Raczej nie, choć oczekuję kolejnej wspaniałej historii z życia Kells ^^

Offline

 

#97 16-06-13 19:57:19

 Bilauta

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 20-01-13
Posty: 174
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan, Ren, Kelsey
Ulubiona część: Klątwa Tygrysa. Wyzwanie
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Ja oczekuję żeby pociągnęła dalej historię Rena i Kelsey i ich dzieci. No i oczywiście żeby pojawił się znowu Kishan


http://i1284.photobucket.com/albums/a578/Chilunia/Big%20Bang/Obrazki/LT78_zps26ad70a7.gif?t=1377195137

Offline

 

#98 16-06-13 22:10:10

 Durga

Nowy

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 16-06-13
Posty: 2
Punktów :   
Ulubiona postać: Pan Kadam
Ulubiona część: Przeznaczenie

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Witam wszystkich. Jestem tu nowa i to mój pierwszy post na tej stronie więc nie przyjmijcie mnie surowo. :D Nie mam pojęcia o czym może być 5 część. Uważam, że wszystko zostało wyjaśnione (prawie wszystko), i że 5 część mogłaby być trochę naciągana, ale to moje zdanie. Ciesze się jednak, że będzie 5 część i z chęciom ją przeczytam.


Remember that you're perfect. God makes no mistakes
                                                                                  ~ Welcome to wherever you are, Bon Jovi

Offline

 

#99 02-07-13 20:42:16

 tygryska 7

Zwiedzający

Call me!
Skąd: Kowary
Zarejestrowany: 23-02-13
Posty: 17
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: III
Ulubiona para KT: Kelsey i Dhiren

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Mam nadzieję, że autorka nas nie zawiedzie ;)

Offline

 

#100 15-07-13 17:08:40

 Zoffijka

Bileciarz

Zarejestrowany: 13-05-13
Posty: 80
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren. ♥
Ulubiona część: Część pierwsza i czwarta.
Ulubiona para KT: Kelsey i Ren.

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Ja osobiście nie chciałabym, aby w piątej części Nilima przyjęła rękę Sunila i stworzyła z nim szczęśliwą rodzinę. Uważam, że byłoby to przesłodzone, naciągane i nienaturalne. Najbardziej zadowolona byłabym, gdyby w ostatnim tomie tygrysiej sagi wydarzyło się coś niespodziewanego, drastycznego, czego nie spodziewał się ani nie przewidywał żaden czytelnik. Wszystkie nietypowe zdarzenia, które rozegrałyby się w "Tiger's Dream" - z wyjątkiem rozdzielenia Kelsey i Rena - zyskałyby moją aprobatę.
Fabułę piątej księgi wyobrażam sobie tak: Nilima mogłaby zginąć w podejrzanych okolicznościach, a pierwszą osobą, która znalazłaby jej ciało, byłby Dhiren. Zszokowany Sunil nie uwierzyłby w jego tłumaczenia, że nie ma o niczym pojęcia, i utrzymywałby, że dziewczyna, o której względy zabiegał, umarła w wyniku spisku uknutego przez małżeństwo Rajaram. Jego złość byłaby tak wielka, że udałoby mu się bez większego trudu otworzyć tunel czasoprzestrzenny. Wysłałby Rena do czasów sprzed wojny z Mahiszasaurą, by zmienił bieg wydarzeń. Kelsey, która zostałaby sama w teraźniejszości, zostałaby odwiedzona przez Pheta. Szaman wyjaśniłby jej, że jedynym sposobem na powrót księcia jest udanie się w przeszłość, odnalezienie zabójcy Nilimy oraz samej ofiary i podjęcie trudnego wyboru. Kobieta podjęłaby wyzwanie i z pomocą starego przyjaciela cofnęła się w czasie. Tam okazałoby się, że Kells ma kilka wyjść, ale każde z nich zmieni bieg wydarzeń w inny sposób: gdyby zabiła mordercę przyjaciółki, nie miałaby powodu, aby cofać się w czasie, co sprawiłoby, że musiałaby zostać w przeszłości na zawsze. Jeżeli wybrałaby powrót do domu z niczym, złość Sunila doprowadziłaby do rozsadzenia wszechświata. Jeśli stwierdziłaby, że najlepszym rozwiązaniem problemu jest przeniesienie Nilimy do teraźniejszości, postać kobiety zniknęłaby z czasów wypełniania misji zdejmowania klątwy nałożonej na braci Rajaram, co sprawiłoby, że Dhiren i Kishan nadal byliby pod wpływem zaklęcia, trójka musiałaby więc wrócić do punktu wyjścia. Małżeństwo Rajaram musiałoby odnaleźć inne rozwiązanie w krótkim czasie, który pozostałby im do pierwszego ataku demona.
Oczywiście wiem, że nie ma najmniejszych szans, aby pani Houck napisała coś takiego, niemniej jednak z niecierpliwością czekam na ukazanie się książki. ;3


https://24.media.tumblr.com/7605eafa220051e67ec592010335d9a1/tumblr_mthki7qrk41rqm76ko1_500.gif
Samu... <3

Offline

 

#101 15-07-13 19:53:08

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Zoffijka, my tu swego czasu wlasnymi silami zaczęlismy pisać V część ksiązki, może byś się zaczęła udzielać??


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#102 16-07-13 16:35:30

 Zoffijka

Bileciarz

Zarejestrowany: 13-05-13
Posty: 80
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren. ♥
Ulubiona część: Część pierwsza i czwarta.
Ulubiona para KT: Kelsey i Ren.

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Kusząca propozycja, jednak aktualnie jestem zajęta pisaniem opowiadania w odcinkach, które obiecałam przyjaciółkom. Postaram się mimo wszystko wymyślić coś, co będzie miało jakikolwiek sens (bo nie można tego powiedzieć o moim poprzednim poście XD).


https://24.media.tumblr.com/7605eafa220051e67ec592010335d9a1/tumblr_mthki7qrk41rqm76ko1_500.gif
Samu... <3

Offline

 

#103 31-08-13 22:31:05

 cośśka

Zwiedzający

Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Zarejestrowany: 31-08-13
Posty: 11
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: druga
Ulubiona para KT: Dhiren i Kelsey
WWW

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Bilauta napisał:

Ja oczekuję żeby pociągnęła dalej historię Rena i Kelsey i ich dzieci. No i oczywiście żeby pojawił się znowu Kishan

Tak, tak! Żeby były dzieci Kells i Rena :3 Ciekawa jestem, co wymyśli autorka.


"Bo w życiu nie chodzi, żeby tylko żyć..."

Offline

 

#104 02-09-13 13:28:32

 bilauta_♥

Początkujący

Zarejestrowany: 28-08-13
Posty: 28
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan i Ren
Ulubiona część: I ; II ; III
Ulubiona para KT: Kishan i Kelsey

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

ja oczekuję oczywiście ponownego spotkania Kishana z Kelsey :D może jakiegoś małego romansu, który zaburzył by szczęśliwe małżeństwo? :D w końcu Kelsy która przez tyle czasu rozpaczała z powodu zostawienia Kishana w przeszłości po ponownym jego spotkaniu była by pełna tak sprzecznych emocji że mogło by to się wydarzyć :D  mogłoby wydarzyć się coś co nie powinno się zdarzyć, czego Peth nie przewidział i co zaburzyło by bieg wydarzeń, takim czymś mogło by być ponowne odrodzenie się w przyszłości Lokesha który w brew pozorom nie został do końca uśmiercony i czego część przeniosła się wraz z Kelsey, Sunilem i Renem do przyszłości :D I aby pokonać Lokesha Peth znów się cofnie w czasie do czasów np roku po rozstaniu w Rena i Kelsey z Kishanem i wyśle jeszcze żyjącego Kishana ( bo zakładam że w czasach współczesnych Keslsey i Renowi już nie żyje w końcu wykopali jego kości w ogrodzie Deshen i dlatego też wg mnie Peth musiał cofnąć się do czasów gdy czarny tygrys był jeszcze młody i silny :D) w przyszłość ( bez Drugi może gdyż ona usiała pozostać w przeszłości by zachować jako tak bieg wydarzeń przez narodzeniem Rena i Kelsey inaczej oni by znikli a Kishan sam by Lokesha nie pokonał ) i znów spotkać Kelsey i Rena, którzy pomogli by mu pokonać demona :D w końcu to demon może się chyba odrodzić :D I takim sposobem była by szansa na nową przygodę znów w naszym trójkącie :P  to wszystko mogło by zmienić bieg wydarzeń i list Kishana mógłby przestać mieć znaczenie a zakończenie mogłoby być inne:P pogmatwałam wszystko, wiem ale to ta moja bujna wyobraźnia :P

Offline

 

#105 02-09-13 20:33:00

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

pogmatwane- musialam 2x całość przeczytać, ale ma to sens :D


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Dyskusja
  •  » Czego oczekujecie od ostatniej części?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz