#1 01-08-12 18:48:28

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

[Spoiler] Obietnica Durgi .

Tworzę ten wątek ponieważ jedna rzecz nie daje mi spokoju i chciałabym się z wami podzielić moimi przypuszczeniami .
Gdy Kells i Kishan udają się do świątyni Durgi ta obiecuje Kells ,że będzie chronić Rena .
Wiele , wiele stron dalej we śnie Kells spotyka Dhirena .Ten mówi jej ,że Durga pragnie mu pomóc za bardzo wysoką cenę .Kells ufa Durdze dlatego prosi go by  przyjął jej ofertę pomocy .Ten opiera się aczkolwiek się zgadza .Wypowiada bardzo istotne słowa : "Niezależnie od tego , co się stanie , pamiętaj ,że cię kocham hridaj patni.Obiecaj mi ,że będziesz pamiętała" .Następnie Kells czuje jak jej wieź z Renem się zrywa .
Kolejne kilkadziesiąt stron dalej dowiadujemy się ,że Ren stracił pamięć o Kelsey ! . Nie pamięta tylko Kelsey .Nie zna jej .Nie kocha . Nawet nie lubi .Jest dla niego zupełnie obcą osobą .

Długo nad tym myślałam i wymyśliłam : Utrata pamięci o Kells to nie sprawka Lokesha tylko Durgi ! .Ren wie co się wydarzy , zapewnia więc Kells o swej miłosci .To bardzo wielka cena , ale Dhiren wie ,że zdoła to wszysko naprawić i znowu pokochać Kells .Dlaczego Durga tak robi ? Nie wiem , ale jest boginią i wszystko co robi ma swoje powody ...

Taka jest moja wersja .Tak to rozpracowałam .
A wy co myślicie ?

;P


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#2 01-08-12 22:29:54

 Alisun

Administrator

Zarejestrowany: 21-07-12
Posty: 1003
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan/Damon
Ulubiona część: wszystkie

Re: [Spoiler] Obietnica Durgi .

W wyprawie na okładce z drugiej strony jest opisane, że dotyk Kelsey sprawia Dhirenowi ból. :p Ja uważam że Kells za bardzo daje się ponieść emocjom, na przykład gdy rozmawiała z Renem we śnie, on powiedział że Durga znalazła sposób by go uratować, ale za wysoką cenę... dla niego za wysoką. Uradowana Kelsey nie daję dokończyć Renowi, co ma dać Durdze w zamian i przez to wszystko, cała wina amnezji i niechęci schodzi na Lokesha i Dhirena. Inny przykład, który uważam za ważny do twoich przemyśleń:  Przespanie się w Leśnym Gaju po zerwaniu więzi Kells. Nie przyśnił się jej żaden sen przez co myśli, że jej ukochany nie żyje, jednak... Kishan ją pociesza mówiąc, że miał sen w którym kłóci się z bratem. Kolejny raz dziewczyna nie daje dokończyć ważnej sprawy, którą miał do niej złotooki młodzieniec. Kishan upiera się, że powinna wiedzieć o co się kłócili jednak ona nie zwraca już na niego uwagi i chce jak najszybciej uratować swojego Rena.

Ja osobiście Kelsey nie lubię i uważam, że ona nie zasługuję na Dhirena, Kishana albo Li. Inne postacie mają zawsze coś w sobie fascynującego (nawet Lokesh), ale nie ona. Nudzą mnie jej opisy piękności mężczyzny itp. Jedyny u mnie plus + ma za rozmowę o kociakach <3


"-Chciałem być odważny, tak jak ty...
-Jestem odważny, kiedy trzeba, odwaga to nie jest narażanie się bez potrzeby
-Ale ty się nie boisz niczego!  -Dziś się bałem...   -Dziś?
-Tak, bałem się, że cię stracę" ~Lion King

Offline

 

#3 07-08-12 19:27:33

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Re: [Spoiler] Obietnica Durgi .

Kells jest trochę jak Bella ze zmierzchu .Trafiło się ślepej kurze ziarno w postaci Rena .Najpierw wariatka odrzuca jego miłość a gdy ON wraca ta bezczelnie umawia się z innymi mężczyznami .Nie rozumiem jej i koniec .Jest lojalna i kocha go ,ale czasem jej zachowania nie rozumiem ...


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#4 07-08-12 21:15:23

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: [Spoiler] Obietnica Durgi .

OMG, chyba serio muszę przeczytać całe wyzwanie xD Ale boję się, bo natknę się na scenę pocałunku Kells z... no wiadomo ;/ Dajcie mi stronę z tym snem, pliska :D Boże, jeszcze bardziej pokochałam Rena i naprawdę chcę, aby był on z Kelsey <3


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#5 07-08-12 21:17:39

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Re: [Spoiler] Obietnica Durgi .

Będzie , będzie ...* sfrustrowana* MUSI BYĆ
A co do strony niestety jestem u babci . Nie mam KT -Wyz. pod ręką


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#6 07-08-12 22:25:25

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: [Spoiler] Obietnica Durgi .

Już sama znalazłam :* KT (obie części) zawsze mam przy sobie ;p


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#7 07-08-12 22:33:33

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Re: [Spoiler] Obietnica Durgi .

To nasza mała biblia . Ostatnio byłam w galerii i widziałam chłopaka gdzieś z 12 lat ...kupował KT wyz. Wiesz jak się ucieszyłam !


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#8 07-08-12 22:49:17

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: [Spoiler] Obietnica Durgi .

Haha! "To nasza mała biblia", zgadzam się! XD Wow, to super. Może to nasz przyszły użytkownik... :3

Co do obietnicy... tak sobie teraz czytam i faktycznie możesz mieć rację!


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#9 08-08-12 12:08:22

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Re: [Spoiler] Obietnica Durgi .

Dzięki .Mam nadzieję ,że Kells będąc ulubienicą bogini jakoś to odkręci .Czekają nas bardzo emocjonujące lata !
A jeśli jednak pani Houck postanowi jednak zeswatać Kells z Kishanem a Dhiren już nigdy nie pokocha Kelsey i spiknie się z Nilimą to :
http://media.tumblr.com/tumblr_m8e6odAkmK1qfqg3r.gif
All day all night :"""(

Ostatnio edytowany przez Kells (08-08-12 14:06:39)


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#10 14-08-12 17:59:05

 Alisun

Administrator

Zarejestrowany: 21-07-12
Posty: 1003
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan/Damon
Ulubiona część: wszystkie

Re: [Spoiler] Obietnica Durgi .

Kells napisał:

Ostatnio byłam w galerii i widziałam chłopaka gdzieś z 12 lat ...kupował KT wyz. Wiesz jak się ucieszyłam !

A myślałam, że tylko dziewczyny czytają KT... o.o Mnie, Kells twój post zaskoczył i ucieszył jednocześnie ;)
A co do waszych rozmyślań - Kells i DhirenGirl najlepiej i najszybciej można się wszystkiego dowiedzieć kupując i czytając angielską wersję "Wyprawy" xd Ja bym chętnie to zrobiła tylko że nic bym pewnie nie zrozumiała X(


"-Chciałem być odważny, tak jak ty...
-Jestem odważny, kiedy trzeba, odwaga to nie jest narażanie się bez potrzeby
-Ale ty się nie boisz niczego!  -Dziś się bałem...   -Dziś?
-Tak, bałem się, że cię stracę" ~Lion King

Offline

 

#11 15-08-12 16:20:21

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: [Spoiler] Obietnica Durgi .

heh Według mnie Durga odebrała renowi pamięć ponieważ nie przeżył by myśląc tylko o Kelsey a nie o sobie 

Offline

 

#12 15-08-12 17:08:56

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Re: [Spoiler] Obietnica Durgi .

HMnnnn...to bardzo komplication .Możemy się tylko domyślać i czekać do 17 września .Już wiem  ,że 18 będę niewyspana...


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#13 28-08-12 11:22:31

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: [Spoiler] Obietnica Durgi .

Kells napisał:

HMnnnn...to bardzo komplication .Możemy się tylko domyślać i czekać do 17 września .Już wiem  ,że 18 będę niewyspana...

Haha ja tak samo ;)

Offline

 

#14 24-09-12 17:28:01

 marichetti

Sprzątający cyrk

Zarejestrowany: 24-09-12
Posty: 51
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Wyzwanie
WWW

Re: [Spoiler] Obietnica Durgi .

Kells napisał:

Tworzę ten wątek ponieważ jedna rzecz nie daje mi spokoju i chciałabym się z wami podzielić moimi przypuszczeniami .
Gdy Kells i Kishan udają się do świątyni Durgi ta obiecuje Kells ,że będzie chronić Rena .
Wiele , wiele stron dalej we śnie Kells spotyka Dhirena .Ten mówi jej ,że Durga pragnie mu pomóc za bardzo wysoką cenę .Kells ufa Durdze dlatego prosi go by  przyjął jej ofertę pomocy .Ten opiera się aczkolwiek się zgadza .Wypowiada bardzo istotne słowa : "Niezależnie od tego , co się stanie , pamiętaj ,że cię kocham hridaj patni.Obiecaj mi ,że będziesz pamiętała" .Następnie Kells czuje jak jej wieź z Renem się zrywa .
Kolejne kilkadziesiąt stron dalej dowiadujemy się ,że Ren stracił pamięć o Kelsey ! . Nie pamięta tylko Kelsey .Nie zna jej .Nie kocha . Nawet nie lubi .Jest dla niego zupełnie obcą osobą .

Długo nad tym myślałam i wymyśliłam : Utrata pamięci o Kells to nie sprawka Lokesha tylko Durgi ! .Ren wie co się wydarzy , zapewnia więc Kells o swej miłosci .To bardzo wielka cena , ale Dhiren wie ,że zdoła to wszysko naprawić i znowu pokochać Kells .Dlaczego Durga tak robi ? Nie wiem , ale jest boginią i wszystko co robi ma swoje powody ...

Taka jest moja wersja .Tak to rozpracowałam .
A wy co myślicie ?

;P

Od razu po przeczytaniu dwójki mnie również do głowy przyszła myśl "Durrrga!"


http://wygrajlige.blox.pl/resource/Tygrys_animacja.gif  Kishan~! ;)

Offline

 

#15 08-10-12 08:28:15

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: [Spoiler] Obietnica Durgi .

Kolorowaa napisał:

heh Według mnie Durga odebrała renowi pamięć ponieważ nie przeżył by myśląc tylko o Kelsey a nie o sobie 

Przeciez ren wyjasnił dłaczego to zrobiła.
Lokesh poszukiwał Kelsey. Wprowadzal rena w stan, gdy miał halucynacje i wyjawial Lokeshowi informacje o dziewczynie. Utrata pamięci o niej była jedynym wyjsciem na uratowanie jej.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.tourderybnik.pl/