#1 23-07-12 15:22:54

 Alisun

Administrator

Zarejestrowany: 21-07-12
Posty: 1003
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan/Damon
Ulubiona część: wszystkie

Fanowski trailer filmu

Trailer filmu "Klątwa Tygrysa" opartego na książce o tym samym tytule. Co o nim sądzicie? (Trailer został zrobiony przez jednego z fanów tej książki.)


"-Chciałem być odważny, tak jak ty...
-Jestem odważny, kiedy trzeba, odwaga to nie jest narażanie się bez potrzeby
-Ale ty się nie boisz niczego!  -Dziś się bałem...   -Dziś?
-Tak, bałem się, że cię stracę" ~Lion King

Offline

 

#2 26-07-12 17:04:54

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Fanowski trailer filmu

Powiem krótko: jedyne co mi się z książką skojarzyło, to melodia na początku (podajże z zapowiedzi do II części książki, "Tiger's Quest"). Aktorzy źle dobrani, chociażby Kelsey, w książce brunetka, a tu blondynka. Ta osoba robi drugie "The Vampire Diaries", gdzie bohaterki się różnią pod każdym względem, czy co? XD. A tak poza tym większość scen w tym trailerze nawet w książce nie mają miejsca.
Moja ocena, to niestety 4/10 (za moją ulubioną melodię i fragmenty filmu "I am number 4" ;p).


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#3 03-08-12 14:58:08

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Fanowski trailer filmu

Destiny, trochę wyrozumiałości to są fragmenty kilku filmów które mogą odzwierciedlać  Tiger Curse ;) No fakt nie wszystko jest takie idealne ale ja daję 7/10 ;) najbardziej za pomysł ;)

Offline

 

#4 02-06-13 22:47:22

 Maksyma

Bileciarz

Zarejestrowany: 24-05-13
Posty: 96
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: 1,2,3,4 i 5 też będzie
Ulubiona para KT: Dhiren i Kellsey

Re: Fanowski trailer filmu

Heh, mi przeszkadza  ta Kellsey blondynka i trochę zabrakło mi tygrysów...Jakoś tak...5/10, 6/10


http://oi43.tinypic.com/amyvqw.jpg

Offline

 

#5 02-03-15 17:29:01

 Nutella00003

Karmiący zwierzęta

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 15-02-15
Posty: 110
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Kishan+ktoś inny niż Kelsey

Re: Fanowski trailer filmu

W sumie to troche zrozumiałe że nie tak łatwo samemu załatwić sobie dwa tygrysy ;)


W pewnej chwili kamień z sufitu oberwał się i spadł mi na noge ale przeniknął przez nią jak przez ducha. Krzyknąłem i właśnie wtedy złoty promień wleciał mi do ust. Zachłysnąłem się i poczułem jak przenika przez moje ciało. Przed oczami stanęło mi białe światło, poczułem mocne popchnięcie a potem nie było już nic. (...)
Obudziły mnie głosy. Znajome głosy. Poczułem, że ktoś trzyma mi ręke na czole i łagodnym głosem mówi:
-Wstawaj
Jęknąłem. Za jasno.
-Proszę cie wstawaj już.
Z trudem otworzyłem oczy. Zaczekałem aż kolorowe kropeczki nabiorą normalnych kształtów i poznałem go. Kadam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Maldive