• Index
  •  » Dyskusja
  •  » Czego oczekujecie od ostatniej części?

#76 27-01-13 23:10:05

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

spali13 napisał:

Może coś nie wyszło i czarny tygrys znów potrzebuje pomocy dziewczyny bo i on będzie chciał zdjąć klątwę... Może znów Ren stanie się tygrysem by pomóc bratu... może, może, może ....

całkiem niezła teoria :)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#77 28-01-13 19:57:44

 Kal-si

Król Rajaram

Skąd: Tam gdzie mój Kishan.
Zarejestrowany: 11-12-12
Posty: 431
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan Sohan Rajaram ♥
Ulubiona część: 2/II/२
Ulubiona para KT: Kishan ♥ Kells

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Też się zgadzam Spali :Dd mogłoby tak być :DD ale wtedy poproszę o.... 6 Część ! xd

Offline

 

#78 12-02-13 14:48:18

 Kruczek

Nowy

jak zapytasz to podam :)
Skąd: Jestem wszędzie
Zarejestrowany: 12-02-13
Posty: 1
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren
Ulubiona para KT: Kells&Ren

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Witam wszystkich :D Jestem tu nowa i właśnie tak przeglądałam dyskusje na temat 5 części "Klątwy Tygrysa". Przyznam szczerze że tak się zastanawiałam co mogłoby być w ostatniej części i nie wykluczam pomysłów innych. Możliwe że ta ostatnia część będzie oparta właśnie na nie wyjaśnionych sprawach z całej serii lub może dokładna przeszłość Rena i Kishana czyli ich dzieciństwo. W każdym bądź razie zdaje mi się że innego zakończenia nie może być niż to co jest w części 4 no ale cóż nie można być pewnym niczego. Powiem tak szczerzę że cała seria mnie zachwyciła. Książka jest świetnie pisana i mocno wciągająca. Okładka jest prześliczna ale ma też swoje wady... no nie będę się już tu rozpisywać o opinii książek i w ogóle. :heart: Życzę miłego dnia :P

Offline

 

#79 12-02-13 15:47:27

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Dzieciństwo ADR i SKR? To by było cudne *.*

Mały Dhirenek :omfg:


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#80 21-02-13 16:21:15

 The Temari

Fanindra

Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 19-02-13
Posty: 276
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: Klątwa Tygrysa - Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Tylko jeden wymóg : kelsey i Ren razem na amen, bez wtrącającego się Kishana, który przypadkiem zajął się Nilimą ^^ Kelsey i Ren starający sie o mini Anika-Kishana <3


http://img406.imageshack.us/img406/7620/temari2sp7xv2.gif

Offline

 

#81 21-02-13 16:51:03

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

The Temari napisał:

Tylko jeden wymóg : kelsey i Ren razem na amen, bez wtrącającego się Kishana, który przypadkiem zajął się Nilimą ^^ Kelsey i Ren starający sie o mini Anika-Kishana <3

jak najszybciej chyba musisz przeczytać IV część :P


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#82 21-02-13 16:53:46

 The Temari

Fanindra

Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 19-02-13
Posty: 276
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: Klątwa Tygrysa - Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

lutka napisał:

The Temari napisał:

Tylko jeden wymóg : kelsey i Ren razem na amen, bez wtrącającego się Kishana, który przypadkiem zajął się Nilimą ^^ Kelsey i Ren starający sie o mini Anika-Kishana <3

jak najszybciej chyba musisz przeczytać IV część :P

Wiem tylko tyle że Kelsey i Ren będą po ślubie, czytałam końcówkę IV bo nie mogłam wytrzymać. Tak to nie będę czytać dopóki oficjalnie nie wyjdzie, bo nie chcę niszczyć sobie potem frajdy ;p Ale chodziło mi o to że Kells i Ren razem bez myśli o Kishanie itd. Żeby myśleli tylko o sobie i nie interesowali się Kishanem >.<


http://img406.imageshack.us/img406/7620/temari2sp7xv2.gif

Offline

 

#83 21-02-13 17:15:02

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

The Temari napisał:

Tak to nie będę czytać dopóki oficjalnie nie wyjdzie, bo nie chcę niszczyć sobie potem frajdy ;p

to sobie jeszcze poczekasz...

Ale chodziło mi o to że Kells i Ren razem bez myśli o Kishanie itd. Żeby myśleli tylko o sobie i nie interesowali się Kishanem

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. W końcu Kishan to rodzina :P


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#84 21-02-13 17:50:06

 The Temari

Fanindra

Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 19-02-13
Posty: 276
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: Klątwa Tygrysa - Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

lutka napisał:

The Temari napisał:

Tak to nie będę czytać dopóki oficjalnie nie wyjdzie, bo nie chcę niszczyć sobie potem frajdy ;p

to sobie jeszcze poczekasz...

Ale chodziło mi o to że Kells i Ren razem bez myśli o Kishanie itd. Żeby myśleli tylko o sobie i nie interesowali się Kishanem

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. W końcu Kishan to rodzina :P

Poczekam i dobrze. Kishan to rodzina, ale dla Kelsey to ciągle ktoś więcej i ona nie może już przestać tak o nim rozmyślać ;x


http://img406.imageshack.us/img406/7620/temari2sp7xv2.gif

Offline

 

#85 21-02-13 17:52:55

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

The Temari napisał:

Poczekam i dobrze. Kishan to rodzina, ale dla Kelsey to ciągle ktoś więcej i ona nie może już przestać tak o nim rozmyślać ;x

ha, jak każda normalna dziewczyna/ kobieta...


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#86 25-02-13 19:20:07

 The Temari

Fanindra

Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 19-02-13
Posty: 276
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: Klątwa Tygrysa - Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Anamika i Kishan będą mieli dzieci? Gdzieś to chyba czytałam, równie dobrze V mogłaby być właśnie o nich, ale musi być coś wspomniane o Kelsey i Renie...


http://img406.imageshack.us/img406/7620/temari2sp7xv2.gif

Offline

 

#87 06-04-13 17:48:05

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Q: Is Tiger's Dream going to be a continuation of the Tiger's Curse series? Or is it more of an extras/behind the scenes book?

A: Tiger's Dream is pretty much top secret. This is one book I absolutely don't want any spoilers released about which is going to be hard because I know eventually a publisher is going to have to put something out so they can sell the book. For now I just want to say that it will be full of surprises and I think you'll be very excited.

Q: Why did you choose the order of the gifts in which you did?

A: The gifts matched the book theme. The Golden Fruit represented the fruits of the earth and fit with the earth book best. The Scarf used elements of wind so it went with air. The Pearl Necklace was associated with water because of the pearls and I attributed water properties to it. Then the Rope of Fire obviously belonged with the fire book. I played with the number five in all the books. You've seen five sacrifices by the end of Destiny and you see the five pieces of the amulet united but you do not see five gifts of Durga. =) Let the speculation begin.

Q: Does Kelsey's lightening power arise from the fire amulet or from Phet's henna design?

A: Kelsey's fire power comes from the amulet she wears, this is why in Destiny Kishan was able to use it in a similar way and why she lost it when she was kidnapped. However, you are right to attribute something special to Kelsey's henna design. There is a magic about it that I will explain further in Tiger's Dream.

Q: In voyage, in the bonus material, when Ren heard a familiar voice talking to Durga, who was it?

A: Ah this is a good question. The good news for those of you who missed out on that bonus chapter in the exclusive edition of Voyage can now get a second chance at it. I convinced my publisher to put it in the paperback version of Quest which is where it naturally belongs anyway. You can preorder your copy now or ask your library to stock it so you can read it there. The answer to the question though isn't meant to be revealed until Tiger's Dream. Until then you must wait. =) The paperback version comes out May 7th.

Q#19: Who is Durgas consort? Why did Ren recognize his voice? Is it Kishan or Durgas tiger?

A: This question comes from the bonus chapter in the special edition of Voyage. Again this is clue to something that gets answered later. You'll have to wait and see on this one. I don't want to spoil it for you.

Q: I think others have asked this but what was the significance of the tiger bones that Ren and Kishan found when digging Kadam's grave? I don't remember if destiny explains it or not.

A: The tiger bones were not explained in Destiny. The explanation for that will be in Tiger's Dream. So you'll have to speculate on your own while you wait.

Ostatnio edytowany przez lutka (06-04-13 18:19:52)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#88 30-04-13 12:02:51

 Khandi

Zagubiony w dżungli

Skąd: Idris
Zarejestrowany: 30-04-13
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren, Kishan, smoki, Phet ;3
Ulubiona część: Wyprawa oraz Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Kellsren

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Ja także uważam,że część czwarta wygląda,jakby to już był koniec.
-_-


-To, że czasem potrzebujemy pomocy, nie znaczy, że jesteśmy słabi.
– Klątwa Tygrysa na zawsze w moim serduszku ♡

Offline

 

#89 30-04-13 12:48:24

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

No cóz, z powyższych tekstów po angielsku- które są wyciete przeze mnie z Fb colleen widac, że jak najbardziej, seria nie jest jeszcze zakończona.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#90 01-05-13 14:38:39

 Khandi

Zagubiony w dżungli

Skąd: Idris
Zarejestrowany: 30-04-13
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren, Kishan, smoki, Phet ;3
Ulubiona część: Wyprawa oraz Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Kellsren

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

lutka napisał:

No cóz, z powyższych tekstów po angielsku- które są wyciete przeze mnie z Fb colleen widac, że jak najbardziej, seria nie jest jeszcze zakończona.

Chodziło mi o ten "trójkąt miłosny",bo przecież książka kończy się ślubem Kells i Rena , ;D


-To, że czasem potrzebujemy pomocy, nie znaczy, że jesteśmy słabi.
– Klątwa Tygrysa na zawsze w moim serduszku ♡

Offline

 
  • Index
  •  » Dyskusja
  •  » Czego oczekujecie od ostatniej części?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ezy mikrobiologiczne