• Index
  •  » Dyskusja
  •  » Czego oczekujecie od ostatniej części?

#61 15-10-12 13:43:47

Kellsren

Nowy

Zarejestrowany: 13-09-12
Posty: 5
Punktów :   

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Ciesze się że ktoś się ze mną zgadzał odnośnie 4 tomu. A wy że abym się pytała, tez się zastanawiałam po co 5 tom. I co tam może jeszcze wymyślić autorka. No nic zobaczymy :D Ja po prostu nie chciałam pisać co tam jest bo wiem że to psuje czytanie gdy się wie co i jak. jak by ktoś chciał 4 tom po angielsku albo jakiś fragment  np końca to dać znać.

Offline

 

#62 15-10-12 16:17:53

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Kellsren jedna z użytkowniczek "Lutka" w tym dziale http://tigerscurse.pun.pl/viewforum.php?id=79 podaje już tłumaczenia 4 tomu :) ale jak byś mogła to wyślesz mi końcówkę ? :)

Offline

 

#63 16-10-12 11:13:32

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

wychodzi mi na to, że V część to będzie jakaś zapchaj- dziura dla kontynuowania dobrej sprzedaży książek.


Czy sama opowieśc o Durdze i Damonie, czyli Kishanie jest nam niezbędna?
Czy może  Kishan się wyłamie a Durga będzie musiała szukać innego tygrysa? w końcu w liście obiecywał Kelsey, że jeszcze się spotkają.
Czy może opiszą dalsze losy Kelsey i Rena?  Ale czy to będzie rzeczywiście interesujące, gdy zostali już zwykłymi ludźmi, bez żadnych nadprzyrodzonych mocy? Nawet osiedlili się w nudnym Oregonie a nie w magicznych Indiach?
A może będzie to historia Nilimy, która będzie miała wyzwanie oswoić barbarzyńcę?
A może historia Anika-Kishana, czyli syna Rena i Kelsey ?


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#64 17-10-12 19:15:23

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Albo wskrzeszenie Lokesha ! I ponowna próba odebrania im amuletu?

Offline

 

#65 17-10-12 20:51:43

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Kolorowaa napisał:

Albo wskrzeszenie Lokesha ! I ponowna próba odebrania im amuletu?

ale ani Ren ani Kishan nie będą mieli już amuletu.  są normalnymi, przeciętnymi ludźmi.

a lokesha zabili definitywnie


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#66 17-10-12 21:54:48

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Mnie to tam już rybka co bd w V, ma wrócić Kishan, a Rena i Kells mają nie tykać xd


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#67 18-10-12 18:11:48

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Na pewno będzie coś czego się nie spodziewamy. Może nawet P. Kadam wróci razem z Kishanem?

Offline

 

#68 08-11-12 21:51:37

 AfterAll

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 07-11-12
Posty: 36
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren, Kadam
Ulubiona część: Pierwsza
Ulubiona para KT: Ren + Kells

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Ja pomyślałam, że może to będzie kilka lat do przodu, Kelsey i Ren będą razem i będzie dzidziuś, powstanie Lokesh (jakimś trafem się ożywi:P) i będzie chciał ich skrzywdzić np porwie dziecko i przygoda zacznie się od nowa... ;-) oczywiście to tylko jedna z wielu koncepcji hehe

Offline

 

#69 13-11-12 20:45:29

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

ha!

Ja dzisiaj doszłam do wniosku, że V część może dotyczyć samego Kishana, tego co się z nim działo w przeszłości, amuletu damona.
Sięgnęłam dzisiaj po I część-  nie wiem już po raz który- i olśnilo mnie:

1. Dlaczego amulet Damona został połamany i porozdzielany na części? kto tego dokonał? Skąd w ogóle ten amulet sie wziął, ponieważ ta kwestia nie została nigdzie wyjaśniona.
2. Dlaczego na amulecie była mowa o synu domu Rajaram?
3. Czemu, jak i kiedy dary Durgi trafiły na miejsce, gdzie odnajdywali je Ren, Kelsey i Kishan?
4. Kto te dary poukrywał?
5. Czemu tak potrzebna była w jaskini Kanheri ta pieczęć imperium Mudźulain? Dlaczego akurat ta pieczęć? kto zaplanował te przeszkody?
7. czemu na pieczęci był lotos, czyli kwiat Durgi?


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#70 17-11-12 18:45:49

 Tygryska

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Zarejestrowany: 17-11-12
Posty: 161
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan i Ren
Ulubiona część: Czekajmy więc

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Dla mnie to powinno być tak: Kelsey i Ren razem , Kishan znajduję sobie jakąś fajną dziewczyne ogółem HAPPY END : )
P.S.Tak wogule to gdzie można znaleść tą ,,przetłumaczoną 4 część '' o której wszyscy mówią???

Offline

 

#71 17-11-12 19:14:50

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#72 27-12-12 22:45:15

kochamrenakishanaikells

Nowy

Zarejestrowany: 27-12-12
Posty: 5
Punktów :   

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Ja jestem nowa na forum i całkowicie oddana tomom  KLĄTWA TYGRYSA, uważam, że w piątej i ostatniej części naszej kochanej książki Ren i Kells powinni znów być razem, Kellsy powinna zajść w ciążę z Renem i mieć z nim skromny i uroczy ślub na plaży. Sen Kishana, który mu się przyśnił w Shangri La powinien się spełnić, Kishan czułby dumę na widok dziecka, bo czułby , że jest ono kochane, ma dobrych rodziców i dobrego wujka, bo w końcu on byłby wujkiem  :-) . Bardzo miło czytałoby mi się taką historię. Mam nadzieję, że ktoś to przeczytał :-)
I LOVE TIGERS CURSE
I LOVE KELLSY REN AND KISHAN

Offline

 

#73 27-12-12 22:58:44

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

chyba nie czytalas jeszcze 4 czesci?


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#74 28-12-12 12:26:45

 Minjami

Anamika

44324206
Skąd: Ostóda :D
Zarejestrowany: 28-10-12
Posty: 700
Punktów :   
Ulubiona postać: nwm wszystkie kocham 
Ulubiona część: 1,2,3 :P
WWW

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

kochamrenakishanaikells napisał:

Ja jestem nowa na forum i całkowicie oddana tomom  KLĄTWA TYGRYSA, uważam, że w piątej i ostatniej części naszej kochanej książki Ren i Kells powinni znów być razem, Kellsy powinna zajść w ciążę z Renem i mieć z nim skromny i uroczy ślub na plaży. Sen Kishana, który mu się przyśnił w Shangri La powinien się spełnić, Kishan czułby dumę na widok dziecka, bo czułby , że jest ono kochane, ma dobrych rodziców i dobrego wujka, bo w końcu on byłby wujkiem  :-) . Bardzo miło czytałoby mi się taką historię. Mam nadzieję, że ktoś to przeczytał :-)
I LOVE TIGERS CURSE
I LOVE KELLSY REN AND KISHAN

pod koniec 4 cz.   jest ich ślub itp :D   bd razem szczęśliwie żyć itd ;)




a tak szczerze to zaczynam mieć wątpliwości co do tego czy 5 cz. powstanie  4 zakończyła się przepięknie ( i tak jakby to miał być koniec tej niezwykłej przygody) :D
i przyznam się żę to co sie działo z Kishanem mnie aż tak bardzo ni ciekawi ( mniej więcej wiadomo jak sie potoczyło jego życie  :D )  bardziej mnie ciekawi o co chodzi z Phetem :D  ( ale bez tej wiedzy również  przeżyje, gdyż wątpię by powstała o nim osobna książka ;) )


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m86waqFYRC1rcidgso1_500.gif

Offline

 

#75 27-01-13 22:39:43

 spali13

Nowy

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 03-01-13
Posty: 3
Punktów :   
Ulubiona postać: Alagan Dhiren Rajaram
Ulubiona część: Klątwa tygrysa: Przeznaczenia
Ulubiona para KT: Ren & Kalsey
WWW

Re: Czego oczekujecie od ostatniej części?

Sama nie wiem... dla mnie to w V części Kischan będzie próbował skontaktować się z Kells (przez sen- jak wskazuje tytuł) ... Może coś nie wyszło i czarny tygrys znów potrzebuje pomocy dziewczyny bo i on będzie chciał zdjąć klątwę... Może znów Ren stanie się tygrysem by pomóc bratu... może, może, może ....


„Zakochanie się w nim byłoby jak skok do wody z wysokiego klifu: mogłoby się okazać albo najbardziej emocjonującym, co mi się kiedykolwiek przytrafiło, albo najgłupszym błędem jaki w życiu popełniłam. Sprawiłoby, że miałabym po co żyć, albo roztrzaskałoby mnie o skały i połamało na zawsze.”

Offline

 
  • Index
  •  » Dyskusja
  •  » Czego oczekujecie od ostatniej części?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
leotti.pl