Sport Beauty Moda Moda 2 Moda 3

FAQ

Dział FAQ będzie stale uzupełniany!


1. Jak wgrać avatar?
Aby wgrać avatar należy wejść w swój profil (zakładka Sygnatura/Avatar). Następnie klikamy "zmień awatar" po czym należy wgrać obrazek, na którym nam zależy. Trzeba pamiętać, iż obrazek nie może być większy niż 100x100 pix, ani mniejszy niż 50x50 pix. Format obrazka jest dowolny.

2. Jak usunąć/zmienić avatar?
Aby usunąć obrazek należy w zakładce Sygnatura/Avatar klinkąć "usuń avatar". Aby zmienić obrazek wystarczy kliknąć "zmień avatar". Jeżeli po zmianie wciąż wyświetla się wcześniejszy avatar należy posłużyć się kombinacją klawiszową (lewy ctrl+R).

3. Jak ustawić obrazek na sygnaturze?
Aby to zrobić, należy (tak jak w pkt. 1) wejść w swój profil (zakładka Sygnatura/Avatar). Następnie, w polu "Stwórz własną sygnaturę" trzeba wstawić znaczniki html i po między nim link do obrazka: [img]LINK DO OBRAZKA[/img]

4. Jak dodać post?
Aby dodać post należy najpierw wejść w kategorię i temat, do którego pasuje nasza wypowiedź. Następnie klikamy "nowy wątek" (bądź też w dziale ankiety "nowa sonda") i piszemy nasz post.

5. Czy mogę edytować swój post?
Odpowiedź brzmi: oczywiście, że tak. Aby to zrobić należy kliknąć napis "Edytuj", który znajduje się po prawej stronie, na dole naszej wypowiedzi.

6. Czy mogę edytować czyjś post?
Nie, tym zajmują się moderatorzy i administratorzy. Jeżeli sądzisz, że czyjaś wypowiedź jest nie w tym miejscu lub zawiera treści niezgodne z regulaminem, możesz zgłosić to do któregoś z moderatorów bądź administratorów.

7. Jak mogę zdobyć rangę?
Rangę można zdobyć tylko poprzez pisanie postów. Pełny ich wykaz oraz ilość postów potrzebnych do zdobycia znajduje się w regulaminie (zasadach) forum.

8. Widzę naganne zachowanie użytkownika forum. Co mam zrobić?
W takiej sytuacji należy to jak najszybciej zgłosić do administratora bądź moderatora.

9. Chcę napisać post i nie widzę, aby już taki był. Jednak chcę mieć pewność, co mogę zrobić?
Należy wtedy wejść w zakładkę "szukaj". Znajduje się ona na górze, obok zakładki "profil".

10. Czy mogę zmienić swój nick?
Jak zostało wspomniane w regulaminie, jest taka możliwość. Należy wtedy zgłosić się do głównego administratora forum i poprosić o zmianę podając silny i uzasadniony argument.

11. Jak mogę dodać punkt reputacji?
Należy wtedy wejść do jakiejkolwiek wypowiedzi użytkownika. Pod jego avatarem znajduje się napis "punktów", a obok znaczki, które należy kliknąć: + (pozytywna) i - (negatywna).

12. Co ile mogę dodawać punkt reputacji?
Codziennie można dodać tylko jeden punkt.

13. Czy mogę w sygnaturze/poście umieścić obrazek bezpośrednio z komputera?
Niestety, ale nie jest to możliwe. Najpierw należy zalinkować obrazek (np. na stronie tinypic.com), skopiować link i dopiero po tych czynnościach można umieścić obrazek w sygnaturze/poście wstawiając znacznik html tak jak w pkt. 3.

14. Dostałem ostrzeżenie, ale się z nim nie zgadzam. Mogę coś z tym zrobić?
Oczywiście, że tak. Jeżeli zdarzy się taka sytuacja najlepiej zgłosić się z tym do któregoś z administratorów.

15. O co chodzi z rangą "Zasłużony"?
Jest to wyróżnienie za pomoc w organizacji forum. Osoby z tą rangą mają żółty nick na pewien okres. Całą listę użytkowników zasłużonych i powód, dla jakiego się tam znaleźli, można znaleźć w zakładce "VIP" w menu forum. Osoba, która zdobyła tą rangę ma pierwszeństwo w wyborach na moderatora/administratora.

16. Gdzie mogę znaleźć wszystkich administratorów i moderatorów forum?
Wszystkie te osoby znajdziecie w zakładce "VIP" znajdującej się w menu forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
buteleczka mini wódka podziękowania dla gości ślub czytaj to części torby papierowe do cateringu czyszczenie polbruku Piła